reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostatnio przeczytalam, ze...... czyli watek informacyjny :)

Ja nie zdzieram i wydaje mi sie ze nie trzeba choc przyznam ze czasami jak wrzuce w ciepla wode aby ogrzac przed podaniem to nalepka sama odpadnie;-) Jedyne co robie to myje przed wyrzuceniem.
 
reklama
Baska, nie musisz - cale szklo jest najpierw myte w bardzo wysokiej temperaturze i szorowane - wtedy zdzierany jest caly papier i inne drobiazgi. Potem tluczka szklana, przetapianie i nowe sloiczki :-D :-D :-D
 
Ja bardzo pilnuje tego sortowania śmieci i strasznie mnie to denerwuje jak ktos tego nie robi bo i na wysypiskach całe haldy rzeczy które dalej moga byc w obiegu:-)
 
Syliwa al;e dleczego cię to denerwuje??? ja np mam bardzo mała kuchnie i nie mam gdzie sortować śmieci - czasem nawet jeden worek mi się nie miesci a co dopiero kilka worków....
 
No to widzę, że wśród nas jest pół na pół z tym sortowaniem.:-) Ja mam oczywiście spaczenie zawodowe i co się da to segreguję. Zaraziłam tym męża i rodziców.
Ale przyznać muszę, że bardzo łatwo jest się do tego przyzwyczaić. No i miejsca zajmuje to tyle samo, bo mniej jest tych śmieci zwykłych, nieposortowanych.
 
Ja tez sortuje smieci . Nie zajmuje to czasu ani miejsca tak jak pisze Mamoot. Tez mnie denerwuje ze ktos tego nie robi ale takie wlasnie jest zycie ;-) :-) . A ja kocham przyrode i chce jej jakos pomoc :-) :-D choc troszku
 
reklama
Był czas że bardzo uważnie sortowalismy wszystkie śmieci, aż kiedyś ukazał sie moim oczom taki obrazek: przyjechał samochód z hakiem do podnoszenia pojemników i wszyściutkie śmieci (posortowane wcześniej) wysypał na jedną platformę....czyli z sortowania nici.... I jak tu mieć motywację.....:no:
 
Do góry