reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Malena troche pozno to odkrylas:-p:-p:-p
Ja codziennie rano mowie ze Stas to najcudowniejszy i najpiekniejszy chlopczyk na swiecie, a zosia to moja najslodsza i najladniejsza dziewczynka;-) A ze jest starsza od izy wiec twoja zunia musi byc druga:rofl2::laugh2:
 
reklama
Dzień dobry.Córka odstawiona. Już od dwóch godzin. Powiedziała, że sama pójdzie :-) Bartek zasnął po butli, ale słyszę, że znowu kaszle przez ten katar :wściekła/y: chociaż nos czyszczony na bieżąco. Mam nadzieję, że się nie rozbudzi, bo wczoraj po południu spał pół godziny :no:
Nie wiem co zrobić z czasem. Z przyzwyczajenia telewizor na disney chanel ustawiłam :rofl2: Pewnie sprzątne łazienkę, bo tak mam za dużo pomocników. Miłego dnia.
Malena ja się tak kiedyś ze znajomymi na kamikadze umawiałam, a potem wiedziałam, że jestem w ciąży, ale jeszcze nie chciałam mówić, to mi trochę żal było i kombinowałam jak się wymigać, a teraz mogłabym pić, to mi się nie chce :sorry:
Hej Agamir!!!
Dorota powodzenia z podaniem.
 
Mlena "Ale muszę do 2017 odchować dzieciaki, coby do Mongolii pojechać " powiedz coś więcej:tak:

A już pisałam :tak:
M. chce na 40 do mongolii terenówką się wybrać.
WIęc trzeba będzie dzieciaki na 1,5 miesiąca zostawić.
:-)

Malena troche pozno to odkrylas:-p:-p:-p
Ja codziennie rano mowie ze Stas to najcudowniejszy i najpiekniejszy chlopczyk na swiecie, a zosia to moja najslodsza i najladniejsza dziewczynka;-) A ze jest starsza od izy wiec twoja zunia musi byc druga:rofl2::laugh2:

Niech się zatem do mojej Królewny z jabłkami nie zbliża :-p
Co do Stasia, nie będę się kłócić!
 
Malena troche pozno to odkrylas:-p:-p:-p
Ja codziennie rano mowie ze Stas to najcudowniejszy i najpiekniejszy chlopczyk na swiecie, a zosia to moja najslodsza i najladniejsza dziewczynka;-) A ze jest starsza od izy wiec twoja zunia musi byc druga:rofl2::laugh2:

Nie zgadzam sie :-DOLIWKA TO NAJSLICZNIEJSZA I NAJUKOCHANSZA DZIEWCZYNKA NA SWIECIE MOJA KOCHANA KROLEWNA :-D:-D:-D

AGAMIR witaj i wierze ze jest Ci nielatwo No ale NIANIA bedzie to troche odsapniesz :tak:A na kiedy Ty masz termin?

MALENA dokladnie teraz to niewiadomo czy jesc czy nie jesc :-D

Ja odstawilam po 9 Oliwke do zlobka Marudzila ciut u pani na raczkach ale to trwalo doslownie chwilunie wiec ok Zaraz zaczela sie bawic z dziecmi Ja zostawilam jej ciuszki Uregulowalam platnosc I pogadalam jeszcze z wlascicielem
Smialismy sie ze ostatnio non stop na siebie wpadamy
Najpierw zauwazylam Go i on mnie u mnie w pracy Ale nie ja Go kasowalam :-p
Na drugi dzien ja wchodze do biedronki A na przeciwko On przy kasie sie kasowal
I dzis ide do zlobka patrze na jedno z ich wielu okien a tu ON ;-)
Pozniej On mi powiedzial ze poszedl do okna zobaczyc czy pada a tu ja hehehe :-D
Facet fajny ALE NIESTETY MA ZONE AZJATKE I 2 LETNIA CORECZKE :cool:

Pozniej bylam u kolezanki i jak Wracajac zajzalam do zlobka I dobrze bo akurat byla pora usypiania I slyszalam jak Oliwka strasznie plakala Ale to bylo straszne o maly wlos tam nie wpraowalam Tylko ze ja wiedzialam ze jej sie kzywda nie dzieje tylko ten jej placz byl wlasnie na sen Ona w nowym miejscu i bez mamy lub kogos z rodziny I dlatego tak plakala przy zasypianiu No ale w koncu zasnela :tak:
Ja poplakalam sie na tym korytarzu razem z nia :sorry:

DOWIEDZIALAM SIE ZE MOJE NAJDZIELNIESZE DZIECKO NA SWIECIE ZJADLO SLICZNIE CALA ICH ROBIONA ZUPKE :tak::shocked2:
BAWILA SIE GRZECZNIE I NAWET TANCOWALA :tak:

Facet pokazywal mi nowo kupione dla Oliwki buteleczki Troche nie taki smoczek bo troche twardy no ale zobaczymy czy bedzie chciala z niego pic Jak nie to ja jej sama kupie miekki smoczek Bo on nie rozumial za bardzo o jaki dokladnie mi chodzi No ale moze Oliwce sie to spodoba Dzis ma jeszcze swoja z domu buteleczke :tak:

Lece cos porobic Odpoczac i zjesc i kolo 14 lece po moje sloneczko
U nas juz jesien I strasznie zimno :crazy:
 
Pewnie gdyby wiedziała co robię to bym się nie zdecydowała.
Ale muszę do 2017 odchować dzieciaki, coby do Mongolii pojechać :tak:

hahaha dobre :-D

No ja się zastanawiam nad wiosennymi starankami a tu zaraz następne straszydło dojdzie i nici z kolejnego potomka.

A tak mi się właśnie jedna anegdota z ciąży przypomniała.

Planowaliśmy z M wyjazd na wakacje i chcieliśmy kupić bagażnik dachowy. Pojechaliśmy do sklepu oglądać i patrzeć na ceny . I mój M do sprzedawcy który opowiadał o bagażnikach dachowych rzuca tekstem - potomek w drodze pora kupić trumnę ..... sprzedawca się na niego dziwnie popatrzył ja w śmiech a do niego dopiero po chwili dotarło co właściwie powiedział. Taka mała gra słów :-D

A ja się pakuję i heja w drogę :-D Miłego weekendu życzę dziewuszki :-)
 
Alez wy jestescie papugi jedna zaszła potem druga i zaraz się okaże ze wszystkie bedzieta za pylone :-D:-D oczywiście NIE JA:cool2:
ahhhh chyba jesienna deprecha mnie dopada bo nic mi sie niechce:zawstydzona/y: ide sobie cos do zarcia kupic:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry