reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Super mialas brzuszek Stanolu, nieduzy. Moj tez gigantem ne jest. Mam nadzieje, ze to, ze jestem raczej w dobrej formie fizycznej (caly czas cwicze cwiczonka dla ciezarnych, a przed ciaza to w ogole sportsmenka bylam- ;) oboje z Tonym, kiedys mistrzem juniorow LA w kulturystyce ;D duzo czasu spedzalismy na silowni) i mam nadzieje, ze to ulatwi mi porod, ktorego troszke sie boje... Z Twojego opisu porodu pamietam, ze nie bylo tak zle? Myslisz, ze szczuplosc i nieduzy brzuszek jest zaleta, czy to nie ma znaczenia?
Co do sprawy z wojskiem Tonego, to tak. On jest teraz w Istambule i tam tez dostal propozycje tej pracy. Choc teoretycznie armia go sciga jeszcze go nie dopadli ::) Sam sie musi zglosic i to odwalic bo inaczej nie moze wyjechac z kraju... Ja teraz juz jestem w Polsce i mieszkam sobie u rodzinki czekajac na porod, termin mam na 10tego stycznia. Wspieramy sie jak sie da na odleglosc ale jednak bardzo mi ciezko czasami, ze go tu przy nas nie ma... Ale wierze, ze bedzie dobrze :) Z natury jestem urodzona optymistka!
Dzieki Dziewczyny za Wszystkie mile slowa. Pozdrawiamy serdecznie :laugh:
 
reklama
:laugh:
wow blondi super przystojniacha z tego twojego syneczka , bedzie niezle ciacho :laugh:
anusia Kanusia badz dzielna , musisz dla swego maluszka , raczej powinnam napisac swojej maluszki zuzki ;) napewno sie wszystko ulozy i razem bedziecie juz na zawsze w trojeczke ,a malenka bedzie Koziorozcem dobry znak ;)
 
Agniecha 25 , nie wiesz ze kobiety w ciązy sa najpiekniejsze ;D
blondi ciocia sylwia chetnie rozda prezety przepieknym malenstwom , a twojemu synusiowi ukradne buziaka ::)
 
czesc dziewczyny , wracam po kolejnym dlugim weekendzie ...
Jak sie dzisiaj miewacie :) bo ja tak sobie nie najlepiej ...cos gardlo mnie pobolewa i taka rozmyta jestem niestety ....podkuruje sie troszke wieczorkiem ;D
hey Blondi jak sie czujesz , brzusio pewnie rosnie , na kiedy masz termin>?
Stanola zaginelas w akcji ;), jak malenka Amy? mam nadzieje ze troszeczke lepiej , mina jej juz wirusik ?
Anusia Kanusia a ty i Zuzka jak sie czujecie i jak tam sprawy tatusia , rozwiazalo sie juz coś ? mam nadzieje ze na lepsze
:)
 
Nas tez jakis wirus zoladkowy dopadl i ogolnie jestem wykonczona... A tatus na razie poszedl do tej nowej pracy i zobaczymy jak to bedzie. Odwiedzilam tez szpital, w ktorym mam zamiar rodzic. Jest spoko mysle ;). Pozdrawiam wszystkie laseczki!!!
 
reklama
czesc  witam    serdecznie  wszytkie  moje  drogie  kolkezanki

napoczatku  dziekuje za   mile  slowa   od  was


zaginelam  w  akcji  to  fakt haha  ale  walczymy z  amy z  okropnym  chorubskiem  
wiec  nawet nie mam  siely  siedziec  przy kompie  i napisac  czego kolwiek
Blondi  fajniutka  rodzina  gratulacje   to naprwade  cud   stworzyc  zdrowa  rodzine  i wspaniala  rodzine  gratulacje....  
Anusia Kanusia   slicznosci  a  jak tobie  dni mijaja   juz coraz blizej haha  super  
  pozatym jestes   wysportowana  to  porod  pojdzie  ci  jak  z platka  i nie masz  sie o co martwic
siluniu  juz  wracam na  forum  jestem    mysle  ze  za 2  dni  bedzie   Amy jak  lew  zdrowa  i   pojdziemy na  drobny  spacer  z ciocia Sylwia  haha
Agniecha   25  gdzie  jestes  wracaj   do nas  i  wiecj  zdjeci  wyslij  swojej  slicznej rodzinki

caluje was  i uciekam  pora  kompieli nadeszla

 
Do góry