reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
renisus wiesz że nie zwróciłam uwagi czy założyła rękwiczki:p Pytałam M ale on też nie wie:p

sunovia hehe ja zwykle duperele pamiętam ale z istotnymi rzeczami gorzej:) Powiem więcej, miała je nieprofesjonalnie położone bo były brzydkie i przy skórkach się podpowietrzały:p

goska zawsze mam problemy bo nie byłam pewna czy po czwartym oznacza 4 skończony czy przebyty czyli początek 5:p Z miesiącami/tygodniami ciąży też zawsze się gubiłam:)

mada6m u mnie na ulotce jest tylko ogólnie odnośnie niemowląt ale zakresu od ilu dokładnie miesięcy to nie ma:)
 
Renisus, to daj znać czy Wam podpasuje, aż sama ciekawa jestem. :)

Mizzah - tu jest fota: http://images.philips.com/is/image/PhilipsConsumer/SCF192_04-IMS-en_US?wid=1250&$jpgsmall$

U nas są znajomi z dwiema córeczkami 3 i 7 lat od których dostaliśmy pół samochodu ubranek i innych rzeczy. :D Teraz obie testuja wszystkie możliwe zabawki, które mamy. Ale ta większa cały czas chce nosić moja małą - a ja cały czas nie i nie, bo to nie jest zabawka. Teraz sie zamknęłam w sypialni na karmienie, to tez mi chciała wejść. Strasznie meczace.
 
kotulcia a byłaby szansa żebyś tu wrzuciła linka albo na PW? Bo ja nie facebookowa jestem ;-)

Właśnie straciłam kolejny dzień bez ćwiczeń... No w sumie jeszcze się nie skończył ale wzięłam już prysznic więc bez sensu teraz ćwiczyć :p
A to dlatego że mam doła... Moja najlepsza przyjaciółka (?) przyjechała na święta z Londynu i przez dwa tygodnie nie znalazła nawet chwili czasu żeby mnie odwiedzić. A widziałyśmy się jeszcze przed porodem, myślałam że będzie chciała jak najszybciej zobaczyć mojego małego ale chyba się myliłam... To chyba prawda że ciąża i dziecko weryfikują znajomych.

Wczoraj natomiast u mojego był kumpel wieczorem więc też nie miałam jak poćwiczyć, ehhhhh. A żeby tego było mało to na poprawę nastroju piję właśnie gorącą czekoladę... :-(
 
Jenny dam znac.

Kotulcia ja bym pogonila z takimi pazurami. Niektore polozne sa nienormalne. Ja pamietam ze moja miala rekawiczki, dlatego ze sciagala do pisania i zakladala nowe za kazdym razem. A ja zastanawialam sie dlaczego ona nie oleje tego pisania bo bardzo draznilo mnie te ciagle zmienianie rekawiczek.

Sunovia mi wszystko zlewa sie i mamy rozne wersje z L:)
 
Czarna proszę tutaj jest link:) Właśnie Secret się dodał i inne już się uploadują:) Ja dzisiaj poćwiczyłam ale co z tego jak panowie skusili mnie pizza:p Właśnie M idzie po nią bo mamy pizzerię zaraz koło domu, może jak młoda zaśnie to w ramach pokuty poćwiczę jakieś cardio jeszcze:p Pliki użytkownika kotunia89 - Chomikuj.pl

renisus ja chciałam już tak urodzić że machnęłam ręką - i położna nie była zła ogólnie bo pokierowała mnie że udało się oszczędzić mojemu kroczu wątpliwej przyjemności ponacinania:) Ale pewnie trafi kiedyś na taką która zrobi awanturę:)
 
Cyntia jutro wypróbuje może pomoże haha:)
Nigdzie się samochodem nie wybieramy ale dam małego do fotelika niech poleży.... jutro będzie 5 dzień bez, kurczę znów czopek pójdzie w ruch....
Mi też położna mówiła że na kp dzieci mogą nie robić nawet tydzień ale on się męczy, stęka, popłakuje
To straszne jest że takie małe aniołki tyle muszą wycierpieć... Oczywiście ja też będę trzymać kciuki i modlić się:happy2:
 
kotulcia - patrz na suwak on CI powie jaki miesiąc skończony a jaki aktualnie rozgrzebany, ja z kolei wszystkie daty, rocznice, w jaki dzień wypada jakie święto mam zakodowane, trochę skrzywienie z pracy a trochę z zamiłowania do liczenia ... silniejsze to to ode mnie
 
reklama
Do góry