reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
czesc witam serdecznie wszytkie moje drogie kolkezanki

na poczatku dziekuje za mile slowa od was


zaginelam w akcji to fakt haha ale walczymy z amy z okropnym chorubskiem
wiec nawet nie mam sily siedziec przy kompie i napisac czego kolwiek
Blondi fajniutka rodzina gratulacje to naprwade cud stworzyc zdrowa rodzine i wspaniala rodzine gratulacje.... Anusia Kanusia slicznosci a jak tobie dni mijaja juz coraz blizej haha super
pozatym jestes wysportowana to porod pojdzie ci jak z platka i nie masz sie o co martwic
siluniu juz wracam na forum jestem mysle ze za 2 dni bedzie Amy jak lew zdrowa i pojdziemy na drobny spacer z ciocia Sylwia haha
Agniecha 25 gdzie jestes wracaj do nas i wiecj zdjeci wyslij swojej slicznej rodzinki

caluje was i uciekam pora kompieli nadeszla
 
cos mi moj suwaczek nie chce liczyc ja moje drogie tez ostatnio bylam chora to taka zdradna choroba maly tez byl przeziebiony , ale juz jest na szczescie wszystko w porzadku pozdrawiam goraco
 
No czesc dziewczynki

Ja ostatnio jestem padnieta,wrocilam do pracy i juz mi sie nic nie chce...
Jak malego pierwszy raz zostawilam w zlobku,kiedy mnie zbaczyl jak go odbieralam to tak oczy wybaluszyl chyba byl zdziwiony ze po niego wrocilam'biedaczek mslal ze sie juz go na zawsze pozbylam
Stanolu , a pewnei ze wkleje zdjeciatka, zawsze to bardziej kolorowo na forum

1.ja po kapieli


2.ja itatus, tatusiowi chyba by sie nie spodobalo ze mama umieszcza takie zdjecia na internecie,
tatus jest pedentyczny,a tu przeciez taki nieuczesany i dopiero co wstal  ;) :) ;D O0


 
czesc dziewczyny , nie bylo mnie tu przez chwilke , ale i mnie chorubsko dopadlo, wczoraj wygrzewalam sie caly dzien i leczylam doowymi sposobami ;D, dzisaj niestety jeszcze podziebiona musialam do pracy isc . pozatym pogoda nie nastraja do niczego i mam serdecznie wszystkiego dosc . taki troche pesymistyczny humorek
Agniecha :laugh: zdjecia super i rodzinka na medal !!!
 
agniecha nie przejmuj sie mezem moj dzisiaj zauwazykl , ze ja tez wklejam zdjecia i smial sie , ze sa to zdjecia nielegalne , bo bez cenzury od niego oczywiscie
 
Agniecha, rodzinka slicznusia naprawde, Silunia, wracaj do zdrowia jak najszybciej. Wrazenia ze szpitala jak najbardziej oki. Jejku, to juz tuz tuz, nie wiem czy sie bac czy cieszyc... Chyba jednak troche sie boje. Czy Wy kochane kolezanki, bardziej doswiadczone bo juz po porodzie, tez mialyscie takie lęki? Boje sie porodu i tego co bedzie po, jaka mama bede, czy sprostam zadaniu itp?? Pozdrawiam. Ania
 
reklama
Witam wszystkie rodaczki!
Jestem na forum od tygodnia ale dopiero dzisiaj WAS znalazlam,
chcialabym dolaczyc do grona par polsko-zagranicznych :)
mieszkam na Sycylii, moj maz jest Wlochem urodzonym w USA

pozdrawiam WAS goraco :laugh: :)
 
Do góry