reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Anulka głupio mi ,ze tak posmucilam tu.
Wiec w skrócie moje skurcze to tak jakby pas zaciskal sie na macicy a potem brzuch jak kamien.nic mnie to nie boli.
Twoja szyjka jest ok :*

Przepraszam dziewczyny za moje smutki tu wylane,wiem,ze macie inne problemy i trzymam kciuki.
 
reklama
jup nie wyglupiaj się i nie przepraszaj, czasami lepiej wylać żale niż dusić w sobie :-) a mam nadzieje ze staraczki nam wybacza ;-) a twoja szyjka ile ma?
nuna co tam u ciebiE? Ja nie pomogę bo nie bardzo się orientuje
 
Na początku stycznia miała 26mm, a w polowie grudnia 35 mm ( caly czas lezalam ) jade na wizyte w piątek. ..jak bedzie 20 lub mniej szpital :-(
Dzięki Anula :-) mam nadzieję, ze wybaczą :*
 
Witajcie :-)
Dobrze że się Zuzik odezwałaś tutaj się dowiecz czasem więcej niż od lekarza a na temat dr M to już dziewczyny napisaly i moje doświadczenie jest takie samo jak Twoje. a z wynikami M nawet najgorszymi da sie jak widać coś zrobić (np mój przypadek) i jeszcze rok temu tak samo mi się wydawalo ze wszystkie dokoła zaciążone dziewczyny.
Ojjj Milena jak zleciało od tego spotkania :-) a wyprawkę to ja też dopiero w listopadzie kompletowałam.
Rea ja rodziłam na rycerskiej i nie narzekam jesli chodzi o opiekę warunki może gorsze jak w profamilii ale szpital starszy.
Ojjj a spotkanie jeśli bym tylko mogła to ja bardzo chętnie może nawet na 15 minut z moim małym :-)
Jup bądz dzielna najwazniejsze dzieciątka.
Anula wszystko do przetrwania nawet najgorsze objawy jeśli maluszek dobrze rosnie.
Nuna i wszystkie inne staraczki trzymajcie się cieplutko.

Pozdrawiam Was wszystkie jak ustalicie spotkanie piszcie a nóż już mi się uda z Maksem na dłużej wyjść :-)
 
goyah fajnie że się odezwałaś :-) opowiedz coś o swoim synku, jak duży się urodził, ciężko było na początku ? Mam nadzieję że spotkanie wypali, bardzo chętnie bym się spotkała z Tobą i w sumie reszte dziewczyn bym poznała. Masz rację wszystko do przetrwania tylko że ja chyba za bardzo schizuje: jeśli to jest moja taka uroda lub to są uroki ciąży to ok przyjmę na klatę :-D tylko żeby maluszek zdrowo rósł.
nuna rozumiem że już ci sił brakuje, niestety los jest okrutny !!! Nie raz każda z nas się o tym już przekonała. A nie ma jakiś badań w których byś mogła znowu wziaźć udział ?
jup odezwij się po wizycie piątkowej, oby było wszystko w porządku i żebyś nie musiała iść do szpitala,
madziulki co u was ????????????
Kto zorganizuje spotkanie ? A wogle to ile chętnych ? Dziewczyny odzywajcie się
 
reklama
Mam! O rety, jak ja się stresowałam. Wszystko ujemne, ewentualnie brak przeciwciał. Ufff...
Plus jest taki, że mogę mieć IUI. A minus, że dalej nie wiadomo czemu nie mogę zajść. Może faktycznie ten posiew nasienia coś wyjaśni. Nie miałam jeszcze badanej wrogości śluzu ( ale jakby było IUI to nie wiem czy to ma sens).
A jeśli mojemu M coś się wyhoduje, to też nie zrobią nam inseminacji? Tylko trzeba to będzie najpierw wyleczyć?
 
Do góry