reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Specjalnie dla Magdy:cool2:

Hania obudziła się o 4,12 rano. Dostała 180 ml mleka i zasneła dalej ale juz z nami w łożku. O 6,19 obudził mnie Mirek ze mam już młodą szykować do babci. Kiedy ja ubierałam Hankę on był z psem. Kiedy wrócił stwierdził, że strasznie zimno wiec wygrzebałam dla Hani z szafy ocieplane, zielone spodnie. Ciepło otulona wyruszyła z tatem do babci.
Natomiast ja wstałam i zrobiłam sobie półgodzinna, gorącą kąpiel z pianką, potem wymodelowałam włosy, rzuciłam make up, popsrzątałam troche i wyszłam do pracy.
Po drodze kupiłam duze ciastko francuskie z jabłkiem i cynamonem oraz 2 suche bułki.
W pracy byłam za osiem óśma i jeszcze nikogo nie było. Zrobiłam sobie kawe i pałaszowałam ciacho. Przez cały dzien mieliśmy 14 klientów. Utarg był marny. Miał wpaść szef z szefową ale nie dotarli, za to ja na ich przywitanie porobiłam porządki - zamiotłam, powycierałam meble, umyłam podłogę itp itd.
O 16stej przyjechał po mnie Mireas z Hanką. Od godziny sypało u nas ostro i na drodze biało. Hanka miała zaciekawioną mine jak widziała, ze robi sie ze mnie bałwanek zanim dotarłam z nią do klatki.
W domu wypiłam kawe zagryzajac czekolada, orzechami i serkiem urkiem, posiedziałam troche w necie. Potem pobawiłam sie z Hanią, a przed Brzydulą pomyłam podłogi. Potem znowu zabawa z Hanią, zwieszanie pranie, wstawianie nowego prania, kąpiel Hanki z pianką, butla z kachą 210 ml i w końcu Hanka zasypia.
Jeszcze specjany akapit poswiecę kupką Hani. Bo wiecie, ze u nas niedawno jelitówka. Stolce ciagle rzadki o konsystencji serka homogenizowanego. Juz mnie wszystko wnerwia bo ile mozna dawać dziecku smecte i lacidofil?? Jutro przedzwonie do lekarza na konultacje. jeszcze na domiar złego skonczyło mi sie to mleko bez kwasu mlekowego, a to skubaństwo 30 zł za puche - przed wypłatą jak znalazł na superowe inne wydatki.
Nie pochwaliłam sie takze, ze mnie wczoraj @ zalała. Wzedło mnie jak w ciaży i wogóle mam dość wszystkiego.
Jutro M wyjeżdza dalej remontowac ciotce mieszkanko. Znowu będę sama. Normalnie krew mnie zalewa i to nie tylko w przenosni. Niech w koncu juz skonczy tam grzebać bo ile można. Raczej nie skocz jeszcze w ten weekend. A oni tam gruntowne remonty robią: gipsowanie ścian, równanie i kłądzenie podłóg, rozbiórka pieca...
To tak pokrótce co u mnie, dorga Magdo:cool2:

Karola ja by sie zagłebiła jednak bardziej w opis tej kupki :tak::tak:bo tak mało szczegułów podałaś :-D:-D:-D:-D:-D
 
Napewno nie mieszkanie bo zaczęło sie na początku sierpnia a przeprowadzilismy sie we wrześniu. Kosmetyków nie zmieniałam, ale zmieniałam proszek na dorosły i na początku myślałam że to to. Więc znow kupiłam dziecięcy ten co wcześniej i wszystko od nowa wyprałam i nadal piore w tym dzieciącym. więc to chyba nie to bo by przeciez zeszlo od tamtej pory. :confused:
No to ja juz tez nie mam pomyslu Ja bym nadal uderzyla do lekarza Bo kto ma ci pomoc jak nie lekarz?
Podziwiam...ja moze w koncu kopne sie w dupe i chociaz jedne skoncze;-)
I chyba bede musiala mojego ancymona na szkolenie do ciebie wyslac bo nie slucha wogole:cool2::cool2::cool2:

Czarna ja kiedys tez myslalm o tej firmie, tylko o kuracji odchudzajacej tyle ze to cholernie drogie jest...
MMaxa wspolczuje, ja mam to szczescie ze moje dziecia jakos sie uchowaly od alergii:tak:

Ja sie witam, wlasnie jemy obiadek (tzn kto je ten je:sorry:) ja sie czuje jak w swoim domu, bo tesciowa rano jak ja przychodze ze szkoly od zosi wychodzi i tak pojawia sie dopiero wieczorem, wiec poki co spoko loko, i jakos mi sie podoba:tak: W piatek przewozimy rzeczy zochy tutaj i zabawki mlodego, bedziemy urzadzac im pokoj:tak:
narazie zmykam, troszke ogarne zeby nie bylo ze synowa to balaganiara:-D:-D:-D
A ile tam macie pokoi?Dzieci beda mialy u tesciowej swoj pokoik?
Fajnie ze tesciowa daje ci wolna chate :tak:
Hej Laski. A nas zasypało:szok:
dokladnie lektory na 3 dni hihihi
Specjalnie dla Magdy:cool2:

Hania obudziła się o 4,12 rano. Dostała 180 ml mleka i zasneła dalej ale juz z nami w łożku. O 6,19 obudził mnie Mirek ze mam już młodą szykować do babci. Kiedy ja ubierałam Hankę on był z psem. Kiedy wrócił stwierdził, że strasznie zimno wiec wygrzebałam dla Hani z szafy ocieplane, zielone spodnie. Ciepło otulona wyruszyła z tatem do babci.
Natomiast ja wstałam i zrobiłam sobie półgodzinna, gorącą kąpiel z pianką, potem wymodelowałam włosy, rzuciłam make up, popsrzątałam troche i wyszłam do pracy.
Po drodze kupiłam duze ciastko francuskie z jabłkiem i cynamonem oraz 2 suche bułki.
W pracy byłam za osiem óśma i jeszcze nikogo nie było. Zrobiłam sobie kawe i pałaszowałam ciacho. Przez cały dzien mieliśmy 14 klientów. Utarg był marny. Miał wpaść szef z szefową ale nie dotarli, za to ja na ich przywitanie porobiłam porządki - zamiotłam, powycierałam meble, umyłam podłogę itp itd.
O 16stej przyjechał po mnie Mireas z Hanką. Od godziny sypało u nas ostro i na drodze biało. Hanka miała zaciekawioną mine jak widziała, ze robi sie ze mnie bałwanek zanim dotarłam z nią do klatki.
W domu wypiłam kawe zagryzajac czekolada, orzechami i serkiem urkiem, posiedziałam troche w necie. Potem pobawiłam sie z Hanią, a przed Brzydulą pomyłam podłogi. Potem znowu zabawa z Hanią, zwieszanie pranie, wstawianie nowego prania, kąpiel Hanki z pianką, butla z kachą 210 ml i w końcu Hanka zasypia.
Jeszcze specjany akapit poswiecę kupką Hani. Bo wiecie, ze u nas niedawno jelitówka. Stolce ciagle rzadki o konsystencji serka homogenizowanego. Juz mnie wszystko wnerwia bo ile mozna dawać dziecku smecte i lacidofil?? Jutro przedzwonie do lekarza na konultacje. jeszcze na domiar złego skonczyło mi sie to mleko bez kwasu mlekowego, a to skubaństwo 30 zł za puche - przed wypłatą jak znalazł na superowe inne wydatki.
Nie pochwaliłam sie takze, ze mnie wczoraj @ zalała. Wzedło mnie jak w ciaży i wogóle mam dość wszystkiego.
Jutro M wyjeżdza dalej remontowac ciotce mieszkanko. Znowu będę sama. Normalnie krew mnie zalewa i to nie tylko w przenosni. Niech w koncu juz skonczy tam grzebać bo ile można. Raczej nie skocz jeszcze w ten weekend. A oni tam gruntowne remonty robią: gipsowanie ścian, równanie i kłądzenie podłóg, rozbiórka pieca...
To tak pokrótce co u mnie, dorga Magdo:cool2:
KAKA BRAWO CZEKALAM NA TAKIEGO POSTA
Karola ja by sie zagłebiła jednak bardziej w opis tej kupki :tak::tak:bo tak mało szczegułów podałaś :-D:-D:-D:-D:-D
ZGADZAM sie z Minisia ZA MALO O KUPCE NAPISANE a JA TAK BY SOBIE O NIEJ POCZYTALA :-p:-D:-D:-D

My juz po lekarzu Wyniki badan sa ok :tak:Ale lekarka chce jeszcze kilka badan w szpitalu zrobic Maja jej tam zrobic usg Neurologa Krew I 24 h badac mocz Oliwka pod cewnikiem 24 h :confused:
Ona pracuje w tym szpitalu to jest w Katowicach centum matki i dziecka I sa tam tefminy Ale jutro mam do tej babki dzwonic Ona postara ie nas wcisnac jak najszybciej Moze nawet na jutro sie uda A jak nie to na piatek Zobaczymy co mi powie jutro Ja bym wolaal jak najszybciej Ale po tych dzisiejszych wynikach jestem dobrej mysli ze nastepne badania tez beda ok :tak:
Jak jutro rano mi powie ze mamy jechac to jade z Iza moja przyjaciolka
G bedzie w pracy a sama nie chce jechac Bo w koncu troche bagazu bedzie I autobusem
G moze wpadnie jak sie w pracy wyrobi Mmay tam byc 2-3 dni Ale dobrze ze nie dlugo bo ja tam bede kompletnie sama z Oliwka Bo to dosc daleko odemnie a my nie zmotoryzowani Ale ja chce isc jak najszybciej i jak najszybciej dowiedziec sie ze jest wsio ok

Oliwka juz ukapna Zaraz ja karmie :tak:
 
ASIU zaloza jej cewnik i beda do niego zbierac mocz ale nie wiem czy co jakis czas beda jej te worki zmieniac i do badania to pojdzie czy jak Nie wiem dowiem sie w szpitalu

Oliwka pojedzona Teraz rozrabia Jej sie najlepiej bawi wieczorem I zaczyna Oliwka meczyc psa :-(
 
reklama
dorotko jejku biedna Oli, tyle ją czeka
kaka opis super

Młody nauczył się gwizdać, i biegha z gwizdkiem:-), właśnie przed chwilą zasnął, a ja zaraz mykam na alegro
 
Do góry