reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Właśnie u mnie też się okazało podczas operacji że jest endometrioza i straciłam przez to więcej krwi niż powinnam - potem zastrzyki w tyłek z witaminy b12 i suplementacja w domu :(
Miałaś farta z przeciwbólowymi co 4h, ja niestety trafiłam na czas majówki, mieli okropny personel i sfrustrowana pielęgniarka przyszła 1 maja o tej 6 rano do nas. Dostawałam 1 tabletkę ibupromu co 8h i co 8h kroplówkę z paracetamolem. Śmiech na sali....
Ja pierwszą cesarke miałam w 2006 pół roku po niej stwierdzili ,że mam endometrioze i miałam laparoskopie.Pozniej mi powiedzieli ,że już nie będę miała dzieci .I fakt 10 lat nic .I w 2016 okazało się, że w ciąży jestem .Endometrioza już była tak zaawansowana ,że miałam przyrośnięte jelita do macicy i powłok brzusznych...
Współczuję Ci tej zmiany na którą trafiłaś .Ja dostałam kroplowke paracetamolu w dniu cesarki na drugi dzień już tylko tabletka ... która nic nie łagodziła bóli. Najlepszym lekiem był synek moment zapomniało się o ramie na brzuchu I nic nie bolało ;)
Ja pierwszą cesarke miałam w 2006 pół roku po niej stwierdzili ,że mam endometrioze i miałam laparoskopie.Pozniej mi powiedzieli ,że już nie będę miała dzieci .I fakt 10 lat nic .I w 2016 okazało się, że w ciąży jestem .Endometrioza już była tak zaawansowana ,że miałam przyrośnięte jelita do macicy i powłok brzusznych...
Współczuję Ci tej zmiany na którą trafiłaś .Ja dostałam kroplowke paracetamolu w dniu cesarki na drugi dzień już tylko tabletka ... która nic nie łagodziła bóli. Najlepszym lekiem był synek moment zapomniało się o ranie na brzuchu I nic nie bolało ;)
 
reklama
To normalne że się boisz, w końcu to nieznane. Nie nastawiaj się negatywnie w każdym razie, miej świadomość że rzeczywiście ból jest spory i jest ciężko, ale to tyle, przeżyjesz na pewno i dostaniesz super nagrodę :) Ten ból ma jakiś sens, jak się połamiesz i leżysz plackiem to masakra :D
Nie warto być bohaterką, nie warto udawać że jest super jak Cię boli, jak będziesz mieć ochotę płakać to płacz - każda po porodzie co chwilę buczy pod nosem [emoji14] To wszystko jest normalne, w końcu w kilka miesięcy wyhodowałaś w sobie człowieka, potem go z Ciebie wyciągną i każą za chwilę się nim zajmować a Ty nic nie kumasz, boli Cię wszystko i jeszcze zaczyna kapać mleko z piersi [emoji14]

Warto o tym mówić, bo nie warto męczyć się z depresją poporodową bo oczekiwania były z kosmosu lub instagrama... Oznacz mnie proszę jak już będziesz po wszystkim - będę mocno trzymać kciuki żebyś przeszła cały temat łagodnie i w miarę bezboleśnie :)
Nawet nie wiesz jak miło czytać takie słowa :) Od razu mi lepiej :) Dziękuję :-*

Tylko powiedz mi proszę co masz na myśli, żebym Ciebie oznaczyła?
 
Nawet nie wiesz jak miło czytać takie słowa :) Od razu mi lepiej :) Dziękuję :-*

Tylko powiedz mi proszę co masz na myśli, żebym Ciebie oznaczyła?
Jak napiszesz @Zmijka25 to wyskoczy mi powiadomienie że wspomniałaś o mnie w poście, dzięki czemu nie przegapię że już jestem po wszystkim [emoji14] Oczywiście to tak jeśli zapamiętasz, pewnie gdzieś tam będę podczytywać wątki więc może nie przegapię jak się coś będzie działo ;D
 
Zrobiłam dzisiaj bete i czekam na wyniki. A co tam u was dziewczyny? Powiem wam że trochę się boję jeżeli beta potwierdzi ciążę. Mam 30 kg nadbagazu i boję się że mogą być jakieś komplikacje...
 
Zrobiłam dzisiaj bete i czekam na wyniki. A co tam u was dziewczyny? Powiem wam że trochę się boję jeżeli beta potwierdzi ciążę. Mam 30 kg nadbagazu i boję się że mogą być jakieś komplikacje...
Nie martw się. Ja też niestety mam tyle na plusie i jestem obecnie w 25 tyg ciąży i wszystko jest ok :) Moja doktor zawsze mówi, że zdrowa ciąża prowadzi się sama.
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj bete i czekam na wyniki. A co tam u was dziewczyny? Powiem wam że trochę się boję jeżeli beta potwierdzi ciążę. Mam 30 kg nadbagazu i boję się że mogą być jakieś komplikacje...
Były tu dziewczyny z większym nadbagażem i ciąże znosiły lepiej niż niejedna chudzinka [emoji4] trzymam kciuki za pozytywną betę [emoji6]
 
Do góry