reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paracetamol w ciąży

Ja również skonsultowałabym to z innym lekarzem. Dziecko jest jeszcze na tyle małe,że spokojnie może się ruszać i zmieniać pozycję.
Paracetamol niby bezpieczny,ale nie do końca. Dłuższe stosowanie też nie jest wskazane bo może prowadzić do powikłań w tym ADHD.
 
reklama
Ile ja się nabrałam paracetu w ciąży 🤯 niestety miałam tak okropne migreny🥺 a co do nerki ja bym poszła w ogóle np do rodzinnego. Badania moczu są w normie tak?
 
Ja bym skonsultowała z innym lekarzem, może to nie dziecko uciska na nerkę a cos innego się dzieje? To nie jest tak wysoka ciąża, żeby dziecko nie zmieniało pozycji i ciągle powodowało ból.
Trzech lekarzy mnie badało i trzech powiedziało ze to od rosnacej macicy
 
Ja bym skonsultowała z innym lekarzem, może to nie dziecko uciska na nerkę a cos innego się dzieje? To nie jest tak wysoka ciąża, żeby dziecko nie zmieniało pozycji i ciągle powodowało ból.
Byłam przebadana przez trzech lekarzy i wszystko bardzo dobrze. Wyniki bardzo dobre, brzuch dobry.
 
Akurat nospa jest gorsza od paracetamolu. To jest tak wczesny etap ciazy, że nic nie powinno Ci uciskać, ja ledwo brzuch mialam na tym etapie. Może masz skurcze przepowiadające, a nie ból z powodu dziecka, które waży kilkaset gramów zaledwie
A te skurcze przepowiadające w 26 tygodniu to nie za szybko?
 
Ja też ledwo co brzuch mam, ale jak nie wezmę paracetamol to umieram z bólu. A jak byłam na izbie przyjęć to dali mi rozkurczowe, szyjka idealna itp.
 
reklama
Do góry