reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2010 - zaczynamy z Dukanem

darunia piękny wynik.:tak: Mnie by się przydało z 10 zrzucić. :zawstydzona/y: Chcę również ważyć 60kg. :tak:
Napisz proszę , czy wcześniej przygotowywałaś sobie rozpiskę tego co masz zjeść na następny dzień, czy po prostu na co miałaś ochotę to to jadłaś? Zupełnie nie wiem jak za tą dietkę się zabrać. Czytałam książkę " Nie potrafię schudnąć" chyba ze 100 razy, ale nadal w głowie zupełna pustka. :sorry2:
Jeśli możesz podaj również proszę przykładowe menu. :-)
 
reklama
Witajcie
Justa ja np. w fazie 2 jem na śniadanie serek wiejski lekki, chudą wędlinę, w pracy jogurty, kefiry, kabanosy, przed obiadem zjem szprotki w pomidorach- sosu nie jem lub wędzoną makrelę, na obiad piersi z kurczaka na grillu lub w piekarniku z warzyami do tego gortuje kalafior lub fasolkę szparagową- jak oczywiście jest dzień z warzywami, później znowu jogurt, kefir, wędlina, do tego jem 2 łyżki otręb no i piję wodę, jakoś leci, już się przyzwyczaiłam ;-) zazwyczaj nie myślę co zjem jutro, poprostu na co mam ochotę to kupuję...
Powodzenia!
 
a też się przyłącze;-)!jakiś czas temu byłam na dietce-zleciałam prawie 3 kg-ale jak to różnie w życiu bywa ...chcę zacząć od nowa;-)
waga do zrzucenia to przedział od 3 do 5 kg;-)
 
To i ja witam ;-)
Na diecie jestem od 24 sierpnia (razem z mężem) co nas wzmacnia
Ja straciłam już 5,5 kg, w sumie już jest ok ale chce zejść do 60- teraz ważę 64 kg...
Jak dla mnie najgorsze są pierwsze 3 dni, a potem już ok, ja się przyzwyczaiłam do jedzenia nabiału ;-) życzę wszystkim wytrwałości i powodzenie- jestem z Wami ;-)

Swietnie! Takie wyniki naprawde zachecaja do przejscia na diete :tak:

A ja znalazłam coś takiego Przepisy w diecie proteinowej - Dukana. może się przyda??

Na pewno sie przyda, wszystkie linki mile widziane :-D:-)
 

Swietne linki, dzieki! :-D

Dziewczyny słyszałyście o nowej książce Dukana? Przepisy w diecie ale przełożone typowo na polskie składniki??
Wpadła już którejś w ręce??

Pierre Dukan - Nie potrafię schudnąć Przepisy specjalnie dla Polaków

Ja slyszalam, ale nie wpadla mi jeszcze w rece. Ta ksiazka pewnie nie rozni sie specjalnie od innych z przepisami ;-) No moze latwiej bedzie z dostepnoscia pewnych produktow wymienianych w przepisach, ale szczerze mowiac nie sadze zeby moglo w niej byc cos bardziej odkrywczego niz w innych ksiazkach Dukana ;-)
 
reklama
Do góry