reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Dziewczyny jak chcecie obejrzec moje malenstwo to znajdziecie zdjecia w dzieciach urodzonych w lipcu

Jak nadrobie czytanie to wiecej naskrobie 8)
 
Widzialam Rayana:) Jest przepiekny(maszaAllah) gratuluje:) ja namawiam meza zeby nie golic dzieciaczka, ja sie boje, a jak sie zatnie?
 
:)
czesc dziewczyny , troszke mnie tu nie bylo , ale juz jestem z powrotem , mielismy kilka problemikow , ktore mam nadzieje niedlugo sie rozwiażą...
Eliall widzialam syneczka , jest sliczny , mam tylko pytanko , znow chodzi mi o sprawy religi , dlaczego maluszkom golicie glowki ?
Asiunia gdzie zdjatka?
wracam na razie do pracy i do nastepnego szybkiego , mam nadzieje
;)
 
Eliall, cudny maluszek, gratulujemy dumnym rodzicom. JA TAK SIE ZASTANAWIAM, CZY MOJA MALUTKA BEDZIE PODOBNA DO TATUSIA TATARA CZY MAMY SLOWIANKI ;D
 
Czesc dziewczynki,jak to dobrze wiedziec ,ze jeszcze gdzies na swiecie sa inne dziewczyny,ktore nie sa zwiazane z polakiem,ale mimo to sa bardzo szczesliwe i ja do nich tez naleze.Pozdrawiam
 
:laugh:
hey blond opowiedz nam cos wiecej o sobie :laugh: kim jest twoj wybranek , gdzie sie poznaliscie i takie tam :laugh:
pozdrawiam serdecznie
 
A wiec mije kochane moj maz jest niemcem , a poznalismy sie jak ja przyjechalam do niemiec do pracy jako Au Pair.Pracowalam u jego siostry , a on przyjechal na jej urodziny . Tak to wszystko sie zaczelo,mimio , ze wtedy jeszcze nie mowilam tak dobrze po niemiecku, a teraz spodziewamy sie drugiej juz pociechy ,
 
reklama
czesc dziewczyneczki
witam blondi wsrod szalonych polek .........
to j a juz zdrowa, ale malenstwo moje chore :( wiec jestem padenieta i ledwie co widze bo Amy caly czas placze i placze i sie meczy bo ma katar, kaszel i wogole jest cala zalzawiona i zakatarzona naszczescie nie ma infekcji zapalenia oskrzeli itp
wiec nie jest najgorzej ale malutka sie odemnie zarazila kurcze ja tez sie wymeczylam z ta choroba i teraz on biedna
:(

kochane moje jak wkleic zdjecia Agniech jak je wkleilas? jak duze maja byc tez zdjatka zeby je wkleic??

kurcze szkoda ze was teraz nie ma bo akurat mam chwilke Amy wkoncu zasnela a ja padam na twarz
asiunia co u ciebie dziewczyny napiszcie jak wam sie zimowa pogoda podoba i jak sluzy waszym malenstwom bo moje biede sie meczy
caluje wszytskie

ciao!!
 
Do góry