reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
To ja nie wiem czy ta moja lekarka jest taka tępa co do podnoszenia tej główki.
Chyba się przejdę z małym prywatnie..bo na nfz nie ma liczyć
 
1239604_654277607925266_866598449_n.jpg

Garmelko - rzucaj męża, bierz Izunie i SERGEY NA CIEBIE CZEKA!!!! Jeszcze raz najlepsze zyczenia!!
 

Załączniki

  • 1239604_654277607925266_866598449_n.jpg
    1239604_654277607925266_866598449_n.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 52
Witam mamuski

Mój tez lapie za uszka jak pije,albo wł oski sobie kręci.
Ale w koncu zalapal o co chodzi jak lezy na macie,bo tak to wcale go mata nie interesowala. Zaczal ladnie zabawki lapac do raczek. Lapie tez kolanka jak lezy na pleckach,czasem uda sie mu zlapac za stopki. Jak wcześniej udalo mu sie przkrecic z brzuszka na plecki to teraz mu sie nie chce,ale glowke ladnie podnosi i trzyma dosc dlugo.

Mam w polowie stycznia drugie szczepienia i badanie bioderek a osrodek nie pracuje. I nie wiem co zrobic. Pozostalo mi chyba poczekac az zaczna pracowac
 
Garmelo sto lat raz jeszcze! Gdzie tort? ;)

Moja Kulka dzisiaj skonczyla 3 miesiace, jak ten czas leci.
Wczoraj zapraszalismy L mame do nas, naszczescie nie moze przyjechac. Wystarczy mi ona na skaypie, wczoraj jak z nia rozmawialam mala dostala czkawki a ona- babcia juz by Ci wody z cukrem podala. To spokojnie wytlumaczylam jej ze Julka lubi zwykla wode i zadnego cukru niebedziemy dosypywac. Na to ona, ale sie dosypuje. Ghrryyy... pozniej stwierdzila ze powinam juz zupki wprowadzac bo ona czytala ostatnio w ksiazce, ze
od 3 miesiaca juz sie wprowadza. To mowie ze my dopiero w 6 i to zaczniemy od pojedynczych warzyw i owocow. To ona swoje, ze zupki sa smaczne i zdrowe itd. To jeszcze raz jej mowie, ze od 6 miesiaca a ona nadal swoje- ale wiesz taka zupka to same witaminy... Noz q...wa nie mam 5 lat i frytkami dziecka mam zamiaru karmic. No i potem siedziala i powtarzala, nie bedzie Jula babci znac. A tym zdaniem probuje mnie zmusic do przyjazdu do PL
i siedzeniu u niej kilka miesiecy. A ja niechce, bo niewytrzymalabym dluzej niz tydzien, a po drugie; jest jeszcze jedna babcia. No ale tyle na temat tesciowej bo sobie chumor zepsuje:)
 
reklama
Betti to tak, u jednej ulewanie, wodniste kupy, szorstka skora, no i te bole brzuszka. U drugiej bole brzuszka szorstka skora i tyle.
Justine przeszliscie widze troszke..
Sandy ziajka na ciemieniuszke boosko pachnie ;-) i wszystkie zabki wooow.

Asz masakra u nas to samo jakby o niej ksiazke napisali.. a Twoje Malenstwo tez mniej gaworzy niz wczesniej?

Aagniecha powodzenia ja tez mega sie stresowalam szczepieniem, moze Agnieszki to takie panikary troszke ;-)


Mizzah ja polecam DisneMar ten niebieski.

Marika ja sie juz filmu doczekac nie moge z boskim greyem,

Garmelka- Najlepszego!

Babina- a z tym ciagnieciem uszka i wlosow to cos zlego bo moja tak robi przy cycowaniu?

MAMUSIE JAKI STERYLIZATOR POLECACIE?? JAKBY JESZCZE BYLO 2W1 Z PODGRZEWACZEM TO SUPER BY BYLO.

Pozdrawiamy z Amelka.

Aaa i jak dalaczyc do Was na Fb?
 
Ostatnia edycja:
Do góry