reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Aga mi się też dzisiaj śniłyscie. A dokładnie ze musiałam zgadnąć po imieniu i nazwisku wasze nicki :-D chyba zadziałało to oglądanie zdjęć na fb.

My dziś dzień kłótni z m mamy. Jeny jak on mi gra na nerwach!! Masakra. Stwierdził że na spacer z nami nie pójdzie bo nie będzie bez sensu łaził. Może z nami wyjść na działkę i postoimy pod altanka!!! :O też mi frajda!!

Katinka zdolna bestia jesteś!! Odezwę się na fejsie w sprawie twoich papeterii :-)


My jak chrzcilismy Laure 6 lat temu to dawalismy po mszy 150zł. Teraz chyba tyle samo damy. Nie wiem jeszcze.
A kiedy chrzcicie? My 18go stycznia.

W czwartek wydam ok 900zł na szczepienia... Laura druga dawka ospy i Aurelka hexa 6w1+rota+pneumokoki. Dobrze że człowiek jakieś oszczędności posiada :-/
 
Garmelka a nie bylo jej za goraco na tych zakupach? Moja sie drze zazwyczaj jak jest jej za goraco wozku.

Mizzah, wiem co czujesz ja tez mam takich znajomych. Najlepszym rozwiazaniem jest wypiac sie na takich ludzi. Skoro ktos ma nas gdzies, to dlaczego my mamy sie przejmowac? Glowa do gory;)
 
Renisus- hmmm ... Moze... Woziliśmy ja w wózku- rozebrałam do ubranka i przykryłam kocykiem nóżki, cholera wie... Jak ja braliśmy na ręce to sie uspokajała...

Dzieki Za info o funduszu na chrzest :)

A to moja gigantka - chuda ale długa:)
ImageUploadedByForum BabyBoom1420407540.346637.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1420407540.346637.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1420407540.346637.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 44
Ahhh te jej wlosiska, cud malina;) Piekna mama to i corcia sliczna. A moze ciekawskie jest Twoje dziecie i po prostu chciala wszystko widziec :)
 
xjennyx - ile śpi to ja w sumie nie wiem, bo tak jak mówiłam zostawiam go jak jeszcze oczy ma otwarte. Nie wiem też ile po przebudzeniu leży cicho, bo ja wchodzę dopiero jak słyszę płacz;-). Co do rozszerzania diety kup sobie polski (piszę polski, bo w każdym kraju są inne zalecenia) poradnik i postępuj zgodnie z nim. Ja mam poniższy i jest tam opisane miesiąc po miesiącu co wprowadzać u dzieci karmionych piersią i osobno u dzieci karmionych mm.

Biblioteka Twoje Dziecko. Zdrowa dieta 0-3 lataMerlin.pl


renisus - też uwielbiam karmić piersią, zwłaszcza teraz jak Mati jak tylko położę go na boku do karmienia to już wie co go czeka i się uśmiecha:-D. Niestety z różnych względów chyba będę musiała przejść na mm. 13-go mam wizytę z Matim i będę musiała poruszyć ten temat.


Mizzah - tak de facto to dziecko wybierze co będzie chciało jeść ;-)


Domka - alergia ma jednak coś wspólnego z rozszerzaniem diety, bo u dzieci alergicznych zaleca się to robić dużo wolniej, niektórzy także twierdzą że i później, ale tego poglądu nie popieram


nianiusia - witaj, zapraszamy. Fajne macie imiona, takie oryginalne:tak:


Mati przeskoczył od razu z ubranek 62 na 74. Dobrze, że już je poprałam. Część jeszcze czeka u teściów, mam nadzieję, że niebawem do nas wpadną, bo jak nie to paczką będą musieli podesłać. Żeby było śmieszniej to wzrostu chyba nawet nie ma 60 cm, tylko moje chłopaki mają długi tułów.


cyntia - ja zaczęłam Szymkowi podawać słoiczki jak widziałam, że zaczął się interesować tym że ja jem, a kaszkę to zaczęłam mu podawać z konieczności, bo po prostu moje mleko przestało mu wystarczać. Tak więc dziecko da znać kiedy będzie gotowe:tak:.


judy - ha ha dobre. Powiedz tacie, że puszczał radio bo nie było CD, ale to nie znaczy, że Ty się masz cofać do 20-go wieku;-). Ja z rodzicami mam bardzo luźne kontakty, ale jak przyjadą to tato też potrafi mnie zdenerwować jak proszę o 15 minut ciszy jak M usypia Szymka (nie mamy drzwi w salonie). Twierdzi, że nasze dzieci to terroryści, bo dziecko powinno przy hałasie usypiać, tylko że jak nasze dziecko ma być przyzwyczajone do hałasu jak my prowadzimy dość cichy tryb życia.


garmelka - mojego zawsze o świcie najbardziej zalewa katar
 
Dziękujemy Ciotki :)
Mi sie wydaje ze do Taty podobna- przynajmniej kolor oczu :)

Ogladam wlasnie "zgon na pogrzebie" :) widzialyscie? Hehe ależ to durne:)
 
reklama
Udało mi sie uśpić moją małą o 21. Z tej radości napuscilam całą wannę wody i się wymoczyłam :) punkt 22 moje dziecię wstało i chciało sie bawić. Dopiero co usnęła. Nie ma mocnych uparła sie i chodzi spac o 23... Moja próba przesunięcia spełzła na niczym ;)
Pierwszy raz dzis nie chciała sutka. Dałam jej pierś zeby szybciej usnęła a ta jak nigdy nie chciała. Poprostu leżała i uśmiechała sie co chwila tarła oczy aż usnęła. Dziwne bo zazwyczaj nawet najedzona jak widzi sutka to sie trzęsie i choćby miała tylko go trzymać w buzi to go trzyma a dzis nic.

Katinka juz to mówiłam ale powtórzę zdolna z ciebie bestia ;)

Mizzah nie tylko slub, dziecko itp weryfikuje znajomych. Kiedys awansowałam ze zwykłego szarego pracownika na kierownika i przenieśli mnie do biura. Spośród 400 osób akurat mnie. Straciłam dwie przyjaciolki z jedną od 4 roku życia się znałyśmy a z drugą mieszkałam itp. Obje miały zostać moimi podwładnymi bo im prace załatwiłam. To nawet nabuntowaly moją ekipę przeciwko mnie. Przykro mi było ale okazało sie ze zazdrość potrafi zniszczyć najlepsze przyjaźnie a te prawdziwe wytrzymają wszystko. Skoro nawet nie poinformował to poprostu olej go tak jak on ciebie.

Garmelka mała jest przesłodka szkoda ze mojej nic nie da się eleganckiego założyć. Kiecki wywołują wrzask a czapka to istny dramat z opaską nawet nie próbuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry