reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
1488182104-aaaaaa.jpeg

Naturalnie rodzilam.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Słodka dzidzia ♡♡ gratuluję :)
 
Czesc babeczki, przepraszan ze was tak zaniedbalam i nic nie pisalam. Poprawie sie, bo siedze juz na zwolnieniu i w koncu mam duzo czasu.
U mnie wszystko ok, czekam na wizyte ktora mam w poniedzialek i powiem wam ze strasznie sie juz niecierpliwie, w koncu zaraz bedzie miesiac jak ostatni raz widzialam dzidzie..

Hormony mi oszalaly, mam wieczne hustawki i powoli wariuje, bo czasami sobie siedze i jakby nigdy nic zaczynam plakac i panikowac, ze ja nie chce dziecka, nie poradze sobie, jestem jeszcze za mloda, chce szalec itp. Wiem, to przykre i ja naprawde nie jestem zla kobieta ale te hormony mnie wykanczaja.. zaczynam w to wierzyc :( Czy ktoras z was tez tak miala przy pierwszej ciazy? Te obawy i okropne uczucie, ze nie chce sie byc mama? :( sorry za ta prywate..

Olenka gratuluje cudnej i dorodnej coreczki!

Co u Was?

 
Widzicie, nawet w jednym wpisie potrafie sobie zaprzeczyc. Tu sie niecierpliwie by zobaczyc maluszka by po chwili nizej napisac tak brzydkie rzeczy. Matkoboskoicorko. :D

 
Chyba kazdy ma jakies obawy. Fajnie ze do nas powrocilas ☺ ja to jakos nie moge uwiwrzyc ze bedzie dzidzius wciaz mam obawy ze cos sie stanie albo ze to sen.
Przypomnij ktory u Ciebie tc?

I jeszcze jedno mnie nie poki ze nikomu nie mowie o ciazy tylko rodzicom i 2 kolezankom powiedziala tak jakbym sie wstydzila dziwne to.
 
Chyba do nas dotrze i wszystko stanie sie realne kiedy juz bedziemy tulic nasze dzieci.
U mnie 15tc.

Asia czemu nikomu nie mowisz? Ja tez w sumie sie nie chwale na prawo i lewo, wystarczylo ze rodzice i tescie sie dowiedzieli i dalej poszlo juz droga pantoflowa. Bardziej moj maz sie chwali i chodzi dumny a ja troche skryta jestem to i sie nie wychylam sama. Chociaz juz brzuszek widac zaokrąglony.

 
O matko co ja miałam w pierwszej ciazy.. oczywiście cieszyłam się ze będziemy mieć dziecko, ale dobijalo mnie ze zaszlam w ciaze nim wzielismy slub.. Kolejne ze zaczęłam studia i jak to wszystko pogodze.. Studia przerwalam i nie żałuję bo kierunek od początku mi nie leżał.. Ale na tamten czas czułam ze dałam plamę.. Poza tym nie mieliśmy swojego mieszkania.. Jedyny plus na tamta chwile, ze oboje mieliśmy pracę :p A na dzien dzisiejszy nie żałuję niczego, teraz spodziewamy się drugiego dziecka i po 30 będziemy mieć drugą młodość, bo dzieciaki będą odchowane :-)
Nie musisz się obwiniać, bo jak urodzisz zapomnisz o tym co Cię teraz dreczy:) Hmm A po porodzie też można korzystać z życia, wiadomo trochę spokojniej, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby wyskoczyc gdzieś potańczyć i się rozerwać :-)
 
ASIA wiem,że z Was ekstra babki,ale zapytać nie zaszkodziło.
Przytyłam niecałe 4 kg do 25 tc.
Tyle,że ja jestem aktywna fizycznie i dość sporo ćwiczę. Ale odżywianie również mam na w miarę dobrym poziomie bo wyniki mam lepsze niż bez ciąży a i czuję się świetnie.
 
O.PAULINA również jestem w pierwszej ciąży i również mam obawy,więc nie jesteś sama.;)
Z jednej strony nie mogę się doczekać tego malucha a z drugiej strasznie się boję,że sobie nie poradzę i kombinuje jakby było gdybym nie była w ciąży.
Chyba większość pierworodek tak ma
 
reklama
Ja 6,5kg przytylam a nam 29t

Onawy chyba kazdy ma to moja tez pierwsza tak duza ciaza pierwsza stracilam w 8 tyg.
A nie wiem czemu nie mowie troche chyba obawa ze cos sie stanie a po drugie nie wiem dziwne uczucie. Ja teraz malo z domu wychodze wiec i malo kto mnie widzi po zatem czlowiek naubierany to i ciazy nie widac.
Milego dnia dziewczynki ☺
 
Do góry