reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja tuż po okresie

Dołączył(a)
19 Październik 2022
Postów
6
Witam,
Mam cykle 32 dniowe a okres 6 dni, a okazało się, że owulacje mam w 9 dniu cyklu, a nie jak myślałam, że w 14–17. Czy taki krótki czas od okresu do owulacji nie jest zbyt krótki i czy to nie powoduje żadnych nieprawidłowosci?

Ginekolog we wtorek ale tak chcialam zapytac.
 
reklama
Witam,
Mam cykle 32 dniowe a okres 6 dni, a okazało się, że owulacje mam w 9 dniu cyklu, a nie jak myślałam, że w 14–17. Czy taki krótki czas od okresu do owulacji nie jest zbyt krótki i czy to nie powoduje żadnych nieprawidłowosci?

Ginekolog we wtorek ale tak chcialam zapytac.
A na jakiej podstawie określiłaś tak wczesną owulację?
 
A na jakiej podstawie określiłaś tak wczesną owulację?
wczoraj podczas wizyty u ginekologa tak sie dowiedzialam, nie mowil czy to zle czy dobrze, a ja bylam troche zdezorientowana i tez nie dopytalm, a dzisiaj rano sie obudzilam i tak sobie policzylam, ze to wychodzi zupelnie inaczej niz myslalam, we wtorek kazal mi wrocic na wizyte
 
No ja mam tak zaraz po okresie zawsze owu,czy to źle? Nie wiem🤷ale ja mam tak do 9 dni zawsze miesiączkę
 
9dc to wcześnie, ale chyba w normie. Tak długo jak endometrium ma odpowiednią grubość, a pecherzyki pękają osiągając właściwy rozmiar to jest raczej ok.
 
wczoraj podczas wizyty u ginekologa tak sie dowiedzialam, nie mowil czy to zle czy dobrze, a ja bylam troche zdezorientowana i tez nie dopytalm, a dzisiaj rano sie obudzilam i tak sobie policzylam, ze to wychodzi zupelnie inaczej niz myslalam, we wtorek kazal mi wrocic na wizyte
Ale mówił,że jesteś już po owulacji? Widział ciałko żółte?
 
Na jakiej podstawie lekarz stwierdził, że owulacja w 9dc? Rozumiem, że ok. 10 DC byłaś na monitoringu i było już po? Bierzesz leki stymulujące?

Jeśli w 9 DC była owulacja to cykl nie może trwać 32 dni. Faza lutealna trwa zazwyczaj 14 dni
 
reklama
Na jakiej podstawie lekarz stwierdził, że owulacja w 9dc? Rozumiem, że ok. 10 DC byłaś na monitoringu i było już po? Bierzesz leki stymulujące?

Jeśli w 9 DC była owulacja to cykl nie może trwać 32 dni. Faza lutealna trwa zazwyczaj 14 dni
tak dokladnie bylam 10dc i bylo juz po, lekarz stwierdzil ze 9dc byla owulacja, jestem bez lekow
 
Do góry