reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Edytka- ja mieszkam niedaleko Kielc :):) A TY ???
Wiesz , jakbym ja miala te testy w domu to nie wiem ale bym nie wytrzymała, dlatego kupie jak bede juz testowac :pa synek urodził sie z długimi włoskami ?/ Bo jak ma sie duuużą zgage to dziecko ma włoski długie !!! Mój miał i to jakie !!! Kazdy sie dziwił ze takie maleństwo moze miec takie włosy po urodzeniu !!! :)

No to byle do środy Edytko :* Nie moge sie doczekać :) a czujesz coś ??Masz przeczucia ??
 
Rabbit
daje_kwiatka.gif



Mamuska mial ciemne wloski,lysy nie byl ale to nie byla bujna czupryna :-D

Wiec mit zostal obalony :tak:

Przeczuc zadnych nie mam :no: ale w ostatniej ciazy mialam @ tzn myslalm ze to miesiaczka a to bylo krwawienie i bylam w ciazy wiec jak dostanie sie @ to wcale nie oznacza ze fasolki tam nie ma :-)
 
Ostatnia edycja:
A no widzisz :):):):)

Rabbit, Edytka- myślicie nad imionami juz ?? Tzn bardziej Rabbit bo juz wie ze fasolka jest ale Edytka myślałas juz w razie czego ???
Mnie sie strasznie podoba ZUZANNA wiec jak bedzie córa to tak by miala na imię, bo o chłopczyku nie mysle , bo nie ma innej opcji musi byc córa ;)
No wiadomo bedzie drugi syn to super :) Ale strasznie marze o dziewczynce :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też marze o dziewczynce....ale pewnie będzie chłopak...wszyscy mi tak mówią.....

A imiona...hmmmm.....dziewczynka: Zuzanna, Julia, Aleksandra niewiemy jeszcze które
aaa chlopak...to nie moge nic fajnego wybrać....podobają nam się : Tymon, Mikołaj, Bruno....ale żadne z nich do mnie nie przemawia:) więc myślę że będziemy ostatecznie wybierać jak poznamy płeć.....ale najbardziej chciałabym Julke.....

a ty edytko chciałabyś dziewczynkę czy chłopczyka??

mamuśka aaa dla chłopca jak???
 
Mamuska ja jestem z Warszawy a obecnie czyli na stale przeprowdzilismy sie do UK


Ja mam juz imiona dla chlopca Olaf a dla dziewczynki Julia :tak:

Moglaby byc dziewczynka ale jak bedzie synek to bede sie cieszyc oby zdrowe bo to najwaniejsze...


A Zuzanne mam juz w rodzinie wiec u nas odpada ;-)
 
Bardzo ładne imiona rabbit :)Julia też super :):):) Mnie sie poda tez Majka, Lenka, Wiki ;) Takie bardziej nowoczesne , bo jesli chodzi o imiona stare to nieee !!!!
NO jak pisałam o imieniu dla synka nie mysle bo mam nadzieje ze bedzie dziewczynka!! A jesli juz to może Dominik !! zresztą zobaczymy :) Mąż napewno coś jeszcze wymyśli :) Bo wiadomo ze moze sie jeszcze ze 100razy odmienic, ale co do ZUZANNY jestem pewna na 100% :)

Edytka, twój mąż widze strzela męskimi !! Mógłby raz damskimi :):):) No ale masz racje wazne aby bylo zdrowe i juz !!
 
żeby tak nam się wszystko spełniło:)

uciekam dziewczyny...jade odwiedzić miesięczną Maję....mojej najlepszej przyjaciółki...może sie czegoś nauczę:p

buziaki:*
 
Ostatnia edycja:
Mamuska czy moj T strzela meskimi to trudno stwierdzic bo dwoch pierwszych synow mam z pierwszego malzenstwa :-p
 
reklama
Do góry