reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Hej dziewczyny!!
Zaglądam do Was cały czas, ale nic się nie odzywam ;-)

Ciesze się, że coraz więcej prześlicznych maluszków przybywa! Czekam z niecierpliwością - aż wszystkie się grzecznie rozpakujecie;)

Joanna
- co podglądasz inne wątki,co?:p

Tak, to prawda. Zaczęliśmy nowe starania. Jak na razie okresu brak, pęcherzyk ciążowy jest. Więc spokojnie czekamy. No niezupełnie spokojnie, bo muszę iść na konsultację do drugiego ginekologa, bo dzisiejszy zalecił mi codzienne zastrzyki w brzuch z fraxipariny, a więc muszę to jednak z kimś jeszcze przedyskutować...

Każdy dzień jest dla mnie inny, są lepsze i gorsze. Kocham mojego Aniołka i nigdy nie przestanę!

Dzisiaj Dzień Dziecka Utraconego, więc proszę o modlitwę za mojego Syneczka Stasia.

Trzymam kciuki za Was, a Wy proszę za mnie.

Buziaki dla Was Październikówki ;)
 
reklama
Antiope moj brzuch tez nadal wysoko wiec mialam dzis te sama watpliwosc co ty:-) Zastanawialam sie jak bardzo musi opasc...
Zaraz jade na ktg....kurde nie chce panikowac ale moje dzicie nie rusza dzis sie zbytnio....w sumie to tylko rano go czulam. Odezwe sie jak juz wroce....papapa
 
Pietrucha kciuki zaciśnięte. Życzę Wam dużo siły w walce o Wasze szczęście. Tym razem musi się udać i Wasz wymarzony maluszek zostanie z Wami, urodzi się w terminie, będzie zdrowy i będziecie mogli cieszyć się z tego jak się rozwija i dorasta.

Iwona trzymam kciuki. Mój mały ciągle ma takie przestoje, że się nie rusza, więc się już coraz mniej przejmuję. Jak byłam na ktg, to babka próbowała go rozbudzić, bo sobie zasną, a ten nic i się śmiała, że nawet małemu puls nie przyspieszył jak potrząsała moim brzuchem.
A mi brzuch w ogóle nie opadł, więc się już zastanawiam, czy kiedykolwiek urodzę jeśli musi opaść.
Choć przed chwilą zaliczyłam pierwszy bolesny skurcz przepowiadający, wiec może jest światełko w tunelu.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Huggiesy są w promocji w biedronce po 32.99zł :tak:
I kosmetyki do pielęgnacji dzieci z Nivea baby po 9.99zł
A jeszcze chusteczki dada dwupak po 7.99zł
Ja zaraz biorę mężulka i jedziemy zakupić pampersiki i chusteczki,tego nigdy za wiele :tak:
 
Jestem juz w domku. Ktg wporzasiu, zero skurczy, rozwarcie nadal na jeden palec....ale odkad wyszlam ze szpitala to strasznie mnie boli podbrzusze ciagnie jak nie wiem co...nawet nie wiem czy to podbrzusze czy sam kanal rodny, no wiecie tam w srodku. To napewno po badaniu ;-)
Teraz musze jezdzic co drugi dzien na ktg a 41 tygodniu zrobia mi jakis tescik i ocenia czy wywolywac porod. Ot i tak sie sprawa ma:tak: Trzymajcie sie dziewczynki
 
reklama
pietrucha wyczytałam wchodząc na swój profil że coś pisałaś i weszłam i przeczytałam całość :-D
ciesze się że jest pęcherzyk i tak szybko się udało - musi się udać do końca ! będę podczytywać co u ciebie :) i na pewno się pomodlę i będę modlić za aniołki
Antopie mi mama mówiła żebym obserwowała kiedy brzuch opada bo ponoć oznacza to około 2 tyg. do porodu ale pewnie różnie to wychodzi, chyba mówi to na swoim 3 krotnym doświadczeniu :) mój na razie wysoko się 3ma

a co do skurczy to one maja być w dole brzucha? miałam już ze 4 bardzo silne kłucia ale z boku po lewej, chyba że to mała coś kombinuje:confused2:


dziś wyprałam wszystkie zabawki, już nie wiele zostało.. a jak na złość czajnik mi się zepsuł, rączka od patelni odpadła, no
k.... wydatki nie w tym momencie co potrzeba :/ a jeszcze wózka nie mam
 
Do góry