reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Wrocław jest piękny [emoji7]
Ja to mam morze pod nosem, a nie cierpię na plażę chodzić [emoji23]
A ja nie znam Gdańska. Nigdy tam nie byłam, ale z opowiadan wiem, że też jest piękny :)
A ja za to bardzo lubię morze :) Tzn. spacery brzegiem morza czy obserwowanie zachodu słońca :) Jak byłam dzieckiem to co roku w wakacje jeździliśmy z rodzicami do Dziwnowa :) Super było!
 
Planuję w tym roku wykorzystać uroki nadmorskie i zrobić sesję foto ciążową przy zachodzie słońca na plaży [emoji4]
A ja nie znam Gdańska. Nigdy tam nie byłam, ale z opowiadan wiem, że też jest piękny :)
A ja za to bardzo lubię morze :) Tzn. spacery brzegiem morza czy obserwowanie zachodu słońca :) Jak byłam dzieckiem to co roku w wakacje jeździliśmy z rodzicami do Dziwnowa :) Super było!
 
No wiadomo, że nie mam idealnej, fotogenicznej figury, ale pomyślałam sobie, że może jedyna okazja w życiu i chciałabym mieć z tego okresu jakąś fajną pamiątkę. Mój brzuch o dziwo się jakby ujednolicił teraz w ciąży, w sensie nie widać, że mam wiszący worek tłuszczu, tylko wszystko się napięło. Nie oczekuję niewiadomo jakich efektów, ale mam nadzieję, że coś fajnego z tego wyjdzie [emoji846]
WOW :) Ja nie odważyłabym się na żadną sesję, bo nie podobam się sobie z tym moim dziwnym dwufazowym brzuchem :-/
 
reklama
Do góry