reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

agamir co cię podkusiło by włazić na górę, zdjęcie slodkie, mój na 5 dni przed porodem miał ważyć kolo 2,5 kg a jaki klocek wyszedł. Trzymaj się. Współczuje z tym czekaniem.

Nie wiem czy więcej nadrobie, wczoraj ze zmęczenia po nic nierobbieniu pomylilam wątki. JA w nocy miałam 2 mocne napady kaszlu a tak to spoko, oblatałam kolejny targ i wszystkie sklepiki i nie znalazłam na młodego ogrodniczek i w końcu w cocodrillo kupiłam. Młody śpi, a ja lece do roboty bo M mi papierologie zlecił
 
reklama
AGAMIR 3 mam za was kciuki
CZARNA a co za problem miec ne4 :-)
Ja to bym chciala miec nr 2 :-)

Ja tak samolubie Bo Oliwka mi nie daje Widac ze cos ja boli Wlazi na mnie Jak nigdy sie przytula A ona nie lubi sie przytulac Chyba ze jej sie to zmienia Placze lzami jak grochy co chwile Nie wiem co jej jest Temp 37,5 Dalam jej VIBURCOL czopek Moze pomoze

Dzis po 15 jedziemy do Katowic do endokrynologa 3 majcie kciuki

A ja sie martwie ze Oliwke zas cos chorobowego bierze :-)

CZARNA co konkretenie moge jej podac przed noca?

Dokladnie rok temy ale tak po 18 jechalam do Katowic do szpitala I dzis tez jade do katowic Jaki fajny zbieg okolicznosci :-)
 
Napisze tylko tyle że moją Jagunie dopadła jelitówka jest strasznie licha ciągle śpi .Nic jeszcze dzisiaj nie jadła wzmuszam w nia picie ale ciężko jest.Gorączka już nie wymiotuje ale biegunka nadal.Bidna taka.Co za cholery te nasze dzieci atakuja.
 
Zdrówka dla Jagusi
malena trzymam kciuki

Ja dzisiaj lepiej już tylko troche kaszle, młody też nieźle, na górze skończyli z wełną, jeszcze zostało coś przy oknach jak ędą wstawione, ale to już mało. Licytowałam dzisaj sliczny sweterek na alegro, ale niestety. A pozatym to przesiedziałam w domku bo na dworze siąpi.
 
MALENA 3 mam kciuki
WESOLUTKA Oliwka tez dzis kupek wiecej i raz zwymiotowala Jejku biedne te nasze dzieciaczki :-(

Ja napisze tutaj bo nie mam weny :-(
Dobrze ze poszlismy do endokrynologa prywatnie Mamy zrobic w Katowicach inne badania krwi Jutro z chrzestnym Oliwki jade do Katowic On jezdzi autem do Katowic do pracy wiec sie rano o 6,15 zabore z nim a wroce sama autobusem .
Z tymi wynikami w srode za tydzien zas Endokrynolog W srode na 19,30
I z tych wynikow Albo lekarka powie mi ze TAKI JEJ UROK albo Pojdziemy do szpitala w Katowicach na szczegolowsze badania Lekarka bada teraz czy Oliwka nie ma zabuzen hormonalnych A jesli sie potwierdzi najgorsze to TABLETKI DO KONCA ZYCIA :-(
I NIESTETY MOZE SIE TO POZNIEJ ODPIC NA JEJ ZYCIU SEKSUALNYM I PLCIOWYM wiecie o co mi chodzi :-(

Jest mi smutno :-(
 
Ja tylko na chwilkę.
Obiecuję się poprawić :-)

Trzymajcie jutro kciuki, bo mam rano obronę mgr :-)
mocno zaciskam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisze tylko tyle że moją Jagunie dopadła jelitówka jest strasznie licha ciągle śpi .Nic jeszcze dzisiaj nie jadła wzmuszam w nia picie ale ciężko jest.Gorączka już nie wymiotuje ale biegunka nadal.Bidna taka.Co za cholery te nasze dzieci atakuja.
Zdrówka życzę!!!!!!!!
MALENA 3 mam kciuki
WESOLUTKA Oliwka tez dzis kupek wiecej i raz zwymiotowala Jejku biedne te nasze dzieciaczki :-(

Ja napisze tutaj bo nie mam weny :-(
Dobrze ze poszlismy do endokrynologa prywatnie Mamy zrobic w Katowicach inne badania krwi Jutro z chrzestnym Oliwki jade do Katowic On jezdzi autem do Katowic do pracy wiec sie rano o 6,15 zabore z nim a wroce sama autobusem .
Z tymi wynikami w srode za tydzien zas Endokrynolog W srode na 19,30
I z tych wynikow Albo lekarka powie mi ze TAKI JEJ UROK albo Pojdziemy do szpitala w Katowicach na szczegolowsze badania Lekarka bada teraz czy Oliwka nie ma zabuzen hormonalnych A jesli sie potwierdzi najgorsze to TABLETKI DO KONCA ZYCIA :-(
I NIESTETY MOZE SIE TO POZNIEJ ODPIC NA JEJ ZYCIU SEKSUALNYM I PLCIOWYM wiecie o co mi chodzi :-(

Jest mi smutno :-(
Dorotka, tulę Cię mocno!!!!!!!!!!!!
4fc04510b4a3a6dbd60cf36c577b4518uniqueidcmcimage1.jpg

My po serialu, idziemy spać :-p Dobranoc mamusie!!!!!
 
DOROTKA współczuję z Oliwką, ale zobaczysz, że będzie ok. Dziś rano myślałam o Tobie, jak jechałaś rok temu do szpitala, potem dzwoniłaś, że będziesz mieć cesarkę. Jak przeżywałam, że Oliwka jest już na świecie, wszystkie cieszyłyśmy się razem z Tobą. Pojawienie się każdego z maluszków było namacalnym cudem.
AGAMIR ale nas nastraszyłaś :-( oby wszystko szczęsliwie się ułożyło i synek pojawił się zdrowiutki na świecie. Może będzie mały Skorpionek? :-D
WESOLUTKA zdrówka dla Jaguśki
MALENA trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno! Niech maluszek w brzuchu Cię wspiera i przyniesie szczęście!!!

Napisałam dużo, ale padła mi bateria w notebooku, więc skrobię jeszcze raz. W pracy nudy, Marika grzeczna. Czekam na weekend i coroczny spacer po Powązkach wieczorową porą...
 
AGAMIR 3 mam za was kciuki
CZARNA a co za problem miec ne4 :-)
Ja to bym chciala miec nr 2 :-)

Ja tak samolubie Bo Oliwka mi nie daje Widac ze cos ja boli Wlazi na mnie Jak nigdy sie przytula A ona nie lubi sie przytulac Chyba ze jej sie to zmienia Placze lzami jak grochy co chwile Nie wiem co jej jest Temp 37,5 Dalam jej VIBURCOL czopek Moze pomoze

Dzis po 15 jedziemy do Katowic do endokrynologa 3 majcie kciuki

A ja sie martwie ze Oliwke zas cos chorobowego bierze :-)

CZARNA co konkretenie moge jej podac przed noca?

Dokladnie rok temy ale tak po 18 jechalam do Katowic do szpitala I dzis tez jade do katowic Jaki fajny zbieg okolicznosci :-)
eee nie viburkol bo to jest niby uspokajający. ja mówie o paracetamolu itp czyli typowo przeciwbólowy:tak:
Ja tylko na chwilkę.
Obiecuję się poprawić :-)

Trzymajcie jutro kciuki, bo mam rano obronę mgr :-)
u lalala trzymam kciuki!!!!!!!!!!!
Napisze tylko tyle że moją Jagunie dopadła jelitówka jest strasznie licha ciągle śpi .Nic jeszcze dzisiaj nie jadła wzmuszam w nia picie ale ciężko jest.Gorączka już nie wymiotuje ale biegunka nadal.Bidna taka.Co za cholery te nasze dzieci atakuja.
o kurde współczuje. ZDRÓWKA!!!!!!!!!
MALENA 3 mam kciuki
WESOLUTKA Oliwka tez dzis kupek wiecej i raz zwymiotowala Jejku biedne te nasze dzieciaczki :-(

Ja napisze tutaj bo nie mam weny :-(
Dobrze ze poszlismy do endokrynologa prywatnie Mamy zrobic w Katowicach inne badania krwi Jutro z chrzestnym Oliwki jade do Katowic On jezdzi autem do Katowic do pracy wiec sie rano o 6,15 zabore z nim a wroce sama autobusem .
Z tymi wynikami w srode za tydzien zas Endokrynolog W srode na 19,30
I z tych wynikow Albo lekarka powie mi ze TAKI JEJ UROK albo Pojdziemy do szpitala w Katowicach na szczegolowsze badania Lekarka bada teraz czy Oliwka nie ma zabuzen hormonalnych A jesli sie potwierdzi najgorsze to TABLETKI DO KONCA ZYCIA :-(
I NIESTETY MOZE SIE TO POZNIEJ ODPIC NA JEJ ZYCIU SEKSUALNYM I PLCIOWYM wiecie o co mi chodzi :-(

Jest mi smutno :-(

kurde ale powiedz co jej dokładnie jest!!!!!!!!! Bo ja nic nie rozumiem:no::no::no::no::no: bedzie dobrze a ty nie zakładaj zaraz najgorszego;-)

witam wieczorowo i spadam na winko i do ksiazki:-p:rofl2:
Aaaaa jutro moze mnie nie byc ;-)
 
reklama
a ja jak po ogien
witam sie!!
wesolutka zdrowka dla \Jagusi
dorota nie przejmuj sie i na zapas nie zamartwiaj badania pokaza jak jest naprawde, moja wika bieze hormony i tez byc moze do konca zycia i jakos sie nie zamartwiam tym jestem dobrej mysli:tak:ty tez tak zrob!! TRZYMAM KCIUKI!!
czarna a gdzie to sie wybierasz ;);-);-)
dobranoc bo rano znow trzeba wstac:wściekła/y:
 
Do góry