reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam!Przepraszam za milczenie ale dopadła mnie jesienna chandra. Nic mi sie nie chce. wczoraj małego nie zaszczepili bo ma zaczerwienione gardło. mnie też coć chyba pobiera bo głowa mi pęka. spacery zabronione więc kisimy się w domku.
 
reklama
CZEC DZIEWCZYNY SERDECZNIE POZDRAWIAM. JESTESMY NA OODZIALE MAŁY WAZY 2400 JEST MALY JAK NA SWOJ WIEK ALE LEKARZE MOWIA ZE BEDZIE OK. wCZORAJ BADAŁA MNIE ORDYNATOR I ZARTOWAŁA ZE MOZE MAM CHCEC NA POROD NATURALNY CO Z MOJA MACICA JEDZNORAZNA BYŁBY PORODEM EKSTREMALNYM.
 
Hej mamuski
Polozylam sie wczoraj o 22,30 Troche mi zajelo aby zasnac Moze kolo 23 zasnela Po 23 Musialam dac Oliwce smoka a od 1,30 nie spimy wcale :-(
Zaczela poplakiwac Poczulam ze ma kupe Wiec ja przebralam Kupa byla juz zeschnieta na pupie wiec przebieranie ja bolalo :-(
Pozniej poszla do lozka i plakala co kilka minut Ale nie dalo sie zasnac w miedzy czasie bo plakala doslownie co 5 minut Juz kurw.... dostawalam :-(
Po 3 wypila 100 ml wody ze sokiem I usnela na kilka minut I zas ryk A od 4,50 juz sie bawimy :-(
Spalam jakies 2 godziny Padam na twarz
Dzis do urzedu musze isc Umyc okno i po 15 jedziemy do Katowic do Endokrynologa
MILEGO DNIA

Ja rok temu w ten dzien jechalam po 18 do szpitala :-)
Jeny teraz zacznie mi sie wspominanie :-)
wow ale nocka współczuje:szok::szok::szok:
Witam się z samego rana!
Młody też dziś kiepsko spał... Teraz mi jęczy i chce na ręce.... Mam nadzieję, że dziś uda mi się wyjść z nimi na spacer, bo wczoraj jakoś mi sę nie udało:rofl2: do później :************
no ja tez dzis licze na spacerek jak mały wstanie:tak:
GOSIU milego dnia
ANIAA milej pracy A propo Oliwki to ona od zawsze sie wierci w nocy Caly czas :-)
Nie wiem czy z normalnego badania moczu wychodza owsiki ?Oliwka miala nedawno badany mocz i bylo ok

Usnela rano ale spala niecala godzine a ja kilka minut I zas byl straszny ryk Lzy jak grochy nie wiem co jej jest Dlugo nie umialam jej uspokoic :-(
Jesc nie chciala Ja podejzewam tez zabki Zobaczymy czy cos sie wykluje I ma temperature 37 wiec moze zabki?
eeee w owsiki nie wykryjesz w moczu;-) a 37 to nie goraczka;-);-) ale jak ci sie tak meczy w nocy to daj jej na noc syrop lub czopek przeciwbólowy:tak:
CZEC DZIEWCZYNY SERDECZNIE POZDRAWIAM. JESTESMY NA OODZIALE MAŁY WAZY 2400 JEST MALY JAK NA SWOJ WIEK ALE LEKARZE MOWIA ZE BEDZIE OK. wCZORAJ BADAŁA MNIE ORDYNATOR I ZARTOWAŁA ZE MOZE MAM CHCEC NA POROD NATURALNY CO Z MOJA MACICA JEDZNORAZNA BYŁBY PORODEM EKSTREMALNYM.
Agamir jak to na oddziale:szok::szok::szok::szok: a co sie dzieje???????? i niesugeruj sie tą wagą z USG:no::no: ja mówie że mały bedzie miał coś miedzy 2900 a 3100:-p

Witam
Kurde nie mogłam dziś tu wejść jakis błąd mi wyskakiwał:confused2::confused2: Mieszkanko wysprzatane obiadek od wczoraj wiec jak mały wstanie lecim na spacerek:-p
 
Czarna weszłam wczoraj na krzesło zeby sciagnac kwiaty z wysokiej połki i spadłam no i zaraz bole dostałam i mama wezwała lekarza i zabrali mnie na oddział. Lekarz powiedział ze mnie nie wyposci po tym
 
Kobieto co Cie pokusiło aby wchodzić na wysokości!!!!!! Chyba masz za mało zmartwień:-D:-D:-D I co teraz???? Do kiedy będa Cie trzymać??? Czy wyznaczyli juz jakiś termin???
 
iałam dosc lezenia i nie robienia nic tym bardziej ze mama roi wszystko za mnie . Nie wyznacone jest cc czekaja na silne skurce lub gd małay bedzie miał złe tetno. Na razie co 2 godz ktg i w razie czego usg. Lezenie lezenie i moge wstawac tylko do toalety. Jestem sama w sali
 
A ro moj syns 2 napewrszym ssie paluszka na 2 zdjeciu zakrwywa ocza DSCF0713.jpg

DSCF0714.jpg
 
Dzien doberek:-) Ja jakos dzis w lepsym nastroju, rano obudzilo mnie slonko:tak:
No i stanelam na wadze rano, ze strachem w oczach po weekendowym szlenstwie, a tu ani grama wiecej niz bylo, wiec humorek jest:rofl2:

Dorota owsikow z badania moczu nie da sie wykryc;-)
Agamir, a dlaczego czekaja na skorcze skoro juz masz skonczony 37 tydzien??Tym bardziej ze maszmiec CC??

Czarna ty jak zwykle wszystko z rana porobione....a ja wstyd sie przyznac znowu mam syf w domu...

Ja to mam szczescie z malym, poki co od samego poczatku ladnie w nocy i dzien spal, pare razy sie zdarzylo ze plakal zeby nie bylo za pieknie;-) Ale wczoraj padl o 22 i spal do 8.30. Tyle ze u nas jedna drzemka w ciagu dnia juz jest, ale chyba wiekszosci naszych maluszkow juz tak spi:tak:
Maly juz zaliczyl dzis syropek przeciwbolowy, bo marudkuje juz pare dni, zebole teraz wychodza jeden po drugim i cierpi to moje dziecie:sorry:

Uciekam, moze jak mnie ktoras wirtualnie kopnie w dupe to wezme sie za jakas robote;-):rofl2:
 
reklama
W moim suwaczku jest bład to dopiero 35 tydzien i 3 dni
uuuuuuuuu to bardzo duży bład:szok::szok::szok::szok: Fotka USG słodziutka aż Ci zazdroszczę tego maluszka pod sercem.
DZIEWCZYNY PRZESTAŃCIE JUŻ CIAŻYĆ BO NAPRAWDE BĘDĘ MIAŁA NR 4!!!!!!
Uciekam, moze jak mnie ktoras wirtualnie kopnie w dupe to wezme sie za jakas robote;-):rofl2:
Ja ja ja ja bardzo chetnie Cie kopne:-p:-p:-p

Idu się szykować i czekam aż mały wstanie;-)
 
Do góry