reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Obys Zuza miala fotke ja mialam w 4d a maly dupa sie wypiol i moglam zdjecie tylko dupci po ogladac i siusiaka mam taka fote ze hej haha.
Ja bede szczepic ale tylko na te podstawowe nic nie bede dokupowac zadnych dodatkowych.

A dziewczyny nadal karaja jak nie szczepisz?
 
Podobno są kary.
Ja to się boję tej szczepionki na pneumokoki. Syna nie szczepilam na to A od tego roku jest obowiązek
 
Lekarz z przychodni wysyła pismo do sanepidu że nie szczepisz,później sanepid reaguje...Czasem idzie się z nimi dogadać,często próbują wymusić na rodzicach to żeby zaszczepili dziecko.Dają też kary pieniężne,albo kierują sprawy do sądu.To jest straszne ale perspektywa posiadania drugiego niepełnosprawnego dziecka jest gorsza... Ale znam też historie że idzie się z nimi dogadać,to też ludzie,rodzice i niektórzy rozumieją. Myślę,że ja jako matka dziecka które po szczepieniu cofnęło się w rozwoju i został u niego stwierdzony autyzm mam podstawy aby nie szczepić drugiego...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Jak Wam się rozpoczął dzionek?
U mnie 19dc więc pozamiatane. Wczoraj test już nie wykrył owulacji więc teraz odpoczynek i czekam z niecierpliwością na 25dc żeby zrobić test :)
 
Super Mimi trzymamy kciuki[emoji110]
Ja rozpoczęłam dzień id wyprawienia synka do szkoły.Teraz zbadałam cukier i mam na czczo 80[emoji16] Także super.Ale już mnie palce bolą...
Miłego dnia wszystkim i pięknej pogody:*

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza niedawno oglądałam program i tam była mowa że autyzm jeżeli ma być to i tak się ujawni. A szczepienie ten proces przyspiesza i w żaden sposób go nie powoduję.
Może się nie znam ale tylko piszę to co słyszałam.
A cukier masz super. Gratuluję.
 
Dzięki:) Teraz 2h po śniadaniu mam 80;)
Kilkanaście stron wcześniej o.paulina wkleiła link na temat szczepień i autyzmu...
Może masz racje tak czy siak boję się o drugie dziecko...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ciezka sprawa z tymi szczepieniami . Kurcze dziewczynki juz marzec ☺ jeszcze 2 miesiace i bede sie rozpakowywac. Biore sie za wyprawke musze zrobic liste i na zakupy moze w weekend bo brzusio coraz wiekszy i bedzie coraz ciezej ☺
Ja dzis na cwiczenia do szkoly rodzenia ide na 15.30 ale dzis jakos u mnie pochmurno to i checi brak.

A u Was jak tam dziewczynki ? Zuza czujesz juz ruchy malucha?
 
Do góry