reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

urlop minął bardzo miło i wypoczęłam super. Pierwszy weekend byliśmy na rybkach ze znajomymi. Potem szybki powrót do domciu aby porobic dżemy i soczki z truskawek no i kompociki z czereśni mniam mniam potem pakowanko i wyjazd nad morze oj szkoda, ze juz koniec urlopu szkoda az dziń przed wyjazdem jak juz sie pakowałam to lekkiiego doła załapałam, ze juz musimy wracać.

To super urlopik miałaś. Fajnie, ze odpoczęłaś. Większość z nam łapie doła pod koniec urlopu ale Ty przecież do pracy nie wracasz? A w domku też może byc miło:)

Hej brzuchatki:tak:ja noc spędziłam dziwnie:-(niemogłam spać, biegałam siku, a pogoda dzis niejest taka jak zapowiadali, ale i tak jedziemy na działeczke:-pznowu bede miała zaległości bo tyle stron napiszecie:-(a i juz niemam tak napiętego brzucha odrazu lepiej mi sie chodzi:tak:
Madziu niemartw sie wiem co czujesz, ale 2tyg zleci szybciutko zobaczysz:tak:
Mam pytanie mozna sie kompac w jeziorze?
Miłego dnia wam życze

Wypoczywaj, należy Ci się porządny relaks. Co do jeziora to nie mam pewności ale chyba jak jest dopuszczone do użytku a Ty nie łapiesz każdego badziewia z wody to pewnie mozesz. Ja wczoraj sobie tylko nogi moczyłam ale też było przyjemnie.

a ja dopiero zauwazyłam ze suwaczek mi przeskoczył, dobra zbieram sie do dentysty, powkljam zdjecia jak jeż bede po męczarniach

Gratuluję kolejnego okienka:)


Mój też ma prawdopodobnie planowany wyjazd ale do Holandii ale jezeli termin wypadnie koniec wrzesnia pażdzoernik to niech zapomi o tym:laugh2:

Mój Sami tez brykał aż byłąm zdziwiona ze taki niezmordowany. Ja sżłam spac po 1 to on jeszcze mi sie kręcił:laugh2:

Też mam plana po lumpach polatac ale czekam na kuriera:crazy:


Dzis mam w planach lumpki. Bo przegladnełam i wpakowałam do jednej torby (bo miałam w róznych miejscach )ciuszki dla smerfa i cienko jest:laugh2: po zatym musze isc kupic prezent od dzieci dla Tatusia:-p cos wspominał o golarce elektrycznej. Tylko jaka???????????? Moze poradzicie?????
I ogólnie zrobic zakupy:rofl2:

Próbowałam mu wybić z łowy wyjazd ale już sobie nawet paszport wyrobił:crazy: Najwyżej wprosze się do mamy albo zaprosze kogoś do siebie. Pogadam z kuzyneczką może przyjedzie do mnie na wakacje.

Hanka wczoraj też podskakiwała przy grzmotach burzy. Moze juz ocoś słyszy ale wyczuwała mój niepokój.

Ja nie dotarłam do lumpka. Jest tak duszno że o mało co nie wykitowałam po drodze. Zakupiłam tylko czereśnie i heja spoworotem do mojego chłodnego azylu:)

A kurier co nowego przywiezie??

Co do golarki to nic nie poradzę. Ja zamierzam sobie mojego tatusia olac on o mnie też nie pamieta. Mam focha i tyle.
 
reklama
Witam was cieplutko:-) Nam niedziela minela najpierw nerwowo, przez moje hormonki;-)a potem juz bardzo milo, bylismy na kinder balu u kuzynki Zosi, i mloda wybawila sie za wszystkie czasy:tak:
Bylismy na zakupach, i kupilismy dla kazdego cos milego, takze ze sklepu wyszlismy wszyscy zadowoleni,ja kupilam sobie super spodnie ciazowe i bluzeczke teraz sa wyprzedaze i za spodnie i bluzeczke w H&M zaplacilam 90 zl, wiec chyba niedrogo...
No i w koncu kupilam cos dla Stasia, i jak zaczelam tak nie umialam skonczyc:rofl2::rofl2:teraz sie dopiero zaczyna, juz namiawiam m. zebysmy dzis pojechali jeszcze cos mu kupic, wybralam sobie juz wozek, cena kosmiczna, ale wlasnie dzisiaj rozmawialam z kuzynka z anglii i przyslala mi link stronki gdzie sa wozki i tam sa o wiele tansze wiec wymyslilam sobie ze przesle jej pieniazki na konto a ona mi kupi wozek i przesle, roznica miedzy wozkiem chicco tutaj a tam to prawie 1000 zl:szok::szok::szok::szok:a jesli istniejej taka mozliwosc to dlaczego nie skorzystac:tak::tak:
U mnie pogoda jak dla mnie rewelacja, jest w miare cieplutko, wiaterek i zeskie powietrze, poprostu czuje sie rewelka tylko jak zwykle sprzatac mi sie nie chce...az sie boje co bedzie od listopada jak bede nie wyspana:rofl2:
 
Ja się wściekam jak siedzi tak do późna w nocy przy kompie - potrafi dzień w dzień :crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Madziu to fajnie dzionek spędzony.
Ja jak ostatnio kupowałam w H&M to dwa razy tyle zapłaciłam za spodnie i bluzkę.
Muszę się tam wybrać.

Az wózkiem to faktycznie taniej tam niż tu.
I jeśli jest okazja to czemu nie skorzystać.
 
Kaka zmawiałam prezent dla dzidzi M kolei z pracy. Bo mu sie córa urodziła. I kuriera dalej nie ma:baffled::baffled::baffled:

Mój tez nie pomyślał o mnie w dniu Matki. Ale moze jak ja bede robiłą cos w imieniu dzieci moze wkońcu sie nauczy (alem naiwna:-p:rofl2:)

Magdasf no to faktycznie różnica wielka. Jak masz mozliwosc to zamawiaj:tak:

Magdziunia mój tez tak codziennie siedzi przed kompem:crazy:

U mnie była kumpela na kawce i sobie troche pogadałyśmy. Teraz malutka zasneła wiec mam chwile dla siebie. Ale jak tylko wstanie i zje obiadek uciekam z domku:-p
 
A u mnie nie ma H&M ale budują nową galerię, w której ma być tyle że otwarcie w pażdzierniku....

Był u mnie pan sprawdzić junkersa. Tak na mnie patrzy i patrzy...potem mi powiedział, że córcia będzie. A ja na to skąd wie?? A on, że po brzuchu poznał:szok:
 
Mój tez nie pomyślał o mnie w dniu Matki. Ale moze jak ja bede robiłą cos w imieniu dzieci moze wkońcu sie nauczy (alem naiwna:-p:rofl2:)

Ja myślałam, ze swojemu tacie chcesz cos kupić. Co do M to stwierdził, że nie jestem jeszcze mamą:baffled: a ja chciałm mu kupić: I Ty mozesz być super tatą:) ale nie wiem...nie zasługuje za to marudzenie;-)
 
hej ja juz po wyszły 2 kolejne do roboty i teraz siedze z lodem bo obie były przy dziąsłach, a znieczulenie juz pusciło

My bysmy mogli jechac juz teraz, ale Loni jutro musdze dac ostatni raz zastrzyk, więc przez to jestesmy uziemieni do jutra.

Ewela ja się pytałam i mi odradził, powiedział że tylko czysta i pewna woda by nic nie złapać, wiec zostanie mi moczenie nog i własny basen w ogrodzie
 
Nie Kaka ja mojemu chce coś kupić tzn tą maszynkę:tak: potem jakąś kolacyjkę czyli lasagne:-p

ppatqa a kto sie konikami zajmnie jak wyjedziecie??? i na długo jedziecie?
 
reklama
Do góry