reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dziewczyny ja tez minusowa jestem ,a mam trojke zdrowych dzieci.I nie mialam problemow z tego powodu,po porodach dostawalam lek i problem z glowy.
 
reklama
No wlasnie,dlatego na wszelkie sposoby uspokajam Asie:)
Nawet jesli nie miala podanej immunoglobuliny to ja dostanie i po klopocie!!!!!!
Zwlaszcza ze jak pisze josephine-we Francji podaja obowiazkowo i nawet nie musi sie starac o szczepionke:)
 
dzieki dziewczyny :)

ja sie zestresowalam , bo mi nie podali nic , jak poronilam bylam w Pl i mnie zlali :/ tutaj napewno bym dostala ehhh

no nic zbieram sie i lece do gina ... az mnie brzuch z nerwow boli :/
trzymajcie kciuki za nas !!!!!!!!!!!!!!!
dam znac po powrocie :)
oby wszystko bylo dobrze !!!!!!!!!!!!!!! co ja pisze musi byc dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
a ja dziewczyny mam dzis rozmowe o prace i gryze sie, bo przeciez jak powiem,ze w ciazy to mnie na bank nie wezma. jak powiem za miesiac, jak sie skonczy 3 miesiac to bedzie ok?
 
hej kobietki :)
ale pogoda dzis :wściekła/y:u mnie deszcz , szaro buro :(
Monika, kasa sie zawsze przyda , wiec moze nie mów ze w ciązy jestes, wiadomo ze ciąża to nie choroba i jesli mozna to sie pracuje, ale jak powiesz to mogą byc problemy z przyjęciem !!!!!!!!!!!! A przecie
z możesz nie wiedziec ze jestes w ciązy prawda ? I dopiero za miesiąc sie wyda hehe ;0
jesli to bedzie umowa na okres próbny to wiadomo ze Ci pracodawca przedłuży do dnia porodu , bo bedziesz miec juz skończone 3 miesiące :)

Jak samopoczucie dzisiaj kochane??????????????????
 
Witajcie dziewczynki...mnie w nocy trochę muliło...ale nie wiem, czy po jedzeniu, bo wczoraj strasznie się obżarłam, czy to jakieś lekkie mdłości...bo nachodziło na chwilkę i puszczało...i tak parę razy...
Dzisiaj w pracy jestem do 19:00...a juz bym sie położyła spać...

Asionek kciuki za wizytę zaciśnięte...i za inne dzisiejsze wizyty też...
Monika ja bym nie mówiła...bo z miejsca zostaniesz skreślona...masz prawo jeszcze nie wiedzieć...
 
Hej
Asionek trzymam kciuki!! Hmm dziwne, ze Cie zlali... Ja jak poronilam to pytali jaka mam grupe krwi zeby podac zastrzyk, ale, ze mam + no to lekarka powiedziala, a to nie trzeba... Kurcze lekarze sa dziwni...

Wita sie matka wariatka:shocked2: zestresowana jak cholera, pozatym mecza mnie mdlosci a w nocy... okropny glod!! Az boli no jakas masakra:-D ale dobrze jest :tak: jesli to tylko ma bablowi pomoc to niech tak bedzie, zniose wszystko:tak:
 
dzieki mamuska , taki sam mam plan,ale troche sumienie mnie gryzie, a kasy potzrebuje na gwalt, bo stypendium malutkie a w lotto wciaz nie wygrywam :)
 
reklama
Do góry