reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
hej właśnie skończyłam myć okna. Umyłam raptem 2 i padam ze zmęczenia ;p. Odkurzyłam podłogi i uporządkowałam duperele porozstawiane na półkach. Po wczorajszych moich staraniach dzisiaj nogi mnie bolą (od kucania i skakania na piłce) i mam z tego ubaw bo równie dobrze mogłam sobie leżeć brzusiem do góry i odpoczywać bo dzidzi dobrze w brzuszku. Mam nadzieję, że dzisiejsze ktg wypadnie dobrze.


Mileczka mnie tak czyściło przed samym porodem :) kto wie może dzisiaj będzie kolejny maluszek.

Monysia 3mam kciuki oby wszystko było dobrze u Twojej rodzinki.
 
Cze dziewczyny,

Asionek myślę że jeszcze 2 kup później, one są dosyć duże wbrew pozorom. Kupkę robi musztardową z grudkami do 0,5cm:dry: pręży się, ulewa mu się i dużo gazów ma. Piję herbatkę laktacyjną z herbapolu, może co pomoże.. dziś już lepiej, noc za to ładnie przespał, tylko dwa razy się obudził ale wczoraj po kąpieli było ciężko z usypianiem.

kiwi skurczy porodowych nie da się przeoczyć, a takie jak opisujesz to właśnie przepowiadacze.

idę robić obiado póki mały śpi.
 
Miłka, Jagmar zbyt piękne by mogło być prawdziwe.... Czekają mnie pewnie jeszcze długie męki a na domiar złego doszły ataki kłucia "tam". Nic przyjemnego.

Atram też Cie zaraz namierze :D Jakby Cie jakaś Kamila atakowała to ja :)
 
Mileczka kłucie "tam" to szyjka. 2 razy już miałam masowana szyjkę i za każdym razem było właśnie takie kłucie. Może się skraca albo rozwiera. Ja bym się z takiego kłucie cieszyła ;p.

Asionek ja na Twoim miejscu poczekałabym z kolejnymi pieluszkami. W końcu w każdym sklepie można teraz dokupić. Od dziecka zależy jaka będzie kolejna pieluszka. Ja miałam od razu po urodzeniu 2 huggies 28 szt. a zaraz po nich na 3 przeszliśmy bo mała nie była wcale taka mała.
 
Ostatnia edycja:
Jestem i ja,wczorajsze skurcze sie wyciszyły i od rana prawie nic;/ ale mam mega d. sluzu i bol jak na okres wiec moze... co do kluc w szyjce to mam je czesto tak chocby co jakis czas cos mi ja rozciagalo bolesnie.. ale to jutro na wizycie sie przekonam czy jest jakikolwiek postep...
 
reklama
Do góry