reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam sie w poniedzialek :tak:

MADZIU jakos te 14 dni ci zleci MOze idz sama tak jak chcialas na usg dowiesz sie plci i zaczniesz ubranka kupowac tp wtedy czas szybciel ci zleci a jak wroci M to mu niespodzianke sprawisz ???????????:tak:

ANTUANET dzis wkleje zdjecia wczoraj juz nie mialam sil :zawstydzona/y:

CZARNA nie wiem czy to wstyd ale ja sie BOJE BURZY:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
i dlatego jej strasznie nie lubie :no:

Ja mimo zmeczenia nie umialam dzis psac w nocy Budzilam sie kilka razy Oliwcia spala bo nie kopala nad ranem zaczela mnie kopac wiec ide sniadanie zjesc i po sniadaniu wkleje zdjecia z wczorajszego dnia ;-).
W nocy bylo tez strasznie goraco i dlatego tez sie budzilam non stop
Snily mi sie DZIECI za duzo wrazen jak na jeden dzien ;-).
Moj M zaspal dzis do pracy wiec wogole nie poszedl wiec pojdzie dzis ze mna do gina :-).
A wczoraj jak zobaczylam tego malego KRYSTIANKA to wiecie co ja juz chce swoja OLIWIE ja jestem gotowa wsio zcierpiec byleby juz byl pazdziernik i Ona juz byla z nami:rofl2:.
Calydzien wczoraj na nogach .Oczywiscie w szpitalu posiedzialam sobie wiec oki.Spacerki byly powolne Na rynku zjadlam szaszlyka bo chodzil za mna od soboty heheehh.Na cale szczescie nic mnie nie bolalo i kolki nie dostalam :laugh2::laugh2::laugh2:Dziewczyny napisalam cos na ZAMKNIETYM i prosze o opinie ;-)
 
reklama
Ja też witam poniedziałkowo:-)
magdziunia mój M też komputerowiec, zwłaszcza ma wenę do pracy po 23:szok: A te 2 tygodnie szybko zlecą, jak wróci napewno będzie mógł już poczuć ruchy dzidziusia przez Twoją skórę więc będzie kupa radości.
dorota123456789 życzę Ci miłej wizyty u gina, napewno będzie wszystko dobrze. Zapytaj o te kolki co Cię niepokoją.
Ja idę zaraz się pakować i dziś wracamy do domciu, mój M już pojechał do pracy na chwilę a potem wyjazd. Mam nadzieję że zajedziemy do Radomia te wózeczki obejrzeć:tak: Wieczorem mamy iść gdzieś na kolację bo dzisiaj pierwsza rocznica ślubu:-) Ale ten czas zleciał szybko,wydaje mi się jakby to było wczoraj.
Zyczę Wam miłego dzionka.
 
A ja czuję się samotna ... mąż wyjechał ... siedzę taka osowiała ... popłakałam się parę razy ... to chyba hormony swoje robią.
Matko abym tylko nie zwariowała i oby do lipca.

Madziunia dasz radę. Mój chce pojechać na Ukrainę pod koniec września na tydzień. Z tęsknoty pewnie urodzę...

Niedawno była u mnie kolezanka-zaprosiła nas na wesele na 26 lipca:rofl2:
trzeba bedzie kieckę jakas kupic bo mój M ma ochote pójśc:tak:

Napewno coś ładnego znajdziesz.

BURZA BURZA. normalnie kocham te klimaty

Ta wczorajsza burza była naprawdę przerażająca. Ja też lubie taką pogodę ale wczoraj strasznie się błyskało i grzmiało, az mała podskakiwała w brzusuiu. Ciekawe czy coś słyszała?

Zyczę miłego wyjazdu. I najlepszego z kazji pierwszej rocznicy ślubu.

Ja dziś zamierzam się przejść po lumpkach kupić jakąś spódniczkę czy rybaczki:) Potem ma przyjść Pan od gazu na kontrolę. Dziś mam też zakończenie roku z anglika więc się chyba przejdę:)
 
Dzieńdoberek kochane moje brzuchatki
icon_biggrin.gif

wróciłam i od razu piszę
icon_biggrin.gif

na razie nie nadrobiłam tych kilkudziesięciu stron ale w chwili wolnej postaram sie poczytać

urlop minął bardzo miło i wypoczęłam super. Pierwszy weekend byliśmy na rybkach ze znajomymi. Potem szybki powrót do domciu aby porobic dżemy i soczki z truskawek no i kompociki z czereśni mniam mniam potem pakowanko i wyjazd nad morze oj szkoda, ze juz koniec urlopu szkoda az dziń przed wyjazdem jak juz sie pakowałam to lekkiiego doła załapałam, ze juz musimy wracać.
 
Ostatnia edycja:
hej ja wczoraj wróciłam późno i akurat na burze-:-)wkońcu pada, więc ruter był odłączony. Kupiłam 4 ciuszki dla Kamilka, spódnice i sweterek dla siebie, i w ikei troche do domciu. zdjecia wkleje później bo na 10 mam dentyste:-(. Bylam na starej stancji, potem mieliśmy spacer przy hali, oród japonsk i park szczytnicki. Wiec dzień udany. :-)acha wieczprem widziałam świetliki:-)

:-DMy jutro chyba jedziemy nad morze:-D:-D:-D :baffled:Jak ja nadrobie zaległości

magdziunia wytrzymasz z nami
dorotko ja też nocy nieprzespałam tak waliło, powodzenia u gina
Antuanet gratuluje rocznicy
zawadka to co dobre zawsze szybko sie kończy
 
Hej brzuchatki:tak:ja noc spędziłam dziwnie:-(niemogłam spać, biegałam siku, a pogoda dzis niejest taka jak zapowiadali, ale i tak jedziemy na działeczke:-pznowu bede miała zaległości bo tyle stron napiszecie:-(a i juz niemam tak napiętego brzucha odrazu lepiej mi sie chodzi:tak:
Madziu niemartw sie wiem co czujesz, ale 2tyg zleci szybciutko zobaczysz:tak:
Mam pytanie mozna sie kompac w jeziorze?
Miłego dnia wam życze
 
Ostatnia edycja:
a ja dopiero zauwazyłam ze suwaczek mi przeskoczył, dobra zbieram sie do dentysty, powkljam zdjecia jak jeż bede po męczarniach
 
PPATQA to milo spedzilas dzien i fajnie ze jutro nad morze sie wybieracie ;-)ODPOCZNIESZ sobie .Powodzenia u dentysty i czekamy na fotki ubranek

ZAWADKA milo ze jestes juz z nami choc wiem ze zal z urlopu do rzeczywistosci wracac:-p

EWELA dobrze ze jedziecie na dzialeczke ;-)Pobedziecie sami ,wyjasnicie sobie wsio i bedzie okiA czy kompac sie w jeziorze mozesz to nie mam pojecia bo to raczej indywidualnie:tak:
Ja sie wlasnie musze dzis gina zapytac czy kompac sie w basenie moge ;-)

U mnie od rana sloneczko a tarez zaszlo i zrobilo sie pochmurnie i wietrznie i chyba bedzie pada.Ale nie popada teraz bo na 13 do gina idziemy:-D

Mnie tez suwaczek przeskoczyl ale z moich obliczen wynika ze 6 miesiac zaczne w sobote Ciekawe juz nic nie rozumiem :-(
 
Ostatnia edycja:
Witajcie - noc przespana z małą popudką po 4 aby okna pozamykać bo padało i burza małą była.
Za to teraz duchota straszna ale pochmurno jest.

Dorotko trzymam kciuki za wizytkę.

Ppatqa fajnie, że nad morze wujeżdżacie - powdychasz sobie jodu i odpoczniesz.

Ewela - jedźcie na działeczkę, razem pobyt dobrze Wam zrobi, porozmawiacie sobie bez świadków.

Zawadka - witaj ... najważniejsze, że urlopik się udał.

Kaka - fajnie napisałaś ... że z tęsknoty urodzisz ;-):-)
 
reklama
magdziunia mój M też komputerowiec, zwłaszcza ma wenę do pracy po 23:szok: Ja idę zaraz się pakować i dziś wracamy do domciu, mój M już pojechał do pracy na chwilę a potem wyjazd. Mam nadzieję że zajedziemy do Radomia te wózeczki obejrzeć:tak: Wieczorem mamy iść gdzieś na kolację bo dzisiaj pierwsza rocznica ślubu:-) Ale ten czas zleciał szybko,wydaje mi się jakby to było wczoraj.
Zyczę Wam miłego dzionka.
sto lat sto lat. Samych dni przepełnionych miłosci i słoneczka.

Mój M to tez komputerowiec i włąsnei najlepsza pora na prace to po 23:baffled:
Madziunia dasz radę. Mój chce pojechać na Ukrainę pod koniec września na tydzień. Z tęsknoty pewnie urodzę...

Ta wczorajsza burza była naprawdę przerażająca. Ja też lubie taką pogodę ale wczoraj strasznie się błyskało i grzmiało, az mała podskakiwała w brzusuiu. Ciekawe czy coś słyszała?

Ja dziś zamierzam się przejść po lumpkach kupić jakąś spódniczkę czy rybaczki:) Potem ma przyjść Pan od gazu na kontrolę. Dziś mam też zakończenie roku z anglika więc się chyba przejdę:)
Mój też ma prawdopodobnie planowany wyjazd ale do Holandii ale jezeli termin wypadnie koniec wrzesnia pażdzoernik to niech zapomi o tym:laugh2:

Mój Sami tez brykał aż byłąm zdziwiona ze taki niezmordowany. Ja sżłam spac po 1 to on jeszcze mi sie kręcił:laugh2:

Też mam plana po lumpach polatac ale czekam na kuriera:crazy:
Dzieńdoberek kochane moje brzuchatki
icon_biggrin.gif

wróciłam i od razu piszę
icon_biggrin.gif

na razie nie nadrobiłam tych kilkudziesięciu stron ale w chwili wolnej postaram sie poczytać

urlop minął bardzo miło i wypoczęłam super. Pierwszy weekend byliśmy na rybkach ze znajomymi. Potem szybki powrót do domciu aby porobic dżemy i soczki z truskawek no i kompociki z czereśni mniam mniam potem pakowanko i wyjazd nad morze oj szkoda, ze juz koniec urlopu szkoda az dziń przed wyjazdem jak juz sie pakowałam to lekkiiego doła załapałam, ze juz musimy wracać.
Super ze juz wróciłaś.Ja w połowie lipca mam wyjazd
:-DMy jutro chyba jedziemy nad morze:-D:-D:-D :baffled:Jak ja nadrobie zaległości
Ojjjjjj zazdroszcze tego wyjazdu. Gdyby nie moej prawko juz bym pakowała torby do sis nad morze:-p
Hej brzuchatki:tak:ja noc spędziłam dziwnie:-(niemogłam spać, biegałam siku, a pogoda dzis niejest taka jak zapowiadali, ale i tak jedziemy na działeczke:-pznowu bede miała zaległości bo tyle stron napiszecie:-(a i juz niemam tak napiętego brzucha odrazu lepiej mi sie chodzi:tak:
Madziu niemartw sie wiem co czujesz, ale 2tyg zleci szybciutko zobaczysz:tak:
Mam pytanie mozna sie kompac w jeziorze?
Miłego dnia wam życze
Ewela najlepiej poczytaj w necie. Ja sie normalnie kąpałam i teraz tez zamierzam:tak:
Ja sie wlasnie musze dzis gina zapytac czy kompac sie w basenie moge ;-)

Mnie tez suwaczek przeskoczyl ale z moich obliczen wynika ze 6 miesiac zaczne w sobote Ciekawe juz nic nie rozumiem :-(
Oj powodzenia u Gina. Chyba ktoś jeszcze ma dzis wizyte lub USG?
A te suwaczki mają takie ustawienia i dlatego moga sie róznic od naszych obliczeń. Ale ja i tak gratuluje 6:-p


Kurde od rana miałam kłopoty z zalogowaniem sie. Wkoncu musiałam pisac o zmiane hasła.:crazy:
Dzis mam w planach lumpki. Bo przegladnełam i wpakowałam do jednej torby (bo miałam w róznych miejscach )ciuszki dla smerfa i cienko jest:laugh2: po zatym musze isc kupic prezent od dzieci dla Tatusia:-p cos wspominał o golarce elektrycznej. Tylko jaka???????????? Moze poradzicie?????
I ogólnie zrobic zakupy:rofl2:
 
Do góry