reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Racja racja, mój jak pospał dłużej bo aż do 8 to drzmke pierwszą zaliczył po 14 aż godzinną, i teraz też śpi. Ja czekam, może wybiore się na samolot w przyszłym tygodniu, bo w czwartek dupluje mi się z szczepieniem naszym i młodego, a miałam iść po @, na rozprawe z nadżerką, u mnie to będzie trzecia od końca karmienia i yły te dwie niereguralne, wiec może dalej hormony sie nie uspokoiły

Malena gratki
 
reklama
A tak się wczoraj chwaliłam, że nie zamieszało mi w głowie, a tu proszę taka wpadka.
Dorotka dzięki za wyprostowanie mojego posta. :tak:

dzisiaj miałam dzień pod znakiem urzędów, to było niesamowite, pod każdym urzędem było tylko jedno wolne miejsce parkingowe. Zgadnijcie na kogo czekało? na mnie :-):-) Nie stałam w żadnych korkach ani kolejkach. Wróciłam taka hepi :-D, że hoho. Przy okazji skoczyłam na zakupy do inglota, tam to się normalnie zrujnowałam, ale polecam cienie -pigmenty. Rewelacja! i jakie bosskie kolory.
A wiecie co jeszcze, dzisiaj rano skończyła mi się @, po 20 dniach....
i dobrze, że nie brałam tych leków jedynie rutinoscorbin.
ale ulga!!!!
Moi chłopcy już padli, a M to nawet przed chłopakami na podłodze usnął. Zgarnęłam go tzn szarpałam za bluzę, żeby podniósł się w końcu i położył do łóżka!

Poczytam co na innych wątkach i chyba też się położę.
 
MALENKO gratulacje ogromne!

U nas nic nazwyczajnego. Marika wyjątkowo od 5.30 na nogach, więc się nie wyspałam. Już się nie mogę doczekać wyściskania Jej jutro rano jak wstanie :-)
 
Oj wy nie madre, zeby nie napisac glupie....szukac sobie mozecie, a male bestie sa sprytnniejsze i tak od was, i tak latwo nie daja sie wylaczyc,wyciszyc lub co tam kto chce:-D:-D:-D
MalaUlka, my jestesmy teraz w lodzi, niedaleko sie przeprowadzilismy bo jakies 25 km;-)

A ja jakiegos dola zalapalam, po oplaceniu rachunkow-zobaczylam stan konta po i...normalnie nie wiem gdzie nasze pieniadze:sorry:
Mlody buszuje jeszcze w lozku z jackiem, mam nadzieje ze za chwile padnie, a ja zapodam sobie kapiel z pianka i mykam do wyra:tak:
Kochana, u nas ja płace rachunki i w rzeczywistości znam stan konta, bo M. po zapłaceniu jeszcze kilka dni boli głowa. Wiem, o so chosi :tak:
A tak się wczoraj chwaliłam, że nie zamieszało mi w głowie, a tu proszę taka wpadka.
Dorotka dzięki za wyprostowanie mojego posta. :tak:

dzisiaj miałam dzień pod znakiem urzędów, to było niesamowite, pod każdym urzędem było tylko jedno wolne miejsce parkingowe. Zgadnijcie na kogo czekało? na mnie :-):-) Nie stałam w żadnych korkach ani kolejkach. Wróciłam taka hepi :-D, że hoho. Przy okazji skoczyłam na zakupy do inglota, tam to się normalnie zrujnowałam, ale polecam cienie -pigmenty. Rewelacja! i jakie bosskie kolory.
A wiecie co jeszcze, dzisiaj rano skończyła mi się @, po 20 dniach....
i dobrze, że nie brałam tych leków jedynie rutinoscorbin.
ale ulga!!!!
Moi chłopcy już padli, a M to nawet przed chłopakami na podłodze usnął. Zgarnęłam go tzn szarpałam za bluzę, żeby podniósł się w końcu i położył do łóżka!

Poczytam co na innych wątkach i chyba też się położę.
Dzień udany!!!! Ale okres???? Co Ci gin na to powiedział?:confused:
Racja racja, mój jak pospał dłużej bo aż do 8 to drzmke pierwszą zaliczył po 14 aż godzinną, i teraz też śpi. Ja czekam, może wybiore się na samolot w przyszłym tygodniu, bo w czwartek dupluje mi się z szczepieniem naszym i młodego, a miałam iść po @, na rozprawe z nadżerką, u mnie to będzie trzecia od końca karmienia i yły te dwie niereguralne, wiec może dalej hormony sie nie uspokoiły

Malena gratki
Pati, pewnie tak. Czytałam, że po porodzie może być @ nawet co 3 mies., póki się nieunormuje. Trzymam kciuki :tak:
MALENKO gratulacje ogromne!

U nas nic nazwyczajnego. Marika wyjątkowo od 5.30 na nogach, więc się nie wyspałam. Już się nie mogę doczekać wyściskania Jej jutro rano jak wstanie :-)
Sto lat, sto lat, niechaj żyje nam!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariczko wszystkiego naj!!!!
573311qknfhej4hx.gif




Im bardziej pada śnieg,
Bi,-Bom
Tym bardziej prószy śnieg,
Bim-Bom
Tym bardziej sypie śnieg
Bim-bom
Jak biały puch z poduszki
I nie wie zwierz ni człek,
Bim-Bom
Kiedy tak pada śnieg,
Bim-Bom
Jak marzną nam paluszki.



"Chatka Puchatka", A.A. Milne


Przeł. Irena Tuwim


Il. Ernest H. Shepard
PS. U nas za oknem śnieg prószy, więc marzę sobie.... I dalej leń w dupie. Widać wszystko mogę sobie wytłumaczyć :p

 
Ostatnia edycja:
MARICZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU TWOICH PIERWSZYCH URODZIN :-)

U mnie noc masakra Zasnela porzed 23 z wielkim ogromnym rykiem i w wozku Spala do po 2 I od po 2 spi u nas w lozku i co 5 minut poplakuje Jestem wykonczona

Dzis odbior wynikow i lekarza A JA SIE czuje jak przed jakims egzaminem
Strasznie sie boje 3 majcie kciuki
 
MARICZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU TWOICH PIERWSZYCH URODZIN :-)

U mnie noc masakra Zasnela porzed 23 z wielkim ogromnym rykiem i w wozku Spala do po 2 I od po 2 spi u nas w lozku i co 5 minut poplakuje Jestem wykonczona

Dzis odbior wynikow i lekarza A JA SIE czuje jak przed jakims egzaminem
Strasznie sie boje 3 majcie kciuki
O rety!!!! Co za noc!!!!:eek: Trzymam kcikuki za wyniki, bedzie dobrze Dorotko!!!!
 
Malena GRATULACJE :tak::tak::tak::tak: Ciekawe czy ja kiedys zrobie studia :zawstydzona/y:

To moje trzecie i mam już serdecznie dość.:no:

male bestie sa sprytnniejsze i tak od was, i tak latwo nie daja sie wylaczyc,wyciszyc lub co tam kto chce:-D:-D:-D

Wogóle się nie dają!
Moja dziamolo teraz bez przerwy.
Na szczęście jest posłuszna i jak mówię be to nie rusza.

Pati, pewnie tak. Czytałam, że po porodzie może być @ nawet co 3 mies., póki się nieunormuje. Trzymam kciuki :tak:


To ja miałam jakoś dziwnie, bo dostałam 6 miesięcy po porodzie, jak jeszcze karmiłam i był co 29 dni co do godziny :confused:

MARICZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU TWOICH PIERWSZYCH URODZIN :-)

U mnie noc masakra Zasnela porzed 23 z wielkim ogromnym rykiem i w wozku Spala do po 2 I od po 2 spi u nas w lozku i co 5 minut poplakuje Jestem wykonczona

Dzis odbior wynikow i lekarza A JA SIE czuje jak przed jakims egzaminem
Strasznie sie boje 3 majcie kciuki

Dorotka, a Ty rozmawiałaś z lekarzem o tych jj nocnych breweriach, bo jak dla mnie to dziwne. Może coś jej dokucza?
Trzymam kciuki za wyniki...


MARIKA!
STo lat, sto lat!!!
 
Rozmawialam o tym jej budzeniu nocnym itp Ale nic mi nie powiedziala Bo ona sama nie wiedziala co to moze byc :-(

Ja sie teraz sama zastanawiam Czy jakby sie potwierdzilo ze ona ma zaburzenia hormonalne To czy one nie sa za to odpowiedzialne?
Ja se mysle przeciesz hormony sa odpowiedzialne za nasze samopoczucie itp Moze wlasnie w tym tkwi wina Nie wiem juz sama Dzis wyniki wiec sie dowiem I moze jakby cos z wynikami bylo nie dal to zapytam o to tej endokrynolog

Wiecie co za 5 godzin jade z Oliwka a ja nie potrafie sie na niczym skupic Siedze w pizamie Oliwke tylko nakarmilam i przebrala i tyle Nie potrafie nic zrobic Normaklnei jakas dziwna jestem
 


Im bardziej pada śnieg,
Bi,-Bom
Tym bardziej prószy śnieg,
Bim-Bom
Tym bardziej sypie śnieg
Bim-bom
Jak biały puch z poduszki
I nie wie zwierz ni człek,
Bim-Bom
Kiedy tak pada śnieg,
Bim-Bom
Jak marzną nam paluszki.



"Chatka Puchatka", A.A. Milne




Uwielbiam ten kawałek;-)

Sto lat dla Mariki!!!
 
reklama
Mariczko
Z okazji urodzin życzę Ci radosnego uśmiechu, wielu wesołych przyjaciół, wspaniałych zabaw, wymarzonych zabawek, bajkowych snów do poduszki, lodów na deser i wszystkiego czego tylko zapragniesz!!!
 
Do góry