reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

reklama
dziękuje kochane :sorry2:, tak to straszne.. bardzo mi szkoda Kasi, jego żony, zdążyli się tylko 3 tyg soba nacieszyć, jako małżonkowie, a byli parą ponad 8 lat :-(.
Szkoda mi też brata i bratowej, bo to miał być ich piękny i wesoły dzień, a tak się zakończył :( Na szczęście dość pozytywnie do tego podchodzą, że zdążyli się nacieszyć swoim ślubem, a jeszcze całe życie przed nimi i tak trzeba myśleć :happy: Przecież nikt nie mógł przewidzieć takiego nieszczęśliwego zbiegu okoliczności.
 
Dziewczyneczki pozdrowienia i całuski od Patji:-D:-D:-D:-DNie ma w domu neta, podczytuje nas jak jest u zanjomych.Olka dostała się do przedszkola, na 3 h dziennie, bo to prywatne a więc i drogie przedszkole.Kondzio już odcycowany.Oboje zdrowi:tak::tak:
 
:-)u nas dzis szaro- buro i paaada...nawet Sara bez krzyku poszła spac po 12tej.....ach mamy problem bo nasza niania powiedziałą nam papa- i to tak z dnia na dzien- bo sesja jej sie zaczyna- a potem jedzie do Angli...o rany- mamy potworny problem kto bedzie zajmowała sie Sarenką teraz....ja dzis wykorzystuje przywilej przymusowego wolnego by sie nia zajac.....od wrzesnia jest zapisana do złobka- jeszcz enie ma list przyjetych ale chyba ja przyjma.....tak sie zastanawiam czy nie isc do pani dyrektor i spytac sie czy mogłaby ja przyjac od czerwca....ach- musimy to jakos rozegrac
Kerry- Sara obecnie nie dostaje zadnych witaminek- wiosna dawałam jej Cebion Multi a potem Multisanostol w syropie- lada moment bedziemy wykorzystywac tylko naturalne witaminki
 
dziekujemy za pozdrowionka rowniez usciski dla ciebie patija:tak:ciesze sie ze wszystko ok u ciebie:-)
kerry moj sebollo jedzie na multisanostolu:-)
meggi wspolczuje z opiekunka:-(tak lekko nie fair sie zachowala mogla wam choc troszke czasu zostawic na poszukiwanie nowej no ale coz sa ludzie i ludziska :dry:
pewnie spytaj sie a co ci szkodzi tym bardziej ze nie masz co z mala zrobic
 
Och Meggi, to rzeczywiście nie miła wiadomość. Stawia w trudnej sytuacji. Też bym się dowiedziała, jakie są możliwości w tym przedszkolu.
Moje małe-duże dziecko od około dwóch miesięcy nie korzystało z drugiej drzemki w ciągu dnia, a tu dzisiaj kryzys. Nawet obiad nie zjedzony. Padła jak kawka :-)
Patija buziaki dla Ciebie i dzieciaków. Dobrze, że o nas nie zapomniałaś. A jak tam po przeprowadzce?? Daj znać choć jedno słowo :sorry2:
Kerry my nie podajemy żadnych witamin, bo Martyna ma nadmiar D3 i jej podawnie jest w zrfedukowane do minimium. Zimą brała vibovit w kroplach.
 
reklama
Kurcze ja to jakaś wyrodna jestem. Nie daję mojemu dziecku żadnych dodatkowych witamin. Kuba ma się dobrze, więc chyba nie potrzeba.?.?.?
 
Do góry