reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Otyłość w ciąży

reklama

Zuza87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć @kattaya :) Co słychać? Jak Lilka? Kiedy skończy 2 latka? Jakoś w kwietniu, prawda? A jak starsza? Odnalazła się w nowym miejscu? Zaraz koniec pierwszego roku studiów. Jest zadowolona? U nas sporo się dzieje. 23.marca na świat przyszła Hania :) Miała bardzo trudny start, urodziła się z pępowiną 3krotnie owiniętą wokół szyi, ale mamy nadzieję, że nie odbije się to na niej w żaden sposób, ale sporo wizyt u specjalistów przed nami. Jest cudowna Dominiś to niezły rozrabiaka ;) Trochę byl zazdrosny, ale już się chyba oswoił z dzidzią w domu :) Jest bardzo kochanym, wesołym i psotnym chłopczykiem. Jednocześnie jest bardzo nieśmiały. Przy nowych osobach bardzo długo nie schodzi mi lub mężowi z rąk. A Kuba 24.kwietnia skończy 11lat. W maju ma komunię. A na tą chwilę jest mega szczęśliwy,że nauczyciele strajkują a on siedzi w domu ;) pozdrawiam Cię ciepło

Ostatnia edycja:

kattaya

Rozwiązania
2
Zuza super, ze się odezwałaś. Cały czas o Tobie myślę. Pewnie piszesz na zamkniętej grupie? Co u reszty dziewczyn?
Gratuluje córeczki :) A Ty jak zniosłaś poród? Mam nadzieje, ze nie bedziecie mieć żadnych poważnych problemów zdrowotnych. Dużą impreze będziesz robić?
Super, ze Dominiś się fajnie rozwija i niekłopotliwy bo z dwójką takich maluchów jest co robić. Kuba pewnie duzo pomaga?
Macie juz nowe mieszkanie?
Lila w lutym skończyła dwa latka, łobuz okropny ale uroczy. Ślicznie mówi, za nic nie chce się dać odpieluchować i uwielbia dzieci. Nie chcę jej posyłać do złobka ale chyba na jesień muszę coś znaleźć na 2-3 godziny dziennie, zeby się pobawiła z dzieciakami.
Starsza zadowolona, od września myśli zaczac jeszcze jeden kierunek. Oceny póki co dobre, nie pracuje ale duzo się uczy, zeby dostać stypendium naukowe. Wróciła do biegania, zeby trochę od nauki odpoczywać i też juz ma drobne sukcesy na koncie. Na szczęście dosć czesto przyjeżdża ale i tak tesknie... No i wiadomo, ze pomocy od niej miałam duzo...

M_Lena

Rozwiązania
0
Czekam na dobre wieści ja jutro wizytę też mam dopiero wieczorem
No i jestem już po. Wszystko jest dobrze z maleństwem. Wszystko było ładnie widać :) Nawet rączki z paluszkami :D No i dowiedzieliśmy się, że w moim brzuszku mieszka... dziewczynka! :D

reklama