reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

@Ka.2606 i @Oczekujaca123 trzymam kciuki za wasze drugie kreseczki! Bardzi mocno :)
@Paula1207 strasznie przykre to co piszesz o Tosi! Byleby teraz w Poznaniu to wszystko udało się wyprowadzić! Pocieszę cię choć kaliber znacznie mniejszy niż u was- jak mój starszy miał 2 lata to byliśmy z nim w szpitalu bo miał zapalenie stawów biodrowych i przez tydzień miał wyciąg kamaszkowy, a potem jeszcze 3 tygodnie musiał leżeć w łóżku i nie wolno mu było chodzić. No i piszę ci to bo wydawać by się mogło, że utrzymać dwulatka w łóżku przez miesiąc się nie da, ale się udało, przeżyliśmy, starszy „pamięta to” tylko z opowieści także i u was to po prostu minie czego wam życzę!
 
reklama
@phoenix no właśnie zastanawiałam się, gdzie Cię wciągło ostatnio [emoji16] wróciłaś już do pracy?

U mnie rodzice na szczęście nie wpadli na pomysł przekupstwa za schudnięcie, za to zawsze bardzo wspierali wszystkie moje diety - gotowali wg zasad jak przychodziłam i jedli to samo co ja [emoji16]

Twoja mama przynajmniej wie, jaki to wysiłek zadbać o wagę, jak okoliczności nie są sprzyjające [emoji6]

Mi za to ostatnio wszyscy mówią, jak to super nie schudłam, a mnie to już denerwuje, bo schudłam 1 kg w stosunku do przed ciąży, czyli bez szału i zaczynam się wtedy czuć winna [emoji23]
 
Witajcie dziewczyny :) Ja dzis po 6 tygodniach ide do lekarza, trochę stresuj jest czy tam wszystko ok. Zaczelam juz 19 tydzien :O zaraz polowkowe, rany... gdzie to poszło? :O Tak mi czas leci, że obudzę się w 35tygodniu bez ani jednej rzeczy dla juniora :D
Ziemek jest obecnie tak absorbujacy, że nie ma szans pomyśleć cos o drugim. Jeszcze piekna pogoda, więc wypadałoby isc na jakiś spacerek. Znaleźliśmy wczoraj behawioryste dla psa a właściwie poleciła nam ja pani w piekarni, która miała podobne problemy z psem co my. Wbrew pozorom ciezko jest znaleźć dobrego behawioryste, nie muszą mieć jakiś dyplomów itp i w sumie każdy może się nim nazwać. Ta ma jednak duzo pozytywnych opinii no i plus, że mam faktycznie żywa osobę zachwycona współpraca. Jednak zabranie dorosłego psa ze schroniska to duża satysfakcja, ze uratowało sie mu dupe ale i kuuupa pracy i szkolenia (o zgrozo- głównie szkolenie i pilnowanie siebie a nie psa).

I mamy 19 tydzien a na wadze +1,5kg. Byle tego nie zepsuć!
 
Lata świetlne mnie nie było bo prawie 100 stron! Ale tak pracowicie u mnie teraz, że totalnie na internety czasu brak albo to ja taka niezorganizowana ;)
Nasza młodsza ma już prawie 6 miesięcy a wagowo to 9 kilo i potwierdzam, że świetnie się wyrabiają bicepsy! Chcąc nie chcąc ;)
Wagowo u mnie jest ok, bo w końcu przekroczyłam magiczną granicę 90 kg, czyli mam obecnie 89,6 kg co daje mi BMI 29,25 czyli weszłam w kategorię nadwaga co jest super hiper miłe :) Widzę, że u was też z sukcesami widać same pozytywne fluidy to forum przyciąga!
@nagini84 gratulacje! Poniżej 80 to brzmi cudownie!
Tak tylko ja jestem hobbit więc moje poniżej 80 daje większe BMI niż Twoje poniżej 90 ;)
 
Witajcie dziewczyny :) Ja dzis po 6 tygodniach ide do lekarza, trochę stresuj jest czy tam wszystko ok. Zaczelam juz 19 tydzien :O zaraz polowkowe, rany... gdzie to poszło? :O Tak mi czas leci, że obudzę się w 35tygodniu bez ani jednej rzeczy dla juniora :D
Ziemek jest obecnie tak absorbujacy, że nie ma szans pomyśleć cos o drugim. Jeszcze piekna pogoda, więc wypadałoby isc na jakiś spacerek. Znaleźliśmy wczoraj behawioryste dla psa a właściwie poleciła nam ja pani w piekarni, która miała podobne problemy z psem co my. Wbrew pozorom ciezko jest znaleźć dobrego behawioryste, nie muszą mieć jakiś dyplomów itp i w sumie każdy może się nim nazwać. Ta ma jednak duzo pozytywnych opinii no i plus, że mam faktycznie żywa osobę zachwycona współpraca. Jednak zabranie dorosłego psa ze schroniska to duża satysfakcja, ze uratowało sie mu dupe ale i kuuupa pracy i szkolenia (o zgrozo- głównie szkolenie i pilnowanie siebie a nie psa).

I mamy 19 tydzien a na wadze +1,5kg. Byle tego nie zepsuć!
@madagos trzymam kciuki i dawaj znac po wizycie ;* a czemu masz tak dlugoe przerwy miedzy wizytami?


Gratuluje wagi
 
Tak tylko ja jestem hobbit więc moje poniżej 80 daje większe BMI niż Twoje poniżej 90 ;)
Masz też włosy na stopach??? [emoji44]
Witajcie dziewczyny :) Ja dzis po 6 tygodniach ide do lekarza, trochę stresuj jest czy tam wszystko ok. Zaczelam juz 19 tydzien :O zaraz polowkowe, rany... gdzie to poszło? :O Tak mi czas leci, że obudzę się w 35tygodniu bez ani jednej rzeczy dla juniora :D
Ziemek jest obecnie tak absorbujacy, że nie ma szans pomyśleć cos o drugim. Jeszcze piekna pogoda, więc wypadałoby isc na jakiś spacerek. Znaleźliśmy wczoraj behawioryste dla psa a właściwie poleciła nam ja pani w piekarni, która miała podobne problemy z psem co my. Wbrew pozorom ciezko jest znaleźć dobrego behawioryste, nie muszą mieć jakiś dyplomów itp i w sumie każdy może się nim nazwać. Ta ma jednak duzo pozytywnych opinii no i plus, że mam faktycznie żywa osobę zachwycona współpraca. Jednak zabranie dorosłego psa ze schroniska to duża satysfakcja, ze uratowało sie mu dupe ale i kuuupa pracy i szkolenia (o zgrozo- głównie szkolenie i pilnowanie siebie a nie psa).

I mamy 19 tydzien a na wadze +1,5kg. Byle tego nie zepsuć!
Dawaj znać po wizycie [emoji6] czas w 1 ciąży leciał mi szybko, a w drugiej to już sobie nie wyobrażam, jak zapierdziela [emoji16][emoji16]

My zaraz idziemy na szczepienie z Brunem i jak zawsze jestem posr**a ze strachu [emoji44]
 
@phoenix no właśnie zastanawiałam się, gdzie Cię wciągło ostatnio [emoji16] wróciłaś już do pracy?

U mnie rodzice na szczęście nie wpadli na pomysł przekupstwa za schudnięcie, za to zawsze bardzo wspierali wszystkie moje diety - gotowali wg zasad jak przychodziłam i jedli to samo co ja [emoji16]

Twoja mama przynajmniej wie, jaki to wysiłek zadbać o wagę, jak okoliczności nie są sprzyjające [emoji6]

Mi za to ostatnio wszyscy mówią, jak to super nie schudłam, a mnie to już denerwuje, bo schudłam 1 kg w stosunku do przed ciąży, czyli bez szału i zaczynam się wtedy czuć winna [emoji23]
Nie wróciłam do pracy i jeszcze z ponad rok nie wrócę bo ustaliliśmy z mężem, że do końca przyszłego roku pójdę na wychowawczy bo jakoś finansowo to udźwigniemy a do żłobka młodszej nie chcemy dawać.
A na serio jest ci robić w donu z takim maluchem, nie pamiętałam tego z podobnego ojresu przy starszym ;)
Tak tylko ja jestem hobbit więc moje poniżej 80 daje większe BMI niż Twoje poniżej 90 ;)
Fajne z tym Hobbitem :D Ja mam 175 więc może niska nie jestem, ale mega wysoka to też nie ;)

Mam teraz czas żeby pisać bo mąż wziął urlop na ten czas w okolicy wszystkich świetych, potem wróci do pracy i znów przepadnę ;) Tak jak kiedyś pisałam jak karmiłam to teraz jak karmię dłużej to padam jak mucha, a jak normalnie czyli krótko to nawet nie mam czasu wyjąć telefonu :p A z tego co pamiętam to potem wcale łsrwiej nie jest :D dobrze że kocha się te swoje dzieci nad życie, bo inaczej nikt by nie niał więcej niż jednego dziecka ;)
 
Witajcie dziewczyny :) Ja dzis po 6 tygodniach ide do lekarza, trochę stresuj jest czy tam wszystko ok. Zaczelam juz 19 tydzien :O zaraz polowkowe, rany... gdzie to poszło? :O Tak mi czas leci, że obudzę się w 35tygodniu bez ani jednej rzeczy dla juniora :D
Ziemek jest obecnie tak absorbujacy, że nie ma szans pomyśleć cos o drugim. Jeszcze piekna pogoda, więc wypadałoby isc na jakiś spacerek. Znaleźliśmy wczoraj behawioryste dla psa a właściwie poleciła nam ja pani w piekarni, która miała podobne problemy z psem co my. Wbrew pozorom ciezko jest znaleźć dobrego behawioryste, nie muszą mieć jakiś dyplomów itp i w sumie każdy może się nim nazwać. Ta ma jednak duzo pozytywnych opinii no i plus, że mam faktycznie żywa osobę zachwycona współpraca. Jednak zabranie dorosłego psa ze schroniska to duża satysfakcja, ze uratowało sie mu dupe ale i kuuupa pracy i szkolenia (o zgrozo- głównie szkolenie i pilnowanie siebie a nie psa).

I mamy 19 tydzien a na wadze +1,5kg. Byle tego nie zepsuć!
Ładnie że tylko 1,5 kilo! :)
 
@phoenix oj jest co robić ;) wcześniej trochę wątpiłam w dyrdymały w stylu : z dzieckiem jest ciężko, ale jak się tylko uśmiechnie, to to wszystko wynagradza... Ale kurde tak jest [emoji23][emoji23]

Ja do pracy wracam od poniedziałku, ale na szczęście w zakresie, w jakim to potencjalnie udźwignę [emoji5]

Fajnie, że mąż teraz pozbędzie z wami :) facetom strasznie dużo umyka z wczesnych lat dziecka ...

A mi się dziś śniło, że poza Brunem mieliśmy jeszcze córeczkę - Jaśminę [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
@phoenix oj jest co robić ;) wcześniej trochę wątpiłam w dyrdymały w stylu : z dzieckiem jest ciężko, ale jak się tylko uśmiechnie, to to wszystko wynagradza... Ale kurde tak jest [emoji23][emoji23]

Ja do pracy wracam od poniedziałku, ale na szczęście w zakresie, w jakim to potencjalnie udźwignę [emoji5]

Fajnie, że mąż teraz pozbędzie z wami :) facetom strasznie dużo umyka z wczesnych lat dziecka ...

A mi się dziś śniło, że poza Brunem mieliśmy jeszcze córeczkę - Jaśminę [emoji16][emoji16][emoji16]
Colorado1989 a kiedy Ty możesz zaczac dzialania w kierunku realizacji swojego snu ? [emoji14]
 
Do góry