reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Ja sie poklocilam z M ale opisane wiecej na zamknietym i mam wszystkiego dosc i jego i tez i chce aby juz jechal bo mam Go dosc.Zachowuje sie ja stara marudzaca baba a wsio na mnie
zwala :-(
Juz jestemy umowieni za znajomymi i nie wypada teraz odwolywac :-(

MADZIU kupuj kupuk kochana :-)
MINISIA to dobrze ze w koncu ci sie udalo ci sie na neta wejsc :-)
 
Ale fotki wklejam od 16!!! poważnie bo ciagle sieda strona ImageShack już sie wku.....!!!!ale sie nie dam!!!
Dorotka ide na zamkniety co tam sie stało :((
 
Kaka82 - działeczka super sprawa:tak:do pracy wróciłam do pracy na jakies 2-3 tyg. jakos tfu tfu czuję się dobrze i nie czuję, że jestem w ciąży no chyba że mała kopie:-)


Ja już drugi tydzien na l4. Sił nie miałam żeby wstać. Nogi puchły jak balony. Mogłabym sobie w domku popracować ale to raczej u mnie odpada.

Hej! Rano obudziła mnie burza-lało...myślałam,ze caly dzionek taki bedzie... Normalnie padam na twarz-staliśmy tyle dziś w tej parnocie w korkach,ze szok...

U mnie parno od rana. Pojechałam na działkę wzwiewnej sukienecce i musiałam na koniec dnia pożyczyć od mamy sweterek bo strasznie mi się zimno zrobiło wrrr Po wczoraj szej burzy dwa drzewa wyłamane z naszej działki:szok: Ciekawe czy dzisiaj u nas też będzie lało.

A ja dziś kupiłam w lumpku dresik dla Weronisi i przyszedl ten kombinezonik z allegro-naprawde sliczny nawet ladniejszy jak na zdjeciu!!!fotki wkleje na odp.watku:-) no i mojego brzusia tez wkleje zdjatko:tak:

Lubię jak mamuśki szaleją:tak:


Do południa było całkiem miło. Pomoczyłam sobie nogi w jeziorze. Teraz już wieje i jest chłodno.

Widziałam jamnika biegnącego wzdłuż drogi. Mam nadzieję, że nikt go nie wyrzucił z samochodu podczas podróży na wczasy...niedaleko była wioska, moze się wybrał na dłuższy spacer:confused:
 
minisia ja mam dzis to samo, klopoty z wklejeniem
A ja jeszcze nie zaczełam sie pakowac, spałam
dorotko juz ide czytać
Kakaspokjnie z ta praca, odpoczywaj czas mamy do października
 
Masz rację...jeszcze nie raz praca wyjdzie mi bokiem. A ja tak juz bym chciała żeby był paździenrik i żebym mogła Hanię utulić:)
 
Oj ja też już bym chciała mojego szkrabika tulić.
A jak oglądam zdjęcia nowo narodzonych dzieciątek, to łezki płyna mi po policzkach.
Tak siedzę sobie i myślę, że diametralnie zmieni się życie moje po urodzeniu dziecka.
Ale cieszę się z tego, bo czekam na maluszka ... mój skarb najdroższy, najukochańszy.
 
reklama
Do góry