reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Stanolu w takim razie bardzo chetnie  ;) , jak tylko amy wyzdrowieje , bo te oczy mnie poprostu zaczarowaly  :laugh: po kim takie duze ma oczeta????  :laugh:
Teraz mieszkam na Krowodrzy , dokladniej na ulicy Rusznikarskiej , niby daleko , ale w sumie wszedzie blisko  :laugh:
podaj czas i miejsce godziny zero  :laugh: oczywiscie jak mala bedzie na silach
 
reklama
Przesliczna na Amy i cudny Marcelek, ojoj, az nie moge sie doczekac na swoja malutka, na razie w brzuszku mnie wlasnie kopie. A Ty Stanolu naprawde superzgrabna jestes, w ogole nie powinnas myslec, ze coz jest nie tak!!! ;) U nas wszystko ok, choc plany zyciowe byc moze znowu sie zmienia bo Tony byc moze zacznie dobra prace w Stambule wiec jeszcze nie jest pewne, ze tam nie zamieszkamy na jakis czas, hhm, ale do wojska i tak isc musi, oby udalo sie to wszytsko jakos sensownie ulozyc. Zakrecony ten nasz tatus ale zawsze taki byl....A to domek naszej Zuzy
pb010006v0dp.jpg

picture028v8ht.jpg
A to ja i Tony :laugh:
 
ANUSIAKANUSIA KURCZE POPROSTU WYGLADASZ SLICZNIE I TONY niczego sobie gratulacje no i zuza juz tuz tuz fajnie
to wojsko mnie rozwala ale przeciez jak pracuje z a granica to musi specjalnie przyjezdzac??
jak to jest ??

siluniu ja tez na krowodzry mieszkam to juz wogole czad koniecznie sie spotkam jak tylko amy wyzdrowieje
teraz lezy w lezaczku i patrzy na mnie jak szalona co ja tak stukam i te oczka ma takie zapuchnietei zaplakane i kicha co minute no i rownoczesnie pierdzioszki smrodki puszcza a przy tym jest tak zdziwiona ze to ona takie dzwieki wydaje naprawde slodka jest
i zal mi jejj bo zaczyna miec chyba stan podgoraczkowy

wysle wam zdjecia z mojej ciazy jak wygladalam bo zdjecie Anusi kanusi mnie rozczulilo i wspomnienia wrocily wiec sie z nimi z wami podziele
jak to bylo jak Amy byla w brzuszku...

 
;)
czesc dziewczyny , zanim wpadne w wir pracy , bo niestety duzo jej dzisiaj ,to tylko powiem cuda :)
chodzi mi o wasze brzucholiki....Anusia , Stnola pieknosci .....mam nadzieje na bardzo podobny ::)
trzymajcie sie cieplutko dzisiaj i dbajcie o malenstwa te w srodku jak i juz na zewnatrz....pochwale sie wam jeszcze , ze wczoraj urodzila zona mojego przyjaciela ....jego corcia jak on to mowi najpiekniejsza kobieta pod sloncem dostala 10/10 wazy 3 kg i ma na imie Aleksandra ;)....
Stanolu ucaluj malenka niech szybciutko wraca do zdrowia aby ciocia Sylwia mogła ja totalnie rozpiescic :laugh:
jeszcze raz pozdrawiam
papap
 
Jeju dziewczyny przerazacie mnie ta wasza waga!  ;) :) ja o swojej nic nie wspomne w takim razie bo daleko od was odbiegam...  chociaz przyznam sie ze prawie nic ni przytylam do 7 miesiaca ale pozniej to juz jak krowa sie roztylam no i tak pozostalo...(a jednak wspomnialam  :laugh: ;)), jednak moj tez nie byl olbrzymem jak sie urodzil 2558g i 47 cm

Stanolu superacka ta wasza rodzinka ,mama laska,tato przystojniacha a dzieciatko sama slodycz

Anusiukanusiu piekna mamusia z ciebie bedzie
Tak wogole widze ze na tym forum same laski... ale coz sie dziwic to przeciez slowianki

a tak dla wspomnien to ja tutaj na baby shower(ta z okragla mordka),ta duga tez w ciazy,ale napisze cos otym pozniej ,bo musze leciec maly placze,w sumie to sie drze...


 
Witam dziewczynki,piekne jestescie Stanolu gratuluje rodzinki silunia daj troche prezentow . a to nasza rodzinka jeszcze w trojke ,ale tylko do lutego
 
reklama
Do góry