reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcia i stęki

Patka98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2022
Postów
39
Dzień dobry !!
Mam okropny problem. Mój synuś za 8 dni skończy 2 miesiące a od miesiąca strasznie się pręży i stęka.. lekarz zmienił nam mleko na nutramigen LGG comfort i przepisał leki- debridat plus sab simplex. Bierzemy od trzech dni ale tak mi szkoda malutkiego.
Czy ktoś mial podobną sytuację??
 
reklama
U mojego syna przeszło po zmianie butelek na dr Browna. Nie zapowietrzał się po nich tak bardzo. Oprócz tego masaże brzuszka, termofor z pestek wiśni i dużo przytulania 😁. A leków bym już nie pakowała, sama żałuje bo te wszystkie sab simplex, espumisany itp g*wno działały
 
Potwierdzam ze te espumisany, delicole, esputikony, sab simplexy to mozna sobie wsadzic... Strata czasu, i pieniędzy, i tylko wierzysz ze a noz to pomoze...
 
reklama
Do góry