reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pampersy kontra tetra

Jakie pieluszki preferujecie?


  • Wszystkich głosujących
    25
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Iza, ja miałam ostatnio podobną przygodę tyle, że z grubszym towarem. Trzymałam małą do odbicia i wtedy zaczęła robić kupkę. Poczułam coś ciepłego i obydwie nadawałyśmy sie do kąpieli. Nie wiem jak ja tego Pampersa założyłam
 
reklama
a ja raz nie zdąrzyłam pampersa założyć jak poszła 2jeczka, na swoje szczęście zdąrzyłam odskoczyć no ale część podłogi nie wyglądała najlepiej ;D
 
Jak czytam Wasze przeżycia to mi się przypomniało jak raz (daaawno temu) zmieniałam pieluszkę i mała zaczęła robić kupkę - całe szczęście, że odsunęłam buzię od niej (całowałam ją po brzuszku) bo nawet koszulę miałam do prania.
 
Oj a ile razy ja dostałam fontannę... ci chłopcy... Trudno nawet przewidzieć kierunek i interweniować :)
 
My od wczoraj też testujemy Huggiesy nr 3. Jak na razie się sprawdzają. Chyba jutro pojedziemy po zapas jakiś :)
A siusiaki maluszkowe są nie do opanowania ;)
 
rany - juz nr 3 ??? ja dopiero na 2 sie przerzucilam :) ale te wasze pociechy rosna :D
 
a ja kupilam huggiesy 2 ale na Wiki sa za male, a pampersy 2 sa dobre wiec moge komus oddac huggisy,zuzylam chyba tylko 3 czy 4 sztuki.
 
Idzia, innych nie było. Z pampersów używamy 2.
Poza tym Huggisy 3 są od 4 do 9kg, a mój Misio już pewnie te 5 kilosów ma :)
 
reklama
kamila tez ostatnio wazyla 4 kg wiec teoretycznie powinny jej 3 pasowac, ale obawiam sie ze tylko by sie w nich utopila :)
ale dokladnie tak samo jest z ciuszkami - my ciagle uzywamy body na 56 cm a przeciez mala jak sie urodzila to miala 59 - a juz dodatkowo miesiac minal :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry