reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Palę i płaczę

witam dziewczyny,w sobote mialam transfer zarodka.pale papierosy i wiieeeeem ze to duuuuzy blad ale nie potrafie sobie odmowic.staram sie ograniczac do max 5 dziennie a i te 5 staram sie wypalac po polowie.boje sie jak duzy wplyw moga miec te przeklete fajki na mojego kropka ale jednoczesnie ta chec zapalenia jest tak silna..... zwlaszcza ze pracuje w nocy po kilkanascie godzin i dzwigam w pracy wiec siedze na zwolnieniu w domu:(
 
reklama
witam dziewczyny,w sobote mialam transfer zarodka.pale papierosy i wiieeeeem ze to duuuuzy blad ale nie potrafie sobie odmowic.staram sie ograniczac do max 5 dziennie a i te 5 staram sie wypalac po polowie.boje sie jak duzy wplyw moga miec te przeklete fajki na mojego kropka ale jednoczesnie ta chec zapalenia jest tak silna..... zwlaszcza ze pracuje w nocy po kilkanascie godzin i dzwigam w pracy wiec siedze na zwolnieniu w domu:(

Krzywdzisz swoje nienarodzone dziecko. Nie ma to zabrzmiec patetycznie, tak jest i kazdy lekarz Ci to powie. Skoro jestes po transferze to zakldam, ze bardzo chcesz tego dziecka. Jakim cudem nie mozesz sobie odmowic, wiedzac jakie to szkodliwe?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jest łatwo rzucić palenie. To okropny nałóg, który trzyma w swoich sidłach i nie chce puścić. Ja poradziłam sobie beznikotynowym epapierosem, którego "paliłam" przez tydzień. Po jakimś czasie mój organizm odzwyczaił się od nikotyny. Kilka dni palenia beznikotynowca uświadomiło mi, że to co robię jest zupełnie pozbawione sensu. Od miesiąca nie dotykam się do epapierosa, chociaż zawsze mam go przy sobie. Powodzenia i głowa do góry!
 
Do góry