reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Szafirek, skończą się te problemy, muszą [emoji8] jesteś dzielna! A waga spada jak marzenie! [emoji7]

Ja się czuję bardzo dobrze, jedyne co mi doskwiera to pęcherz, który co chwilę mnie goni do wc, i bakterie na szyjce, które lekarz starał się wytruć antybiotykiem... jutro okaże się, z jakim efektem :)

Ola, jedyne co ja - i nie tylko ja tutaj - mogę w ramach diety polecić, to nie głodzić się, starać się jeść z niskim indeksem glikemicznym i trochę sie poruszać, nie jeść rzeczy gotowych i przetworzonych. Polecam Ci jeszcze naszą drugą grupę tutaj na forum - grupa wsparcia wagi ciężkiej - tam się wymieniamy często przepisami i patentami na zdrowsze jedzenie :)

Ja zaczynałam ciążę z wagą 95,5 kg, teraz jeśli waga nie zmieni zdania to mam 97 kg po świętach. Ale w staram się trzymać tej diety z niskim ig.

Pracą serio nie przejmuj się, bo nie przewidzisz, co się stanie :) zresztą jak będzie wszystko ok a praca nie jest ciężka to możesz popracować trochę jeszcze :)

Paula, rany! Mam nadzieję, że mała się obróci i będzie tak, jak Ty chcesz :) dobrze, że brzucho się uspokoił, ale nerwówki pewnie trochę mieliście ....
Na l4 teraz w końcu trochę odsapniesz! [emoji4]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
Szafirek, skończą się te problemy, muszą [emoji8] jesteś dzielna! A waga spada jak marzenie! [emoji7]

Ja się czuję bardzo dobrze, jedyne co mi doskwiera to pęcherz, który co chwilę mnie goni do wc, i bakterie na szyjce, które lekarz starał się wytruć antybiotykiem... jutro okaże się, z jakim efektem :)

Ola, jedyne co ja - i nie tylko ja tutaj - mogę w ramach diety polecić, to nie głodzić się, starać się jeść z niskim indeksem glikemicznym i trochę sie poruszać, nie jeść rzeczy gotowych i przetworzonych. Polecam Ci jeszcze naszą drugą grupę tutaj na forum - grupa wsparcia wagi ciężkiej - tam się wymieniamy często przepisami i patentami na zdrowsze jedzenie :)

Ja zaczynałam ciążę z wagą 95,5 kg, teraz jeśli waga nie zmieni zdania to mam 97 kg po świętach. Ale w staram się trzymać tej diety z niskim ig.

Pracą serio nie przejmuj się, bo nie przewidzisz, co się stanie :) zresztą jak będzie wszystko ok a praca nie jest ciężka to możesz popracować trochę jeszcze :)

Paula, rany! Mam nadzieję, że mała się obróci i będzie tak, jak Ty chcesz :) dobrze, że brzucho się uspokoił, ale nerwówki pewnie trochę mieliście ....
Na l4 teraz w końcu trochę odsapniesz! [emoji4]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Tak, nerwów było co niemiara, aż mi na oddziale zapisali relanium na uspokojenie. Ale cieszę się, że już dobrze i że przygotowałam szybciej ubranka, łóżeczko itd., przynajmniej tym w szpitalu się nie martwiłam. Teraz pozostaje rozkoszować się wolnym [emoji16]

oar8csqvkujogohc.png
 
Szafirek, skończą się te problemy, muszą [emoji8] jesteś dzielna! A waga spada jak marzenie! [emoji7]

Ja się czuję bardzo dobrze, jedyne co mi doskwiera to pęcherz, który co chwilę mnie goni do wc, i bakterie na szyjce, które lekarz starał się wytruć antybiotykiem... jutro okaże się, z jakim efektem :)

Ola, jedyne co ja - i nie tylko ja tutaj - mogę w ramach diety polecić, to nie głodzić się, starać się jeść z niskim indeksem glikemicznym i trochę sie poruszać, nie jeść rzeczy gotowych i przetworzonych. Polecam Ci jeszcze naszą drugą grupę tutaj na forum - grupa wsparcia wagi ciężkiej - tam się wymieniamy często przepisami i patentami na zdrowsze jedzenie :)

Ja zaczynałam ciążę z wagą 95,5 kg, teraz jeśli waga nie zmieni zdania to mam 97 kg po świętach. Ale w staram się trzymać tej diety z niskim ig.

Pracą serio nie przejmuj się, bo nie przewidzisz, co się stanie :) zresztą jak będzie wszystko ok a praca nie jest ciężka to możesz popracować trochę jeszcze :)

Paula, rany! Mam nadzieję, że mała się obróci i będzie tak, jak Ty chcesz :) dobrze, że brzucho się uspokoił, ale nerwówki pewnie trochę mieliście ....
Na l4 teraz w końcu trochę odsapniesz! [emoji4]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Dziekuje za slowa wsparcia. Napewno zajrze na grupe. Naprawde przekonalyscie mnie ze z moja waga moge byc szczesliwa w ciazy. I ze na pracy zycie sie nie konczy. ❤
 
Paula, kurde, też muszę wziąć się do roboty z zakupami, bo zostanę z ręką w nocniku [emoji23]
Cieszę się, że już wszystko jest ok [emoji8] teraz na spokojnie, o ile się da [emoji4]

Ola, nie ma za co, od tego jest forum :) waga nie definiuje szczęścia ;) trzeba robić swoje i nie oglądać się na innych [emoji4]

A ja wrzucam Wam zdjęcia z poniedziałku, więc ni to ciąża gastronomiczna, ni to ciąża faktyczna [emoji23] ale brzucha wciągnąć się już nie da [emoji4]
78e5b393b6af1d973aab0e4f8ff3bd46.jpg
10cd038a05ae30c1bccf59a7b2c09bb2.jpg


[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Cześć wam kwietniowo! Ja się pytam kiedy to minęło?!
Nie ma mnie bo wciąż pod górkę mamy jakoś ostatnio.. Aż do teraz goiła się moja rana po cesarce. A jestem już 6 tygodni po. Dwa antybiotyki, nacinanie, przepłukiwanie roztworem soli .. Ból okropny..
Do tego już dwa razy byłam w szpitalu po ataku kamieni w woreczku żółciowym. Nie chcą mi ich usunąć ze względu na otwartą ranę po CC i trwającym połogu.. Problemy z laktacja.. Poranione, popękane sutki..
Kolki Antosia.. Czasem brak mi sił.
Przepraszam że was zaniedbałam ale albo nie mam czasu albo już siły żeby się udzielać.
Jedyny plus że waga spada dzięki karmieniu i diecie ze względu na kamienie.

Poza tym wszystkim Antek jest cudowny.. Idealny .. Nie ma nic piękniejszego niż przytulać własne dzieciątko..
Ojej ale się nacierpialas ; (
A czemu aż musieli ponownie ciąć? Brrr na sama myśl przeszedł mnie dreszcz

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Widze ze to miejsce dla mnie. Ciężko mi o tym mowic. Ale w koncu musze sie gdzies i komus wygadac. Otóż.. mam nadwage i to spooora. Aktualnie 120 kg. wszystko przez branie sterydow gdy bylam mlodsza. Probowalam z tym walczyc. Ale wszystko wracalo. Bardzo chcialabym dziecko. Podjelismy juz starania z narzeczonym. Jednak boje sie tej wagi ze z dzieciątkiem moze byc cos nie tak. A kolejna próba odchudzania mnie przerasta. i juz sama nie wiem co robic.
Witamy [emoji5]
Jeśli czujesz się na siłach (ze tak powiem) to trzeba walczyć o dzidzie :) my tu wszystkie z jakimś nadbagarzem i dajemy radę [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado ja też mówię że w końcu pech musi się skończyć! No bo przecież ile może przypadać na jednego człowieka...?
Jej 20 tydzień Ci leci! Jak się czujesz?


Ka nowy cykl nowa nadzieja. A może olej wiesiołka sobie bierz albo castagnus? Ja brałam oba nie wiem czy któreś pomogło czy placebo ale udało się zajść w ciążę. :)

Witaj Ola! Waga się nie przejmuj zachodząc w ciążę ważyłam 103.5kg jadąc na porodówkę miałam 104kg! :) a teraz 6 tygodni po zobaczyłam na wadze 89.2 :)
Grunt to jeść dla dwojga a nie za dwoje.
A szefem tym bardziej się nie przejmuj. Uwierz że Tobą nikt by się nie przejmował w odwrotnej sytuacji. Każdy dba o siebie.
Do dzieła! :)
Brawo za wagę! Leseczko pokaż nam się tutaj [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, Dziewczyny poświątecznie [emoji846] podczytywałam was, ale ciągle nie było czasu napisać, albo okoliczności nie sprzyjały. W piątek tydzień przed świętami trafiłam do szpitala z regularnym skurczami. Pojechałam na IP z nadzieją, że lekarz mi powie, że wymyślam, a on mnie zostawił na obserwacji, bo stwierdził, że szyjka jakaś taka miękka i muszą zobaczyć, czy skurcze na nią nie wpłyną. Dostałam masę kroplówek z magnezem, sterydy dla małej i we wtorek mnie wypuścili z przykazaniem uważania na siebie. Więc przed świętami miałam spokój, bo mąż wszystko sam posprzątał, a moja mama zrobiła nam trochę jedzenia i sobie mogłam odpocząć. Teraz już siedzę na L4 do końca [emoji846]

oar8csqvkujogohc.png
Kochana już niedługo [emoji5] odpoczywaj ile się da

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paula, kurde, też muszę wziąć się do roboty z zakupami, bo zostanę z ręką w nocniku [emoji23]
Cieszę się, że już wszystko jest ok [emoji8] teraz na spokojnie, o ile się da [emoji4]

Ola, nie ma za co, od tego jest forum :) waga nie definiuje szczęścia ;) trzeba robić swoje i nie oglądać się na innych [emoji4]

A ja wrzucam Wam zdjęcia z poniedziałku, więc ni to ciąża gastronomiczna, ni to ciąża faktyczna [emoji23] ale brzucha wciągnąć się już nie da [emoji4]
78e5b393b6af1d973aab0e4f8ff3bd46.jpg
10cd038a05ae30c1bccf59a7b2c09bb2.jpg


[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Wow! Wyglądasz extra!!!!!!
No właśnie tylko gdzie ten bobas ? ;)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry