reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary polsko zagraniczne mieszkajace za granica

Hej dziewczyny :-)
madziaaa pierwsza kąpiel to piękne wrażenie i przeżycie no i strach przy pierwszym dzidziusiu :tak: ze ślubem to mieliśmy przeżyć no i załatwień i zjedzonych nerwów też.Myśmy wszystko załatwiali przez adwokata tylko dlatego bo mój nie miał żadnych dokumentów tak było łatwiej no i pewniej dla nas.Ten adwokat spisał całą historie naszego związku od naszego spotkania aż do teraz do tego musił załączyć jakieś dowody że naprawde jesteśmy razem-czyli jakieś rachunki na nasze nazwizka ,zdjęcia,mój homeoffice.Oczywiście wszystko zależy też od adwokata i sytuacjii w jakiej jesteście bo może Twój ma paszport albo ID więc będzie łatwiej wam no a na końcu adwokat wysyła to do homeofficu i trzeba czekać na decyzję :-) Czasem to trwa miesiąc(tak jak Ja i mój) a czasem dłużej...:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A madziaaa jeśli Twój ma paszport to na pewno dostaniecie bezproblemu ślub tutaj nawet obejdzie się bez wysyłania jakichkolwiek papierów o pozwolenie(tak mi się przynajmniej wydaje)o pozwolenie pytać się raczej muszą emogranci(tak jak mój mąż)któezy nie posiadają żadnych dokumentów tożsamości :tak::tak:
Jeśli masz jakieś jeszcze pytania to pytaj odpowiem jeśli będe potrafiła:-):-):-)
 
Moj ma paszport, nie jest tu nielegalnie, ma pozwolenie na prace tzn.wize , to fajnie byloby jakbysmy nie mieli zadnych problemow ze slubem:-)wiem ze w Polsce to nie ciekawie wyglada..trzeba tlumacza nawet zatrudniac do wszystkiego wiec i koszta wieksze...
narazie jednak wstrzymujemy sie od slubu bo dzidzia mala ale jeszcze w tm roku chcemy to zalatwic..
 
Madziaaa tutaj to wiesz jeśli rozumiecie po angielsku to dla was jest dobrze i dla nich też a jeśli jedno z was ma problem albo oboje to wtedy załatwiają tłumacza,mnie się pytali czy nie będę mieć problemów z powtarzaniem przysięgi angielskiej więc raczej nie robią z tego powodu jakichkolwiek problemów.Z przysięgą no nie miałam problemów i było dobrze.Życzę wam bezproblemowych załatwień i przygotowań :-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny :-)
Jak wam mijają dni dziewczyny :-) ja jestem po pracy no i myślę teraz co by tutaj ugotować :-D codzienny mój problem:tak:
Czy wy też macie z tym problemy?? ja to nigdy nie mam pewności czy mojemu będzie smakować bo, nie wszystko mu smakuje co polskie więc troche musze się nagłówkować,żeby i Ja i mój mąż był zadowolny :-D:-D Jak wasi faceci reagują na polskie potrawy,lubią czy raczej grymaszą :-D:-D:-D
Miłego popołudnia życzę :-):-):-):-)
 
Hej dziewczyny:-) Mój maz jest nigeryjczykiem, ale poznalismy sie tu w Polsce i tu wzielismy ślub...wiec nie doradze wam jak jest w Anglii. Tutaj , nie miałam problemów, ale trzeba było jezdzic do ambasady nigeryjskiej , za jego papierami ze trzy razy:tak:...bo wymagali mnóstwo róznych rzeczy...no ale udało nam sie i to najwazniejsze:tak:
Co do gotowania...to ja nie mam problemu...moj M zje wszystko co mu ugotuje;-)a nasza kuchnia mu bardzo smakuje...Ja zreszta , tez lubie ich potrawy:-)
Jesli chodzi o staranie sie o dzidziusia, to czsem trzeba uzbroic sie w cierpliwosc...nam też nie od razu tak wyszło;-) staraliśmy sie ponad pól roku, a teraz prosze mamy nasza słodka niunie:tak:. Chociaż,ze starszym synem nie miałam problemów...no ale on pojawił sie niespodziewanie:tak: Tak to jest...nie planujesz , to szybko zachodzisz w ciąże, a jak planujesz to czasem musisz cierpliwie poczekać:-) Tak więc,nie martwcie sie i nie stresujcie, bo to nie sprzyja...;-)Powodzenia życze!
 
Hej dziewczyny :-)
Ale cisza jest tutaj,mało czasu wszystkie mamy :-)
monilove witam Cię no i gratuluje dzieciaczków,śliczne są :-) a z tymi staraniami to macie rację,im więcej myślisz i im bardziej chcesz mieć maleństwo to jakoś nie wychodzi,ciekawe czym jest to spowodowane :-) ale na to chyba nie ma naukowego wyjaśnienia :tak:
Miłego wieczorka wam życzę :-) :-D
 
Ostatnia edycja:
u mnie to bylo tak ze chcialam dzidziusia miec na wiosna-lato wiec chcialam starac sie dopiero w sierpniu.zabezpieczalismy sie wiec tzn. ja nosilam plastry....ale pewnego dnia cos mnie naszlo i zerwalam plaster (w marcu) a ze i tak nie wierzylam ze zajde w ciaze od razu (moj M tez mowil ze my tak teraz teneges a ja chce na wiosne dopiero) a ja na to ze to sie tak szybko nie odbywa....jak sie chce zajsc w ciaze to zawsze trwa to kilka miesiecy wiec moze w sierpniu zajde i do tego jestem po plastrach to napewno zmniejsza prawdopodobienstwo....a tu masz....juz w pierszym cyklu po antykoncepcji zaszlam....:-D:-D:-Di szok:szok: i to jeszcze data na 28 grudnia :szok: podwojny szok ze na koniec roku....ale mamusia przetrzymala dzidziusia i sie w nowym roku narodzil:-)o "rok" mlodszy niz przypuszczano.
trzeba wiec chciec ale nie chciec to sie uda wtedy :-)
 
Witam,
szczęściaryz Was ze Wam sie udalo, macie takich slodkich bobasków :)
My staramy sie i nic :( teraz prowadzę 7 obserwacje cyklu na 28dni, ale przedtem nie było antykoncepcji i nic ;-(

Trzymajcie prosze kciuki, w czwartek ewentualnie piatek powinna przyjsc @, mam bardzo reguralnie wiec oby nie przylazla!
Tylko ta moja nadzieja już coraz miesza...
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Pogoda jest dzisiaj nawet nawet :-) słoneczko się nam przebija :-D
madziaaa jednym słowem szczęściarze z was,tak szybciutko się wam udało :-):-)
werica mam nadzieję że u ciebie jest wszystko na dobrej drodze tzn że ta @ nie przyszła :-):-) daj nam znać co i jak u Ciebie,ja ci kibicuje i trzymam kciuki za was.Za jakiś czas mnie też będzie to czekać bo chcemy się też zacząć starać o naszą kruszynke :-D:-D:-D
Miłego dnia wam życzę dziewczyny :-D:-D:-D:-D
 
Do góry