reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Olenka gratulacje:* Jak dojdziesz do siebie to napisz szczegóły i wstaw zdjęcie maleństwa.
Asia 38tydz uważa się za donoszoną ciążę:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1488182104-aaaaaa.jpeg

Naturalnie rodzilam.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie równo 39 tydz skończony. Wszystko jest ok
W sobotę o 17 zaczęły mi wody odchodzić i o 23 byliśmy w szpitalu nie było skurczy. Rano podlaczyli mnie pod kroplowke i do 15 leciała miałam lekkie skurcze to decyzja że dołączają bo prawie całą zleciala. Dopiero później lekkie skurcze które później ucichly. W nocy co jakiś czas skurcze i o 1.15 rozwarcie 4 cm a o 2.50 urodziłam.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny.
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom i życzę wszystkiego co najlepsze dla tych przyszłych mamus.
Sama jestem w 25 tc,ale nie mam takich problemów z wagą jak co niektóre tutaj kobietki. Pewnie zapytacie co ja tutaj robię? Piszę,ponieważ lubię czytać ten wątek i czytać o tym jak walczycie same z sobą i ze swoją wagą. Sama kiedyś zmagałam się z tym problemem,chociaż może nie aż tak dużym wagowo bo ważyłam dla niektórych zaledwie 60 kg,ale wyglądałam jak słoń. Mam 160 wzrostu ,nie miałam żadnej masy mięśniowej tylko sam tłuszcz. Nosiłam rozmiar 40 ,same namioty. Miałam dwa podbródki,walki z przodu jakbym była co dopiero w ciąży z Trojaczkami i urodziła je dzień wcześniej ,do tego wszystkie spodnie przetarte w kroku.
No ale w którymś momencie powiedziałam dość i przeszłam na dietę. Teraz ważę 56.8 kg w 25tygodniu!
Nie jestem tu by się chwalić tylko by ewentualnie pomoc niektórym dziewczynom,które walczą i które chciałyby uzyskać jakieś wskazówki dotyczące diety czy aktywności fizycznej i różnych trików ciążowych.
Mam nadzieję,że nie wyśmiejecie mnie ,że tutaj napisalam :-p
 
reklama
Do góry