reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

DR051.jpg

Co myslicie o tej sukience? Idziemy na wesele w maju. Bede rowno 20 tygodni. A potem bym ja jeszcze miala na lato. Prosze o opinie.
 
reklama
fajniutka ale obcisła.. a wiesz jak będziesz wyglądać w 20tc? ja bym wybrała coś luźniejszego. Jutro biorę slub cywilny i mam taką sukienkę, że pod piersiami jest węższa a potem sie leje.. i w sierpniu z dużym brzuniem mam zamiar w niej śmigać:-) wkleję w nd zdjątka
 
No juz 2 razy bylam w 20 tc:-D i za kazdym razem mialam tylko odrobine brzucha i na wadze moze plus 4 kg, takze bylo ok. Ona jest tak uszyta, (z opinii osob, ktore ja juz kupily) ze nie jest wlasnie opieta tylko przylegajaca. Ja wlasnie nie lubie tych lejacych sukienek, bo pogrubiaja.
 
Emcia mi się podoba (może nie kolor ) ale ogólnie jest ładna, prosta tzn. dośc klasyczna jakaś fajna bransoleta i będzie super
taka marszczona to nawet i z większym brzuszkiem będzie fajnie wyglądać
 
gugula – ale się uśmiałam, jak wyobraziłam sobie minę Twojego małżonka, a nie ma co ukrywać taki mały ssak ciągnie jak odkurzacz :-p

Emcia – fajna ale ja osobiście czułabym się w niej niekomfortowo z odstającym brzuchem bo jak dla mnie jest dedykowana dla szczupłych lasek

Dziewczyny, które mają już dzieci, mówiłyście dzieciakom, że będą mieć rodzeństwo ???
 
Asionek karmilo sie calkiem niezle ale w pozycji lezacej juz nie bylo tak wygodnie ;-).
Emcia dla mnie kiecka super.
Ja caly czas mowie malej ze mam w brzuszku dzidzi ale ona jest mala to chyba nic i tak z tego nie wie mowi tylko ze bedzi dzidzi aty aty robic.Super.
 
Encia kiecaka w moim stylu i jakbym miala kupowac to wlasnie taka obcisla , podkreslajaca brzuszek :) kolor moj ulubiony czerwony !! mysle , ze bedziesz slicznie i sexi wygladac :)
te worki jak dla mnie jeszcze bardziej pogrubiaja :/



Asionek karmilo sie calkiem niezle ale w pozycji lezacej juz nie bylo tak wygodnie ;-).
Emcia dla mnie kiecka super.
Ja caly czas mowie malej ze mam w brzuszku dzidzi ale ona jest mala to chyba nic i tak z tego nie wie mowi tylko ze bedzi dzidzi aty aty robic.Super.

zobaczymy jak to u mnie bedzie , mam nadzieje , ze dobrze :)
 
sylwia_m - ja jestem mistrzem karmienia na leżąco, na początku było ciężko ale na nieprzespane noce to najlepszy sposób ;-)

Emcia - ja musiałabym mieć taką odcinaną pod biustem bo już teraz mam brzuch jak w 5 miesiącu ;-)
a w sumie najważniejsze, żebyś się sama w niej dobrze czuła :tak:
 
reklama
Emcia Dla mnie sukienka boska :-) Swietny kolor! Mi sie podoba podkreslanie brzuszka w ciazy bo przeciez to nie z tego ze przytylysmy tylko nosimy pod sercem dziecko. Moim zdaniem to bardzo kobiece. Wogole to super ciuchy na tej stronce co podalas. Szkoda ze tu nie ma takiego sklepu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry