reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
dzwoniłam do lekarza żeby się umówić pod koniec przyszłego tyg i miałam do wyboru jutro i 11 luty wiec wiadomo wybrałam jutro :p
 
dzwoniłam do lekarza żeby się umówić pod koniec przyszłego tyg i miałam do wyboru jutro i 11 luty wiec wiadomo wybrałam jutro :p
to czekamy na nowinki :D o ktorej godzinie masz termin?
ja chyba sie wybiore do lekarza w poniedzialek. Wydaje mi sie, ze wtedy zrobia mi bete..za dwa dni kolejna i prawdopodobnie pod koniec tygodnia moze uloze sie wygodnie na fotelu u ginekolozki :-D
 
ja dzis przechodzilam "obok" ginekolozki..i sie zastanawialam..wejsc czy nie wejsc...ale jakos wytrzymam do przyszlego tygodnia :-) :)
 
musisz najechac kursorem na swoj nick (nad "grupy" u gory po prawej stronie) wtedy otworzy sie okienko-- i tam klikasz na sygnature...wtedy otworzy ci sie strona...tam mozesz wkleic suwaczek :)
mam nadzieje, ze wyjasnilam tak, ze zrozumiesz :blink:
 
Proba suwaczka!
Dzis przeczytałam o sprawdzaniu sie kalendarza chińskiego przy planowaniu płci- wg niego bede mec córke :errr: ale patrze na to jak rodziłam syna i sie sprawdziło
co myslicie?
 
reklama
Do góry