reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
my już spakowani, troche tego wyszło, pogoda ma być turystyczna, może i dobrze jeśli i tak kąpiel i opalanie odpada, wczesniej zawsze zabieralismy rowery a w tym roku jedziemy bez.
Andzia miło cie widzieć po wypoczynku
 
Cześć!! nareszcie mi sie udało, miałam dziś problemy z netem normalnie nie chcialo wyswietlic zadnej strony!! a jak weszlam na BB to musialm wpisać haslo bo mnie nie zalogowało:wściekła/y:
U nas też dziś padało i była burza ale rano o 7 jak wiozłam mojego M na jazde a teraz duszno i swieci slonce, ja natomiast siedze w domku z wlaczonym wiatrakiem bo pasc idzie!!!
Trzymajcie 12 lipca kciuki bo moj ma w ten dzien egzamin na prawko:tak:
A ja dziś kupiłam w lumpku dresik dla Weronisi i przyszedl ten kombinezonik z allegro-naprawde sliczny nawet ladniejszy jak na zdjeciu!!!fotki wkleje na odp.watku:-) no i mojego brzusia tez wkleje zdjatko:tak:
Witaj zawadka!!!!!!
Paptqa udanego urlopu i slonecznej pogody!!
Magdziunia jak dzisiejszy humorek??
Bede trzymała kciuki. tylko ww przypomnij:-p
zawadkaDziwnówek, jak co roku

u mnie też duchota, mimo że wieje
Tam mielismy jechac w tym roku ale miejsc nie mieli:-( moze za rok sie uda:tak: Miłego wypoczynku.


Ja sie dzisiaj nalatałam jak smok jak wyszłam koło 15 tak wróciłam do domku koło 20:szok::szok::szok: Ale kupiłam M golarke z czego bardzo sie ucieszył. Potem zjedliśmy kolacyjke i ledwo juz zyje. Papa mi sie drze wiec zaraz do łózeczka zmykam:rofl2:
 
Witam sie z rana Moja KSIEZNICZKA kopala od 5 i nie umialam spac :-)

ANDZIA milo ze jestes po wypoczynku :-)

KAKA I MADZIA ja tez chce juz moja OLIWIE TULIC i juz tak strasznie sie nie moge doczekac :-)

CZARNA ty jak zwykle zabiegana :-)

My z M bylismy wczoraj u znajomych i jak u nich bylam to jak siedzialam to kolka mnie zlapala i juz krucho bylo z powrotem do domu ale jakos adalam rade .

Jestem ciakawa jak tam nasz MOTYLEK na urlopie i kiedy wraca :-)

PPATQA milego wypoczynku :-)

Napisalam troche na zamknietym bo sparawa z M sie wyjasnila i jak macie ochote to zapraszam do czytania
 
Ostatnia edycja:
Buuu, dziewczyny mam juz dosc tego remontu:no: Mialam po 2 tygodniach wprowadzic sie do wyremontowanego mieszkania a tu d... blada:baffled: dzisiaj mijaja 3 tyg. odkad siedze rodzicom na karku a tu jeszcze lazienka nie skonczona a w przdpokoju tylko gładzie polozone:zawstydzona/y: Jak dobrze pojdzie to dopiero przez weekend sie zaczne przeprowadzac. A najgorsze jest to ze przedpokój zostanie w takim stanie:szok: Chlopakowi który mi to robi skończyl sie urlop i teraz tylko sobotami bedzie remontowałl:nerd: nie wiem czy do końca wakacji zdarzy... Ponarzekałam Wam troche:zawstydzona/y:

A jutro USG...:happy: Widze ze nie tylko ja :happy: Milego dzionka!
 
Ostatnia edycja:
dorota zaraz poczytam, i dzieki
k@siek dasz rade, ja tez nie lubie bałaganu jaki jest w czasie remntu
A my startujemyo 11, późno ale M kuzynka ma dziś ostatnie spodkanie w szkole rodzenia, więc dopiero wstałam, zostało nam tylko znaleźć parawan - może jest w domku nad morzem, ale nie pamiętamy czy go tam zostawialiśmy, i zanieść wszystko do auta. jak ja wytrzymam bez neta.
 
K@SIEK dasz rade jakos musisz ten remont wytrzymac .Pomysl jak juz po bedzie ladnie w domu :-D

PPATQA jakos musis dac rade bez netu edziesz na wakacjach wiec nie bedziesz o nas myslala:baffled: A kiedy wracacie ??????????

Ja obejze Magde M i pojde z moim M do mojej przcy zaniesc chorobowe i do lumpku skoczymy :happy:
U mnie pogoda sie psuje i robi sie chlodniej :baffled:
 
reklama
Buuu, dziewczyny mam juz dosc tego remontu:no: Mialam po 2 tygodniach wprowadzic sie do wyremontowanego mieszkania a tu d... blada:baffled: dzisiaj mijaja 3 tyg. odkad siedze rodzicom na karku a tu jeszcze lazienka nie skonczona a w przdpokoju tylko gładzie polozone:zawstydzona/y: Jak dobrze pojdzie to dopiero przez weekend sie zaczne przeprowadzac. A najgorsze jest to ze przedpokój zostanie w takim stanie:szok: Chlopakowi który mi to robi skończyl sie urlop i teraz tylko sobotami bedzie remontowałl:nerd: nie wiem czy do końca wakacji zdarzy... Ponarzekałam Wam troche:zawstydzona/y:

A jutro USG...:happy: Widze ze nie tylko ja :happy: Milego dzionka!

my w zeszłym roku remontowaliśmy łazienke. Z 2 tygodni zrobiły się 3. To był najgorszy dla mnie okres ale liczy się efekt końcowy, a z niego będziesz najbardziej zadowolona. Dobrze, ze masz sie gdzie schronić od kurzu i farb:)

Trzymam kciuki z usg. Daj znać co i jak:)

A my startujemyo 11, późno ale M kuzynka ma dziś ostatnie spodkanie w szkole rodzenia, więc dopiero wstałam, zostało nam tylko znaleźć parawan - może jest w domku nad morzem, ale nie pamiętamy czy go tam zostawialiśmy, i zanieść wszystko do auta. jak ja wytrzymam bez neta.

PPQTQA szerokiej drogi:-D Może jakas kawiarenka internetowa po drodze sie znajdzie:)
 
Do góry