reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
hellooooooooo kochane dziewczyny:)

wlasnie mam chwile i zatesknilam sie;)moj synek zasnol zaraz wkleje jego zdjecia.
anusia kanusia jak zdrowko???jak brzuszek rosnie???

stanola co sie stalo z malenstewm????biedactwo kochane bylas u lekarza co mowil??mam nadzieje ze wsyztsko bedzie dobrze trzymam kciuki!!informuj nas na bierzaco...

blondi witam ojciec mojego dziecka tez mieszka w niemczech z jakich okolic jestes??

silunia wkleje fotki juz:)
 
a to moje kochane serduszko:):)

dscn12845gz.jpg


i tu tez:)

beznazwy18ac.jpg


dscn11475bv.jpg


dscn10862ht.jpg



TO NASZ MARCELEK MA JUZ 8 TYGODNI:):):):)
 
Asiu sliczny ten twoj syneczek, widac ze drobniutki(chodzi mi o to ze nie jest grubaskim)- moj tez taki byl,napisz ile wazyl i mierzyl jak sie urodzil

Stanola, so rozne sposoby na wkejanie zdjecia ja korzystam z http://www.imageshack.us/
, tam nie musisz zmniejszac juz zdjecia.
wiec tak:wybierasz sobie zdjecie w okienku potem host it , tam wyswietlaja ci sie rozne linki ,ja wybieram hotlink for forums,zaznaczasz
nastenie kopiujesz, a pozniej to juz tylko wklejasz w forum tam gdzie piszesz


 
hej

agniecha25 synek bedzie po mamusi:) ja teraz miesiac po ciazy waze 44 kg a on jak sie urodzil wazyl 2400 i miezyl 50 cm miec tez malusko:)a teraz wazy juz 4500;) hehe
 
Asiunia dzidzia piekna , musze sie napatrzec , wazysz 44kg !!! po ciazy !!!??? matko ja takiej wagi w zyciu nie mialam a nie jestem za wysoka ;) jestes na jakiejs diecie czy malenstwo z ciebie wszystko wysysa ;) pozdrawiam serdecznie
 
reklama
przesylam pare zdjatek mojej coreczki malenstwo biedne...tak sie meczy ma zapaleni e gardla oraz tzw katar zatokowy usadzony wysoko ze nie da sie go odciagnac
dzieci generalnie niemaja zatok jeszcze wyksztalconych wiec nie sa to zatoki i ich infekcja tylko jakis wirusowy katar

wysle wam zdjatka mojej malutkiej z basenu sprzed kilku tygodni
 
Do góry