reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Uf myslalam, ze jestem jakims wybrakowanym egzemplarzem :) Czyli obawy i mieszane uczucia minął.. To chyba wiaze sie z kazda powazna zmiana w zyciu..

Ja w 1trym schudlam 4kg, teraz jestem 1.5kg na plusie. Czyli bilans i tak ujemny. Oby tak dalej.

Piekny dzisiaj dzien, cieplutko i slonecznie. Chce sie zyc.

@Late92 w nicku to twoj rocznik? Ja 91. :)





 
reklama
Uf myslalam, ze jestem jakims wybrakowanym egzemplarzem :) Czyli obawy i mieszane uczucia minął.. To chyba wiaze sie z kazda powazna zmiana w zyciu..

Ja w 1trym schudlam 4kg, teraz jestem 1.5kg na plusie. Czyli bilans i tak ujemny. Oby tak dalej.

Piekny dzisiaj dzien, cieplutko i slonecznie. Chce sie zyc.

@Late92 w nicku to twoj rocznik? Ja 91. :)





Tak :-) mam skończone 25 lat :-)
Wam też chce się ciągle spać..? Nie wiem czy to jakieś przesilenie wiosenne, ale cały czas muszę ratować się kawa, bo ciśnienie 108/50.. ciężko mi utrzymać otwarte oczy :/
Od czwartku zaczynam kurs niemieckiego.. ciekawa jestem jak to będzie wyglądać :D i w koncu wyjdę do ludzi...
 
Ja tez senna jestem, wstalam po 11 i czuje ze moglabym dalej isc spac. Nie przesadzaj tylko z iloscia kawy. :)

O matko, niemiecki to zgroza mojego dziecinstwa.. mimo, ze bylam czworkowa to nigdy nie pałałam miloscia do tego ciezkiego, twardego i brzydkiego jezyka.

Late mieszkasz w Niemczech czy uczysz sie dla siebie?

 
Powiem Wam dziewczyny ze w pierwszym trymestrze moglam caly czas spac pozniej wszedzie pisali ze energia wroci i sennosc minie a u mnie bylo tylko gorzej wiec cala ciaze moge chyba spac teraz 3 trymestr a ja tylko aby lozko i poduszka haha ☺
 
Ja też wiecznie śpiąca. Nie mam energii. . .
dziewczyny od którego tygodnia poczulyscie ruchy. Ja za moment 19 tydzień i nic. Martwię się :sad:
 
Nie martw sie ja dopiero w 20 ktotych bylam pewna ze to dzidzia. A lozysko jak masz ulozone?
U mnie z pirrwszymi ruchami bylo smiesznie tak mi sie wydawalo ze to dzidzia ale pewna nie bylam i maz ucho do brzucha przylozyl zeby posluchac czy cos tam slychac a ja wtedy mowie dzidzia kopnij ojca i wtedy pierwszy raz tak kopnal ze bylam pewna ze to dzidzia jakby zrozumial haha ☺ nie martw sie chociaz sama wiem jak na ruchy czekalam.
 
Hej
Korzystajcie dziewczyny ile się da, śpijcie tyle ile będziecie mogly bo krótko przed porodem się nie wyśpicie, a po nim to już zupełnie nie. Jeszcze zapragniecie miec tyle wolnego i mozliwosci snu.

Jeśli chodzi o Wasze obawy to są one w ciąży normalne. Strach jest nieodłączną częścią ciąży szczególnie po wczesniejszych problemach czy nie daj Boże stracie. Ja też panicznie bałam się w ciąży, wsluchiwałam się w swój organizm, nigdy nie zapomnę tego strachu. Zawsze sobie mówiłam, żebym aby dotrwała do tego 25 tc to wtedy odetchnę z ulgą, potem żeby tylko do tego 30 tc, a potem jeszcze tydzień, dwa itd... Ten strach nie minął nawet jak szłam na blok. Po porodzie strach o poród minął ale zaczął się strach o dziecko, aby zdrowe było itd. No i tak już jest na stałe. Tak więc cieszcie się swoim stanem bo ani się nie obejrzycie, a będziecie tulić swoje pociechy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja o dziwo jestem spokojna o ta ciaze.. w sumie nigdy nie nalezalam do osob strachliwych, co innego jak by byly ku temu powody. Zyje sobie spokojnie, brzuch mnie czasem pobolewa ale podobno u mnie moze tak byc ze względu na liczne zrosty.

Panikuje jesli chodzi o moje lenistwo i brak weny by wziac sie za wyprawke. Stoje w miejscu, nic nie kupuje, nic nie mam.. kasy nie odkladam. To mnie dobija, nawet wiosennych porzadkow nie chce mi sie robic. Mialam dzis skoczyc na miasto w poszukiwaniu jeansow ciazowych ale stwierdzilam ze po ta jedna rzecz nie chce mi sie tylka z domu ruszac.. :o masakra jakas, rozplanowuje sobie tak dni ze jak mam cos do zalatwienia to jednego dnia ogarniam wszystko a w inne dni nawet nosa nie wychylam z domu. Moglabym isc na spacer ale sama nie lubie.. musze miec towarzystwo.
Najlepiej wycjodzi mi lezenie i narzekanie na siebie. I jak tu zyc? ;)

 
Ja tez senna jestem, wstalam po 11 i czuje ze moglabym dalej isc spac. Nie przesadzaj tylko z iloscia kawy. :)

O matko, niemiecki to zgroza mojego dziecinstwa.. mimo, ze bylam czworkowa to nigdy nie pałałam miloscia do tego ciezkiego, twardego i brzydkiego jezyka.

Late mieszkasz w Niemczech czy uczysz sie dla siebie?


Od roku siedzę w DE. Stąd potrzeba nauki tego cholernie ciężkiego języka, choć powoli zaczynam się do niego przyzwyczajać i wylapuje już co nieco.. Cała szkołę rzucalam w niemiecki "kamieniami" i twierdzilam ze nigdy nid wyjade do tego kraju :p Hmm jak to się w życiu plecie..:p
A z kawą nie przesadzam, bo wręcz zmuszam się żeby wypić kubek..

Ja też wiecznie śpiąca. Nie mam energii. . .
dziewczyny od którego tygodnia poczulyscie ruchy. Ja za moment 19 tydzień i nic. Martwię się :sad:

Ja ruchy poczułam już w 15 tc i były jak by mnie ktoś mizial od środka.. Od 17 tc jakoś się uspokoily i rzadko czuje.. Czasami czekam dwa dni żeby coś poczuć, ale jestem spokojna, bo dzidzia ma dużo miejsca do szaleństw i nie zawsze czuć jak fika :-) hmm od 25 tyg bedzie mega czuć i nie będzie wątpliwości ze to bobasek, bo będziemy mogły obserwować to na brzuchu mimo tluszczyku :-)

Uhh ile bym dała żeby sobie nieraz pospac, ale jak mąż w pracy ja pilnuje synka ^^ hmm myślę ze to wina aury za oknem ze spanie nas tak ciśnie.. W pierwszej ciazy w tym tyg mogłam góry przenosić, a teraz nie chciało by mi się na nią wejść... :p
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Ja spodziewam się drugiego dziecka a też jestem pełna obaw...Jak wiecie mój syn ma autyzm i postanowiłam drugiego nie szczepić i głownie to spędza mi sen z powiek...
Umówiłam się na połówkowe na 28.marca.Będę w 22tc. Koszt to 250zł bo robię 4d na pamiątkę:) U Was też się rozpadało?:(
Miłego popołudnia:*

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry