reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
ja wlasnie jem farszynki z maslanka,polecam dziewczyny:

Wielkie Żarcie - Przepis - Farszynki



przylaczam sie do pytania Asionka!!!!!

Odnośnie oderwanej kosmówki to tak dokładnie mi nie powiedzieli ale najprawdopodobniej od nadmiernego wysiłku. Ja tego dnia kiedy to się stało zafundowałam sobie generalne sprzątanie domu i chyba trochę przesadziłam :confused:

quote_icon.png
Napisał aga2323
lilka28 i mamy prawie ten sam czas ciazy!!nie martw sie teraz to juz na pewno bedzie tylko lepiej!ja jak czekalam na to usg to tez bylam pewna ze za 10 minut beda omawiac ze mna zabieg.to byl koszmar!!!ale wierze ze teraz juz sie nic nie stanie i nastepnym tygodniu rozpoczne z moim malenstwem 4 miesiac ciazy.
Rzeczywiście, mamy tylko 1 dzień różnicy ;-) Ale widzę że Anulka8700 też jest w tym dniu co ja, więc kto wie, może będziemy razem rodzic ;-)
 
Ostatnia edycja:
jak wam mija dzień! coraz ładniejsza pogoda :-)

dostałam miłą wiadomość: moje muffiny wygrały konkurs na najciekawszy przepis więc mi miło się zrobiło - i chyba pierwszy raz coś wygrałam :-D:-D:-D
 
A dziewczyny przypomnialam sobie, mialam wczesniej napisac. Odnosnie odrywania sie kosmowki. Dlatego nie mozna podnosic rak za bardzo do gory, tzn nie mozna np myc okien, firanek wieszac i innych prac wykonywac z rekami w gorze bo sie napina macica(naciaga) i kosmowka moze sie odklejac wlasnie.
 
wstawię przepis na wątku kilinarnym
gosiane ja właściwie nie wiem co jest przyczyną odklejania się kosmówki - mi odkleiła się na 3 ścianach :( i nikt nie mówił nawet co mogło być powodem
 
reklama
Do góry