reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Panie na Dukanie - czyli zaczynamy odchudzanie :D

Dziewczyny, ja tak jak Aniam będę wam kibicować przy ptasim mleczku, dziś 'wciągnęłam' pól pudełka milkowego mleczka.
Ja nigdy diety nie stosowałam bo nie umiem i tak jak Elvie bez słodyczy żyć nie mogę.
Mam jednak pytanie czy łączenie diety z małą ilością niedietowych słodyczy ma sens? Nie chodzi mi o zgubienie dużej ilości kg,ale 3-4 kg.
 
reklama
Dziewczyny, ja tak jak Aniam będę wam kibicować przy ptasim mleczku, dziś 'wciągnęłam' pól pudełka milkowego mleczka.
Ja nigdy diety nie stosowałam bo nie umiem i tak jak Elvie bez słodyczy żyć nie mogę.
Mam jednak pytanie czy łączenie diety z małą ilością niedietowych słodyczy ma sens? Nie chodzi mi o zgubienie dużej ilości kg,ale 3-4 kg.

Ja niedawno schudłam nawet koło 5 kg jedząc patsie he he .
A tak na serio to jadłam mało na kolacje , jadłam tak żeby sie nie objadać , a ptasie i inne wynalazki jadłam w dzień np po śniadaniu nigdy wieczorem , piłam dużo wody . I samo spadło ( no jeszcze troszkę sportu czyt . ganiałam za dziećmi ) wynik chyba całkiem przyzwoity .. także kup ptasie milki i zacznij diete he he . Na obiady jeszcze nie jadłam np ziemniaków , jadłam mięsko plus sałatkę itp
 
A ja własnie zagoniłam M. do ćwiczeń, bo na kanapie siedział leń.. Wcześniej sama 15minut na orbitreku spędziłam, pierwszy raz na programie 3 czyli wchodzenie na górę i schodzenie z niej. Masakra! W połowie myślałam, że się poddam, aż mi się sucho i słodko w ustach robiło, ale akurat nowy kawałek Shakiry leciał i jak zobaczyłam jaki ona ma brzuch to pedałowałam dalej:-D No i jak M. skończy to na kolejne 15min. idę, bo obiecaliśmy sobie 30min. na orbitreku dziennie spędzać.

kittek - dużo wody, pomijanie lub niewielkie porcje na kolacje, kolacje przed 18.00, ćwiczenia i nawet z ptasim mleczkiem dasz radę te 3-4kg zgubić.

Poza tym ja się pocieszam, że od kwietnia to już maluszki będą śmigać i trzeba je będzie ganiać to ruchu chcąc nie chcąc więcej będziemy miały:-)

Dziewczyny, co Wy na to by na tym wątku pisać co danego dnia zrobiłyśmy w celu bycia piękną i szczupłą do lata? Mam na myśli info o tym, ile i jak poćwiczyłyśmy, czego sobie odmówiłyśmy itd. Nie wiem jak Was, ale mnie by to motywowało.
 
ja poki co tez karmię więc nie bede przechodzila na diete. Chociaż musze sie pochwalić, ze jakos tak udaje mi sie bez specjanej diety zrzucić w ostatnim czasie kilogramow troche. Nie jem po prostu weglowodanow i duzo pije. slodycze jem, bo nie moge sie powstrzymc i czasami kromala chleba zytniego.
Elvie jestem za takie rzeczy motywuja do ruszenia sie z fotela!!!
 
a mnie nie motywuja, przeciwnie: doprowadzaja do rozpaczy. Ja po calym dniu smigania za dzieckiem, biegania w te i z powrotem po chalupie i robieniu wszystkiego zupelnie sama chce walnac sie na kanape i nawet nie chce mi sie myslec o orbiterkach, dzogingach czy innym wysilku.
 
Katik Wronka Kwiatek Magda trzymam kciuki,pamiętajcie najgorszy jest początek potem to już będzie przyzwyczajenie:-)Ja juz od 2 mies na diecie i już nie wyobrażam sobie jeść inaczej
 
Nie wiem o co Ci chodzi bea, ale mam wrażenie ,że Ty chyba masz Nas za idiotki. Tak sie bynajmniej poczułam. Ja doskonale wiem na czym polega dieta Dukana, zanim zaczęłam ja stosowac to dużo czytałam, zresztą moja mama ją stosowała. Jak czytam takie bzdury co wkleiłas to mi się śmiac chce, szczerze mówiac mam w d*pie co na ten temat myslą wegetarianie o!

ps. Chciałam cos jeszcze napisac.....ale......no comments

Nie ma jak to kawałek dobrego mięska:-p:-p
 
dziewczyny a nie pomyślałyście, że Bea przez taki post chciała ukazać też negatywne strony diety dukana, przeciez jak wiemy takich nie brakuje! szybka utrata wagi jest b.wielkim plusem ale jak wiadomo kazdy lekarz powie, że im wolniej tym zdrowiej i trwalej sie odchudzić. Nie chcę nikogo pouczać bo wiem, że jesteście już zorientowane ale może spójrzcie na tą sprawę z tej strony!
 
reklama
dziewczyny a ja myślę ze nie ma co tu kombinowac niech piszą na wątku te co chcą się odchudzać czy czegoś dowiedziec i tyle i będzie spokój , a każda to zrobi w taki sposób jak będzie chciała .. jesteśmy dorosłe swój rozum mamy
 
Do góry