reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

cześć kobitki :-)
Malena wielgachne gratulacje :tak:
beza no taka długa abstynencja powoduje że lampka wina czy nawet małe piwko uderza do głowy :-) zresztą to bardzo przyjemne ;-)

o kurna ja jeszcze nie chcę być babcią ;-) mam nadzieję że nam Seba jakiegoś numeru nie wywinie
a te nasze domowe zabawki to może na jakieś baterie słoneczne czy inne, Iga chyba na energizerach, bo jak te króliki pomyka, zwłaszcza wieczorem jak ma iść spać :dry::-)
Kaka super że masz fotel, pamiętam jak marzyłaś o bujanym, a przyda się na pewno ;-)
 
reklama
Melduję się po przerwie "technicznej" :tak:
Obroniłam się na 5 i nawet zgłoszono moją pracę do wyróżnienia jakiegoś :confused:
W sobotę impreza urodziowa Izuni - bardzo udana
a wczoraj wyprawa do rodzinki i na groby, także tydzień pełen wrażeń.

TYmczasem tylko pozdrawiam i lecę nadarbiać.
Choć nie wiem czy sie uda!

BUZIAKI!
GRATULACJE
witam, teścik już dziś kolejny robiłam i w ciąży nie jestem, a to już 50 dni od ostatniej @ i nie wiem o co chodzi. U kuzynki już starszy chory i ona. Ona ma objawy żołądkowej, a młodsi taka grypka bez temperatury, są na p-wirusowych, tam przy objawach grypy odrazy robią testy na świńską. Młody dał mi się wyspać o aż do 8, teraz szaleje i nie za bardzo pozwala mi siedzieć na kompie
Moze przejdz sie do gina?
KAKA ja tez pamietam jak marzylas w ciazy o fotelu bujanym :tak:Pewnie 2 bedziesz na nim karmic ;-)
A z ta 11 letnia dziewczynka to szok :szok:

My pol dnia na dworze a tak to sie nic nie dzieje Dzis juz do mnie do urzedu nie zdarzylam Wiec jutro urzad A o 14,25 jade z Oli do katowic i wiecie co o niczym innym nie potrafie myslec I juz bym chciala jutro byc juz u lekarza:confused:
 
No to troszke podczytalam, ja babcia poki co nie chce byc ;-)moze dopiero za jakies 20 lat...:cool2:
U nas jakbylo tak jest, mala nerwowka, ale ja lubie jak cos sie dzieje:tak:
Teraz lece wykapac robaki, wpadne jeszcze poziej.
 
Malena gratuluję!!!!
Magdasf1 a ty w jakiej części Polski mieszkasz teraz??

Jeśli chodzi o tę 11latkę to moja już za 3i pól roku teoretycznie mogłaby:szok::szok::szok:

Dobry wieczór dziewczynki:tak:
Ja dziś nie wyspana trochę, bo w nocy kursowałam, ale daje radę. Lenka ma drzemkę właśnie, Karolina przed telewizorem a M pomaga sąsiadce wodę na strychu naprawiać:sorry2: ciekawe co naprawdę robią:-D:-D

Leniwy wieczór się zapowiada:tak:
 
A ja dzisiaj do południa byłam z mamusią na zakupach, potem obiadek zjedlismy z rafałem, byłam na poczcie i strasznie wymarzłam, a teraz kawke wypiłam sobie i jem ptasie mleczko, a Rafał szaleje z pieskiem :-D he he :-D On próbuje wlezc na niego jak na konika, a fafik biedny ucieka przed nim :-D

Ps. No i mam sprawce wczorajszych 3 brzydkich kupek u Rafała, przebiła się jedna górna trójka, a druga lada dzien też bedzie. Na dole dziąsła spuchniete, ale jeszcze troche... Ehhh mam nadzieje ze Rafał dobrze to zniesie, a swoją drogą to gdzie tym zębom sie tak spieszy?? A ja jestem pogryziona przez własne dziecko, a sliniak założony u niego, bo slinotok jak nie wiem...

Oj dziewczyny ja tez szukam wyłącznika, chociaz czegos zeby to sciszyc... ehhh
 
Ostatnia edycja:
cześć panienki
trochę mnie nie było ostatnio, ale miałam lekkie zawirowania życiowe;-).
Malena gratuluję!!!

Najlepsze życzenia dla nowych roczniaków!

Lece poczytać co u Was :-)
 
Malena GRATULACJE :tak::tak::tak::tak: Ciekawe czy ja kiedys zrobie studia :zawstydzona/y:

No i najlepsze życzenia dla naszych roczniaków :tak:
tort_na_roczek.jpg
 
reklama
Oj wy nie madre, zeby nie napisac glupie....szukac sobie mozecie, a male bestie sa sprytnniejsze i tak od was, i tak latwo nie daja sie wylaczyc,wyciszyc lub co tam kto chce:-D:-D:-D
MalaUlka, my jestesmy teraz w lodzi, niedaleko sie przeprowadzilismy bo jakies 25 km;-)

A ja jakiegos dola zalapalam, po oplaceniu rachunkow-zobaczylam stan konta po i...normalnie nie wiem gdzie nasze pieniadze:sorry:
Mlody buszuje jeszcze w lozku z jackiem, mam nadzieje ze za chwile padnie, a ja zapodam sobie kapiel z pianka i mykam do wyra:tak:
 
Do góry