reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Padaczka a invitro

Dołączył(a)
7 Listopad 2019
Postów
3
Witam, jestem tu nowa i po ostatniej konsultacji u dr w klinice bezplodnosci powiedzial ze mam wskazanie do jak najszybszego invitro(wg badan) i zajscie w ciaze naturalnie moze byc niemozliwe.
Chcialabym sie was spytac czy wiecie cos o tym jak wyglada sprawa invitro u chorej na epilepsje?
Czy moze jest tu ktos taki?
Ide do neurolog by spytac czy moge wogule miec invitro(zalecenie dr bo bez tego nie bedzie dalszego leczenia) ale wole sie was spytac, moze byl tu juz jakis podobny przypadek.
Pozdrawiam.
 
reklama
Witam, jestem tu nowa i po ostatniej konsultacji u dr w klinice bezplodnosci powiedzial ze mam wskazanie do jak najszybszego invitro(wg badan) i zajscie w ciaze naturalnie moze byc niemozliwe.
Chcialabym sie was spytac czy wiecie cos o tym jak wyglada sprawa invitro u chorej na epilepsje?
Czy moze jest tu ktos taki?
Ide do neurolog by spytac czy moge wogule miec invitro(zalecenie dr bo bez tego nie bedzie dalszego leczenia) ale wole sie was spytac, moze byl tu juz jakis podobny przypadek.
Pozdrawiam.
@kate0990 witaj z tego co pamiętam to nie pisały dziewczyny o epilepsji A jestem tu od ponad roku chyba że nasze starsze stażem kobitki będą mogły coś napisać i podpowiedzieć .Trzymam ✊✊✊ za powodzenie i szczęśliwy finał abyś i Ty doczekała się cudu w postaci dzieciątka lub więcej ❤❤❤ pozdrawiam
 
Do góry