reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Cisnienie masz ksiazkowe mierz sobie i zadnych lekow nie bierz ☺ ja tez jestem na majowych mamach ale jakos nie mam tam wspolnych tematow czytam cos napisze ale tu u nas mi lepiej ☺ tam juz tylko co kto juz kupil a ja w czarnej dupie bo nic jeszcze nie kupowalam.
Pogoda beznadziejna ja tez wiekszosc dnia lezakuje nic sie nie chce ☺ ja polowkowe robilam w 22 tyg zeby bylo lepiej widac.
Milego wieczorku ☺ kiedy masz slub? Sukienke juz patrzylas?
 
reklama
Asia waga 115,5. Jem duzo tylko staram sie unikac slodkie i tluste. Łożysko jest na tylniej ścianie czyli ok. Dzidzia waży 220 to nie wiem czy niezadużo. Te normy w Internecie są inne...

Zuza no bardziej udzielam się na lipcowym. A z jedną dziewczyną to nawet umiałam się na spotkanie bo jest z mojej okolicy. Ja jak wchodzę do gabinetu to ciśnienie bardzo mi podskakuje. W czwartek było 150\90 a w domu jest 115/75.
 
U mnie waga teraz 111 juz ale to juz polowa 7 miesiaca 6,5kg mi w ciazy juz przybylo ale jakosc tak juz nie biore do glowy wazne ze juz tak daleko z ciaza jestem.

Milej niedzieli dziewczynki ☺
 
Hej dziewczyny.. Ja marudze na ból po dłuższych spacerach.. bolą mnie krzyże i kość lonowa... a przed ciaza byłam aktywna (marszo-biegi , ćwiczenia mel B, rzadziej ćwiczenia z ciezarami Ale też były.. ) i nie wiem czemu tak mnie plecy bolą, skoro mam dość mocne mięśnie.. ćwiczenia mel B komponowalam tak żeby wychodziło od 30-60 min..
Z cukrzycą nie ma żartów.. oglądałam kiedyś program ze kobieta miała w 34 tyg imprezę na przyjęcie dziecka i trochę tam pojadla... cukier jej skoczył do 400 i trafiła na porodowke, nie mogli zbić cukru, musiała mieć cesrake żeby uratować dziecko..

Poza tym ma to wpływ na rozwój dziecka..
Ogólnie wynik obciążenia robi się w 24 tyg. I tylko przy wysokich wynikach są leki zazwyczaj wystarczy pilnować diety.. U nas widzę z dietą nie ma problemu i każda z nas po ciazy bedzie lżejsza niż przed :D.. Ja od stycznia -1.5 kg i waga stoi tak od 2tyg.. A brzuch powoli mnie wyprzedza.. Z podobną wagą w pierwszej ciazy taki brzuch jak teraz miałam 6-7 mies.. A tu dopiero 18 tc :o
 
Ale sie dobralyscie inka zuza i Ty wszystkie 18tydz moze jakas seks impreza byla haha.☺
Ja we wtorek 29tyd zaczynam juz jakos nie mige sie doczekac porodu mimo ze nic jeszcze nie mam dla malego ☺

U nas dzis znow sniegu nawalilo a juz pachnialo wiosna ☺
 
A u mnie owulacja :-D
20170226_132138.jpg
 

Załączniki

  • 20170226_132138.jpg
    20170226_132138.jpg
    161,9 KB · Wyświetleń: 269
reklama
Do góry