reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Agusia1205

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2023
Postów
16
Hejka, dziś jest 24 dzień cyklu. Cykle mam zwykle jak w zegarku 28 dniowe. Pierwszy cykl starań , obserwacje, testy owu. No i cały czas stała temperatura, negatywne testy i odpuscilam ale dzis duzo sluzu plodnego plus ochota na seks no i zrobilam test owu z ciekawosci i pięknie wybarwiona ciemna druga kreska. Aż tak mi się przesunęła owulacja?. Byłam przeziębiona, źle się czułam. Myślicie aby się starać? Czy odpuścić? Czy taka opóźniona owulacja nie stwarza ryzyka słabszego zarodka w razie zapłodnienia? No i czy okres w takim wypadku mi się przesunie?
 
reklama
Nie jestem pewna ale testy owulacyjne mogą pokazywać ciąże tez Ja np miałam zawsze cykle 28 dniowe a od jakiegoś czasu miałam 22 dniowe po okresie przychodziła owulacja..
To wykluczam. :) ale też o tym słyszałam. Ja robiłam w sobotę progesteron i wyszedl niski myślałam że to już cykl bezowulacyjny. :)
 
reklama
Do góry