reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Ja mojego partnera tez nie szukalam,bo bylam wtedy w zwiazku z innym mezczyzna(polakiem)a teraz jestem z S,on nie jest latwym czlowiekiem ale sie dogadujemy;-)
 
reklama
inny sasiad zaczepil mnie juz przy nastepnej wizycie pytajac o N. i mowil do mojego taty ze jest szczesciarzem bo jego corka jest tez z ciemnoskorym ale wstydzi sie przyjchac a przeciez mj N. taki przystojny. Teraz nie moga sie doczekac naszego malenstwa, oczywiscie duzo z nich tylko z ciekawisci zagaduje ale raczej bardzo milo i pozytywnie. No w przeciwienstwie do polskiej ambasady i odprawie paszportowej no ale zawsze musi byc jakas brzydka strona:)

Wow, ale sie rozpisalyscie :-) Ciesze sie, ze temat sie spodobal.
Tez mam znajoma, ktorej maz jest ciemnoskory ale jej rodzina, znajomi nie maja o niczym pojecia. Wszyscy mysla ze nie jest z nikim zwiazana. A jej maz przystojny, mily, nie ma sie czego powstydzic... Znowu moj kolega z Ghany jak pojechal na Slowacje, do swojej zony to ludzie dotykali go na ulicy by sparwdzic dlaczego taki ciemny :-D
Szczerze mowiac jestem zdziwiona pozytywnymi opowiesciami o Polsce. Z tego co pamietam, to nie zawsze tak bylo. Moze dzieje sie tak, ze teraz wiecej sie podrozuje i naprawde poznaje ludzi innych ras, a nie tylko wydaje sie opinie na podstawie stereotypow. Czy ktos pamieta na przyklad Murzyna z Alternatywy 4? Jak pokazalam mojemu mezowi zdjecie tego aktora wysmarowanego pasta do butow to nie mogl przestac sie smiac.

Co do problemow przy odprawie paszportowej, to oczywiscie kazdy cudzoziemiec to terrorysta :cool: Czasem nawet ja Polka czuje sie podejrzana o terroryzm przy odprawie, tak bardzo nasi celnicy sprawdzaja podobienstwo zdjecia z osoba przechodzaca kontrole. Nie wiem, czy tez to zauwazylyscie...
 
ale ale ja nie pisalam o sobie - hehehee :D pisalam dlaczego wiekszosc kobiet wybiera obcokrajowcow szczegolnie z inna uroda - i wg tak to wyglada ze akurat ta egzotyka przyciaga - nikt nie wie czy ten czy tamten ma dobre serce! i czy zawsze bedzie cie przepuszczal prze drwi itd :D
ja w Polsce te sie spotykalam super facetami wiec nie moge powiedziec ze Polacy gorsi pod jaaaaakimkolwiek wzgledem :)

moj maz.. najpierw polubilam jego oczy i usmiech :D pozniej zaczelismy wiecej rozmawiac, duzo sie smiac flirtowac :D pozniej spedzalismy CALUSIENkie noce na rozmowach tak potrafilismy gadac do 5 nad ranem a o 6-7 wstawalismy do pracy :D a pozniej ju sie potoczylo dalej hihihi :D i tak toczy sie do dzisiaj :D

co do odprawy paszportowej to u nas zauwazylam ze S. awsze traktuja super uprzejmie bez najmniejszego skrzywienia. Moze to przez to ze jest amerykaninem? nie wiem.. ale zawsze suuuper milo :)

ktos sie pytal o naszego nowego pieska, oto on:

:))
 
Janeta to moze ja napisze cos innego.Poland to najbardziej rasistowki kraj na swiecie.I wiem co mowie.Moj M.mieszka tu juz 12 lata arazem jestesmy 8.Gdybym mogla to ucieklabym stad gdzie pieprz rosnie.I nie licz na to ze ktos zaoferuje prace Twojemu mezowi.Predzej rozwala mu glowe niz podadza reke.Trudno jest na kazdym kroku.Samochod rozwalany srednio co 3ms.podrapane drzwi itd......Nie szukajcie tu szczescia bo znajdziecie tylko niechec.Dla przykladu---szukalismy mieszkania do wynajecia ok pol roku poniewaz nikt sie nie chcial zgodzic na mnie i mojego ''czarnego''meza.
 
Janeta to moze ja napisze cos innego.Poland to najbardziej rasistowki kraj na swiecie.I wiem co mowie.Moj M.mieszka tu juz 12 lata arazem jestesmy 8.Gdybym mogla to ucieklabym stad gdzie pieprz rosnie.I nie licz na to ze ktos zaoferuje prace Twojemu mezowi.Predzej rozwala mu glowe niz podadza reke.Trudno jest na kazdym kroku.Samochod rozwalany srednio co 3ms.podrapane drzwi itd......Nie szukajcie tu szczescia bo znajdziecie tylko niechec.Dla przykladu---szukalismy mieszkania do wynajecia ok pol roku poniewaz nikt sie nie chcial zgodzic na mnie i mojego ''czarnego''meza.

Nigdy nie myslalas o tym, zeby wyjechac z Polski albo przynajmniej przeniesc sie berdziej na zachod Polski? Bo wiadomo, ze sciana wschodnia jest najgorsza, sama stamtad pochodze wiec wiem...
Do Polski w zyciu bym sie nie przeprowadzila, chyba codziennie balabym sie o meza i o dziecko. Dlatego podziwiam wszystkie was ktore mieszkacie w Polsce, nawet jesli nie doznajecie cale szczescie zadnych przykrosci.
Ja mieszkam w Londynie, ale nawet tu czasem patrza sie na nas na ulicy. A jak pojechalismy poza Londyn, do typowego brytyjskiego miasteczka, to budzilismy sensacje... No ale Brytyjczycy to w ogole zadnych cudzoziemcow nie lubia wiec.. Oczywiscie nie wszyscy, to a propos zon Brytyjczykow :-)
 
Dla przykladu---szukalismy mieszkania do wynajecia ok pol roku poniewaz nikt sie nie chcial zgodzic na mnie i mojego ''czarnego''meza.
podobnie się zdarzyło nam w finlandii- ostanio nawet odmowa ze strony chińskiej rodziny:-(
także nie tylko polska jest taka...

przed chwilą wysmarowałam takiego fajnego maila, ale mała jest na stole obok i niestety zmazało się...(uwielbia klawiaturę)
Domiska psiaczek śliczny jest....:tak:

mnie nie było ostatnio bo jestem chora dla karmiących mam nie ma za wiele działających lekarstw na wstętną grypę (dobrze że nie ptasią;-):-D)

witam wszystkie nowe dziewczyny!
 
Janeta ja mieszkalam 2lata w Londynie i m. mial do mnie dojechac.Ale nie dostal wizy poniewaz brytyjski konsul sku***** stwierdzil ze nasze malzenstwo jest dla papierow.Teraz mam malutkie dziecko wiec przeprowadzka nie jest latwa.W ogole nawet przed Alexem nie wchodziloby to w gre w duzej mierze ze wzgledow finansowych.
Wiem ze na pewno moja przyszlosc wiaze sie z zagranica bo tu juz nie chodzi o M. tylko o mojego synka ktory mimo ze jest mulatem to zawsze bedzie czarny dla debili.Ehhh szkda gadac.Nie znosze tego kraju..a juz ta zasrana lubelszczyzna to w ogole dno pod kazdym wzgledem...
 
Witam mamuśki :-)
Domiska śliczny piesio, tylko do przytulania :tak:
Co do tematu, co widzimy w obcorajowcach: Ja od dziecka mówiłam rodzinie ze chce miec afrykańczyka za meza, ale nikt tekgo nie brał na serio, bo wyjazdy z PL nie były takie popularne :tak: Po paru latach dostałam propozycje pracy w holandii, co strasznie nie spodobało sie mojemu chłopakowi, który był akurat we wojsku i niestety nie mogliśmy jechac razem. Przed wyjazdem dla żartów powiedziałam jemu, że nie ma sie martwic przeciez go nie zdradze, chyba ze z afrykanczykiem hehehe I też tak się stało, pierwszy dzien w pracy zobaczyłam czarną osobę i :-):-):-) BIG LOVE do teraz :tak: On był moim przeznaczeniem od dzieciństwa :tak:
 
reklama
Witam dziewczyny

Dolaczam do watku jako ze od kilku miesiecy jestem szczesliwa zona Kamerunczyka a w dodatku mam nadzieje ze wkrotce zostaniemy rodzicami.

Pochodze z Lublina, i podziwiam Cie, Blueberry ze od tak dlugiego czasu dajesz rade zyc w tym miescie. Nie myslalas o przeprowadzce do innego miasta Polski, gdzie jest wiecej obcokrajowcow? Ja w Warszawie jak do tej pory nie mialam zadnych problemow a i prace z czasem twoj maz moglby znalezc. Jakimi jezykami mowi twoj maz? Moze znam jakas propozycje?
 
Do góry