reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja PcOs

U

użytkowniczka_e

Gość
Jak wyglądały wasze starania z pcos?
Czy używaliście testów owulacyjnych ponoć nie są wskazane przy pcos bo lh jest wysokie. Teraz mój cykl byl bez owulacyjny i testy owu również negatywne. Temperatura również bez owulacji. Czy udało wam się zajść w ciążę bez monitoringu cyklu, przy pcos. Jak długo trwały wasze starania?
 
reklama
Ja chodziłam na monitoring, ale to z innej przyczyny.
Co do testów, to nie miałam cały czas pozytywnych, tylko w dni płodne.

U nas tak +- pół roku, ale celowałam w owu z lewej strony.
 
U nas 4 lata starań z PCOS. Testów owu nie używałam,były monitoringi,cykle bez owu. Wszystkie dobre rady przeszłam, stymulację itd.Ciążę po tych 4 latach dało In Vitro.
 
A ja chodziłam na monitoring przy PCOS. I po stosowaniu diety, braniu Duphaston + Clostilbegyt zaszłam w 2 cyklu w ciążę.

Dlaczego nie chcesz iść na monitoring? Jak masz cykle bezowulacyjne to musisz coś wziąć na owulacje ale to już lekarz musi ocenić.
 
A ja chodziłam na monitoring przy PCOS. I po stosowaniu diety, braniu Duphaston + Clostilbegyt zaszłam w 2 cyklu w ciążę.

Dlaczego nie chcesz iść na monitoring? Jak masz cykle bezowulacyjne to musisz coś wziąć na owulacje ale to już lekarz musi ocenić.
Nie , że nie chcę tylko lekarz mój zaproponował najpierw wyregulowanie cyklu duphastonem i ewentualnie podtrzymanie bo mam spadkowy progresteon od dawna. i tabletki na jajeczkowanie. ☺️
 
Nie , że nie chcę tylko lekarz mój zaproponował najpierw wyregulowanie cyklu duphastonem i ewentualnie podtrzymanie bo mam spadkowy progresteon od dawna. i tabletki na jajeczkowanie. ☺️
U mnie też tak było, że miałam bezowulacyjny cykl. Dostałam Duphaston i po dostaniu okresu ileś tam dni się miałam zgłosić na monitorowanie. Ale się nie udało zajść w ciążę. Więc dalej brałam leki przepisane przez ginekolog i po 2 cyklu zaszłam w ciążę. Słuchaj się lekarza, on wie co robić 🙂 moja ginekolog też była mile zaskoczona, bo powiedziała, że nie sądziła, że tak szybko nam się uda. Psychicznie mnie nastawiała, że to może nawet koło roku potrwać, a tu była miła niespodzianka 🙂
 
U mnie też tak było, że miałam bezowulacyjny cykl. Dostałam Duphaston i po dostaniu okresu ileś tam dni się miałam zgłosić na monitorowanie. Ale się nie udało zajść w ciążę. Więc dalej brałam leki przepisane przez ginekolog i po 2 cyklu zaszłam w ciążę. Słuchaj się lekarza, on wie co robić 🙂 moja ginekolog też była mile zaskoczona, bo powiedziała, że nie sądziła, że tak szybko nam się uda. Psychicznie mnie nastawiała, że to może nawet koło roku potrwać, a tu była miła niespodzianka 🙂
Cieszę się , że tak szybko się udało ☺️ mam nadzieję , że mi również się uda, ogólnie teraz mam @ właśnie wywołana dupkiem przez cykl bezowulacyjny. I chcę zacząć od razu się starać jak mi się skończy @☺️ .
 
Cieszę się , że tak szybko się udało ☺️ mam nadzieję , że mi również się uda, ogólnie teraz mam @ właśnie wywołana dupkiem przez cykl bezowulacyjny. I chcę zacząć od razu się starać jak mi się skończy @☺️ .
Ja generalnie nie rozumiem kwestii regulowania okresu duphastonem. Bo dzięki niemu owulacja nie pojawi się magicznie gdy jej nie ma. Na Twoim miejscu nie marnowała bym czasu na to i zajęła się stymulacją.
 
reklama
Ja generalnie nie rozumiem kwestii regulowania okresu duphastonem. Bo dzięki niemu owulacja nie pojawi się magicznie gdy jej nie ma. Na Twoim miejscu nie marnowała bym czasu na to i zajęła się stymulacją.
A jak się ma zająć sama stymulacją, bez lekarza? Czy może ma iść do ginekologa i powiedzieć „Duphaston mi nie potrzebny, proszę się zająć stymulacją”?
 
Do góry